Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Тема Една елементарна заблудканови  
Автор M.M. (кхмер)
Публикувано09.01.10 19:50



Значи шири се тука една страшно елементарна манипулация на мошенника Кастанеда-Араня. Той най-нагло лъже и разказва от първо лице всичко което е писал в книгите си. Документалистика. Обаче само най-големите му сектанти вярват, че се е възнесъл като светлина в небесата. Повечето вярват, че си е умрял от рак от наркотиците и е кремиран. Но пък "изпълнил" блестящо някаква задача, а именно да "разпространи" "Учението" си. И сега една яка врътка която поразява сектантския мозък "Майната му на Кастанеда ние да видим какво можем да приложим от книгите му". Ама вие искате да "прилагате от книгите му" именно щото го е ДЕКЛАРИРАЛ като документалистика-т.е. нещо случило се. Що никой не иска да пробва да претвори на практика това което прави Хари Потър?



Тема Re: Една елементарна заблудканови [re: M.M.]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано09.01.10 20:12



Хари Потър съм го оставил за теб, нивото

ми е ниско.



Тема Re: Една елементарна заблудканови [re: ПЪTниk]  
Автор M.M. (кхмер)
Публикувано09.01.10 20:17



За теб знаем ,че ходиш по водата и говориш с ангелите





Тема Re: Една елементарна заблудканови [re: M.M.]  
Автор _xXx_ ()
Публикувано09.01.10 20:33



Аз не знам някой да описва тоя свят като по-красив от КК.
Аз не знам някой да описва тоя свят като по-страшен от КК.
Той е и двете и едното уравновесява другото.


Това кой го написа?И елементарна заблуда ли е?





Тема Re: Една елементарна заблудка [re: _xXx_]  
Автор M.M. (кхмер)
Публикувано09.01.10 22:17



Няма значение кой го е написал. Някой заблуден сектант ще да е било. Може дори аз преди да открия в кви глупости съм вярвал безрезервно. Проблема не е , че Араня е описал един измислен от него свят. Проблема е, че е излъгал, че това действително му се е случило в първо лице. Реално се е случило съвсем друго. Никой не би могъл да има нищо против ако това бе декларирано като фантастика или художествена литература. Всички религии са така но тях вече ги знаем колко могат и за това се и знаят като религии. Някви там си вярват в някви глупости и стига да не нарушават закона нека си вярват. А това се е декларирало като документалистика и даже наука, а си е най-безползена фантасмагорична религия.



Тема Re: Една елементарна заблудканови [re: M.M.]  
Автор DESlSLAVA (mvrgrijs)
Публикувано10.01.10 22:22



Що никой не иска да пробва да претвори на практика това което прави Хари Потър?

ми ни си гледал Аватар затова си в такваз тежка заблуда - другаря Суллъ баш повтаря Хари Потър ма не с реактивната метла, а с оназ Гъско-прилеп-*жаба след дисекция* маринована в червена боя - М -кво и беше името



пс - Дементорите от Хари Потър са толкова фантастика колкото и Наутилус на Жул Верн

They don’t screw classically, They babble commonly
And bluster nobly

Тема Re: Една елементарна заблудканови [re: DESlSLAVA]  
Автор M.M. (кхмер)
Публикувано10.01.10 22:29



Как да не съм гледал тази нюейджърска помия? Не знам от къде са гепили идеята за плитката -щепсел но е велико просто





Тема Re: Една елементарна заблудканови [re: M.M.]  
Автор дъждът (шутка)
Публикувано11.01.10 10:42



един познат ходил да го гледа, и се улучил да седне до някакъв идиот от тези, дето ходят на кино, за да може цялото кино да слуша коментарите им.

та там, където Съли се свързва с онова готското дърво чрез плитката си, оня идиот изригва: "Глей бе, глей, сичко им е на USB!"





Тема Re: Една елементарна заблудканови [re: дъждът]  
Автор M.M. (кхмер)
Публикувано11.01.10 13:48



Стара технология предвид развитието на безжичните комуникации

Па и мошенника не дефинира кабел за "намерението"




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.