Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 20.05.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: знаците на духанови [re: пишлeмeнт]  
Автор жpв (капка в морето)
Публикувано17.09.09 15:50



ок. да пробваме с малко 'виждане'. ако си представим, че хората обикновено имат яйцевидна форма на енергийното тяло, твоята най-вероятно би била разполовена - слаби остатъци в долната част, вихрообразни заформяния нагоре. по-интересното е, ако си представиш дали има още някой/нещо наоколо, което се храни с вихрите ти за твоя сметка. всеки дисбаланс води до загуба на енергия. един губи - друг печели. помисли ти кой си и кой е другия





Тема Re: знаците на духанови [re: жpв]  
Автор пишлeмeнт (неотразим)
Публикувано17.09.09 15:53



по това виждане трябва отдавна да съм умрял.искаш да кажеш,че губя енергия.но аз го правя съзнателно и това е мое решение.давам всичко от себе си.докато ти правиш същото с презумцията,че не трябва.кой губи енергия тогава?





Тема Re: знаците на духанови [re: пишлeмeнт]  
Автор жpв (капка в морето)
Публикувано17.09.09 15:56



лъжеш себе си. отстрани се вижда с просто око. ако си решил да се самоубиваш, направи го по някакъв по-смислен начин. този е бавен и безмислен. отдай се на медитация и мапусни тялото си съзнателно. но ти не го можеш, по много причини, да започнем с тази, че нямаш енергията да го сториш.но да видим - защо го правиш, щом е съзнателно? (сигурна съм, че причината ти е неразбиваема, и все пак, просто ми е любопитно да разбера за каква форма си се фанал)

Редактирано от жpв на 17.09.09 15:57.



Тема Re: знаците на духанови [re: жpв]  
Автор пишлeмeнт (неотразим)
Публикувано17.09.09 16:01



защо да се самоубивам?не се ли самоубиваш и ти с мен?кой е казал,че ще вися на компа вечно? все въпроси на които ми е любопитно каква форма ще дадеш на отговорите





Тема Re: знаците на духанови [re: пишлeмeнт]  
Автор жpв (капка в морето)
Публикувано17.09.09 16:05



това, което правиш с тия масиви от текст, обективно погледнато, е черпене на енергия от хората наоколо. на което нито ти, нито някой друг държи особено. въроса е кой го прави тогава, ако не си ти? не си ли задаваш въпроса защо? има ли нещо, което те кара да се държиш по тоя начин? казах ти, виж кой печели енергия, когато ти губиш.
това какво твърдиш, че ти е 'интересно' няма нищо общо с мотивацията ти за действие (писане в случая). отново лъжеш себе си. OPEN YOUR EYES. ако ти не го сториш сам, реалността ще ти го стори. ще предпочетеш да си го сторил сам


между другото, енергийката си си я изсосал вече доста. пропиляваш дара. и после говодиш за безупречност и нагуала ти - дух. трънци.



Тема Re: знаците на духанови [re: жpв]  
Автор пишлeмeнт (неотразим)
Публикувано17.09.09 16:13



твоя масив текст е по-голям и духа ти на писане е като на кайли-хана

ти не говориш с мен а си преповтаряш това което каза в миналия пост и разговаряш с твоята представа за мен като некво заклинание.е как няма да се харесатеи как няма да губиш енергия от това самоотразяване?



Тема Re: знаците на духанови [re: пишлeмeнт]  
Автор жpв (капка в морето)
Публикувано17.09.09 16:15



пой ласточка, пой! аз направих, каквото можах. избора си е твой и никой не те кара да го правиш. сам си го избираш. пожелавам ти светлина, момко, но грозно си я загазил вече, та ша ти требва с цистерни.



Тема Re: знаците на духанови [re: жpв]  
Автор Xaнa. (време е )
Публикувано17.09.09 16:19



търпението и трезвостта били едни от най-трудните за постигане неща


-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...


Тема Re: знаците на духанови [re: жpв]  
Автор пишлeмeнт (неотразим)
Публикувано17.09.09 16:19



а дори на изпроводняк пенка си пее нейното

споко воина приема съдбата си с крайно безразличие.каквато и да е тя.геле па да ритнеш кандилото преди мене със се цистерните светлина голям хумор ще стане макар и според някоии с това да не трябвало да се шегува човек но ти не им обръщай внимание.те са безсмъртни



Тема Re: знаците на духанови [re: Xaнa.]  
Автор пишлeмeнт (неотразим)
Публикувано17.09.09 16:20



преборването с яснотата ви е проблема но то не се бори като си говорите сами с нея






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.