Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: "Да картографираш непознатото..."нови [re: Xaнa.]  
Автор _xXx_ ()
Публикувано22.02.10 19:06



никога не съм се замислял на тази тема, но сега като се замислих ми се струва че нагуала непознаваемото, а непознатото е от сферата на тонала



Тема Re: "Да картографираш непознатото..."нови [re: Бoнд]  
Автор дъждът (шутка)
Публикувано22.02.10 21:20







Because I choose to.

Тема Re: "Да картографираш непознатото..."нови [re: Xaнa.]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано22.02.10 22:08



Вече дадох подробни наставления в темата за изпращането на преден пост.



Тема Re: "Да картографираш непознатото..."нови [re: Xaнa.]  
Автор Eholincho (Lyrical)
Публикувано22.02.10 23:15



Споделете малко опит. Всички сме запознати със стъпките за пестене на енергия. Парите, са проявление на силата за мен. Как да не харчиш като имаш? Въпроса важи и за енергията и за парите.

Човек се учи.


Тема Re: "Да картографираш непознатото..."нови [re: Eholincho]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано23.02.10 00:08



Този въпрос и аз си го задавам често. Накрая стигнах до извода, че и за парите, и за енергията можем да се оприличим на тръба с определен дебит. Т.е., въпросът не е как да не харчим, защото не само, че не може, а и не трябва, тъй като така се запушваме, образно казано, та - въпросът е с каква скорост харчим и за какво (в какво влагаме енергията/вниманието си и с каква сила). Оптималният вариант е да влагаме/харчим така, че енергията да прави кръговрат и да се връща при нас, т.е. от жизнените центрове към периферията на сияйната обвивка и обратно към жизнените центрове. Като скоростта на потока зависи от това колко ни е чист "енергопровода".





Тема Re: "Да картографираш непознатото..."нови [re: Xaнa.]  
Автор samuiel ()
Публикувано23.02.10 00:16



ДА! незнам! - тези въпроси объркват, те са несъществуващи!( - като доверието!)
Всико е свързано и всичко съществува! Аз най-голям съм и най-малък а, вдъхновението осезаемо!



Тема Re: "Да картографираш непознатото..."нови [re: Xaнa.]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано23.02.10 00:26



Смирението картографиране на непознатото ли е? Прикриването това ли прави?
Може би това е неотменна част - чувството на респект и благоговение.

Правим ли го Без да го осъзнаваме, т.е. случва ли ни се да сме нагазили в непознатото, пък да не сме разбрали?

Ааабееее... хрема, разтройство и срещи с непознатото не е да останат незабелязани!



Интересува ме точно тоналното картографиране.
Психологията се занимава с това, май.



Тема Re: "Да картографираш непознатото..."нови [re: L.L.]  
Автор Eholincho (Lyrical)
Публикувано23.02.10 02:31



Мисля, че и парите, и енергията (като говоря за енергия, имам предвид личната сила), се натрупват като се намалят разходите. Добре би било всеки месец, да приключваме на плюс, нали. За да не похарчим натрупания излишък обаче, се иска нова нагласа, цялостна промяна на приоритетите и дисциплина в излишък. Едно е да го кажеш обаче, друго е да стане. Тук роля може да изиграе изграждането на навик, което си е времеотнемащо и неблагодарно начинание но по същество- преместване на събирателната точка. Така го виждам.

Човек се учи.


Тема Re: "Да картографираш непознатото..."нови [re: _xXx_]  
Автор Xaнa. (време е )
Публикувано23.02.10 07:51



знам ли...усмихвам се]
аз съм се замисляла и съм стигала до този извод, а после ми се е струвало че не е пълен и че не е точно тъй.

* * *
Докато плюеш околните, все ще те мъчи жажда

Редактирано от Xaнa. на 23.02.10 07:54.



Тема Re: "Да картографираш непознатото..."нови [re: searcher]  
Автор Xaнa. (време е )
Публикувано23.02.10 08:02



право в десятката...

това ми е и на мен усещането. благодаря.

все пак можеше да опиташ да го кажеш и с други думи, защото не винаги най-кратките и най-точните стигат до целта, щото...хмм..осъзнаването ми не винаги може да проникне така дълбоко

дет се вика знаела съм, ама не съм знаела че съм знаела. пак благодаря.



* * *
Докато плюеш околните, все ще те мъчи жажда


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.