Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:29 20.05.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема НЛОнови  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано25.07.09 14:25



По телевизията загледах някакво предаване за НЛО, в което май казаха, че имало някакво градче в Мексико - Веракруз, в което се случвали чудесии. Щото не внимавах много, не разбрах дали за него говореха, че от 750 жители 250 са били похищавани от НЛО, но те не обичат много да говорят за това. И че било открито селището преди две години.

В гугъля едно от първите неща, които ми излезе на дума ВЕРАКРУЗ е, че первые случаи инфицирования людей именно штаммом А/Калифорния/04/09 относятся к февралю этого года к небольшому городу Ла Глория в мексиканском штате Веракруз.



Наскоро се бях замислила за житните кръгове, които съществуват от години. И за хората, на които очеизвадното ще им извади наистина очите, а те силно ги стискат и викат - е те такова животно нема.

Та как се вместват извънземните в цялата картинка.
И знаете ли нещо за тоя Веракруз.
Във филма разправяха, че най-много НЛО се наблюдават в Мексико и в седмицата по 2-3 пъти чинии приближават самолети.



Тема Re: НЛОнови [re: Kaily]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано25.07.09 15:42









Тема Re: НЛОнови [re: Kaily]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано25.07.09 16:58







Тема Re: НЛОнови [re: Kaily]  
Автор aмпapo ()
Публикувано25.07.09 17:22



Ако имаш дори и малък допир до мексиканската култура няма да се прехласваш толкова върху подобни 'факти'.

Както и да се изкажа, ще последва кофи и кофи с лайна изляти върху казаното.. Мексиканците малко живеят като сапунена опера.. екцесните драматизации са им направо в кръвта, за каквото и да е. Някои повече, други по-малко. Просто култрура.. точно както българите се мислят за големи тарикати и разбират всички от политика.

Не бих се учудила ако в една и съща седмица един и същи мексиканец види поне един царевичен кръг и поне една плачеща с кръв нарисувана икона.



Тема Re: НЛОнови [re: Kaily]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано25.07.09 18:15



Изключително интересно -
житен кръг от 15 юли миналата година някъде из Ирландия.
Повтаря едно към едно разположението на планетите на 23 декември 2012.
Проверявах досега да не е шашма.
Планетите са точно така тогава. И житният кръг го има из целия нет.





Тема Re: НЛОнови [re: Kaily]  
Автор eooa (staratanova-eoa)
Публикувано25.07.09 21:29



божеееей, божей

калинке в критическата ли влизаш или скоротечна склероза та е треснала..

точно като майка ми, жена на семсе и пет са прехласваш по какво ли не

пък хита им на тез кругове беше май през осемсейте.. ти тогаз по какво си се била прехласнала, че си изтървала актуалната за времето си новина, м

пийш ли си редовно хапчетата?!


Редактирано от eooa на 25.07.09 21:30.



Тема Re: НЛОнови [re: eooa]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано25.07.09 22:01



Скъпа, какво разбираш точно под думите - хита им на тез кругове беше май през осемсейте?
На Исус хита му бил преди 2 бона години, на Карлитко хита му бил през 70.те, на просветлението хита бил по времето на Буда...

Що за окултно или воинско мислене-ние да не сме модна агенция тук?

Оставила съм се на течението да ме носи и не го насилвам в коя посока да върви. Днес рекох да поспя на обяд и легнах пред телевизора с цел приспиване, което правя винаги. Обаче попаднах на някакъв сериал за индианците в Мексико и извънземните. Което пък ме превключи, ако наистина следва краят на света, позабравените извънземни каква роля играят в цялата тая работа, седнах пред гугъля да търся името на онова градче, почти нищо не намерих, но течението ме завлече при кръговете.
И тук попаднах на интересен и прелюбопитен даже факт.- Миналата година на 15 юли взели, че нарисували положението на планетите на 23 декември 2012 г.
Това се случило миналата година. Първо хукнах да гледам положението на планетите тогава, установих, че е същото, после се разрових да не би да е някоя измишльотина, но го има на много места в нета.

Та ето как без да искам от 2012 стигнах до кръговете и обратно.



Тема Re: НЛОнови [re: Kaily]  
Автор cвoбoдeн ()
Публикувано26.07.09 01:08



супер ! давай нататък



Тема Re: НЛОнови [re: Kaily]  
Автор eooa (staratanova-eoa)
Публикувано26.07.09 03:31



карай.. все трябва да се заглавикваш с нещо... ко не е процесинг, христос ще е, ко не е карлитко, кръгове ще е.. тъй че, принципно няма значение по какво ша са заглавикваш..

въпросът не беше точно за съдържанието на заглавикването, а за начина, по който се прави..

а ти се държиш тъй, се едно ей ся на, вчера в 9.00 са били открити кръговете...

Модна агенция мож да не сме, ма трябва тонът за стари и известни неща, да не звучи гаче ли ей ся на са открити, а съответно на изминалото време и на новите факти по старите теми...



Тема Re: НЛОнови [re: eooa]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано26.07.09 13:13



Аз се държа така, все едно на мен лично вчера ми е било сведено до знанието да обърна повече внимание на тия кръгове или на извънземните.
И понеже процесът на познание е личен, и понеже знанието е едно, а знаенето е друго, нека кажем, че с ума си съм знаела от памтивека за тия кръгове, или поне откак пресата дудне за тях.
Обаче знанието ми е почнало да се превръща в същностно едва вчера, почнала съм да го интегрирам.
И не ми обяснявай, че не знаеш разликата между менталното знание и интегрираното.
То е все едно цяяял живот да знаеш нещо и хоп, в един момент да разбереш, че го знаеш.

Така или иначе, мила ми ехойке глупава,

, какво са 20 години в отблясъка на вечността, животът не е ли сам по себе си чудо, факта, че сме живи и усещаме красотата на тази планета, не е ли само по себе си чудо, не очаквах от теб всяко знаене да свеждаш до две измерения и да викаш -е, ама ние това си го знаем открай време.
Човек, който е спрял да се удивлява, е свършен. А войн спрял да се удивлява няма.
Така че ти не си воин...ма това е друга бира.

Като всичко ти е ясно и вече не се дивиш, дай твоята интерпретация на създаването на кръговете, кой ги прави и защо ги прави.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.