Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Великият планнови [re: Жeнa;-)]  
Автор дъждът (мирррно!)
Публикувано26.07.09 06:35



редът е необходимост за неуравновесените, истинските пичове владеят хаоса (ела ми на гости и ша ти го демонстрирам нагледно)




В отговор на:

Пази се. Хаосът унищожава системата.



е нали тва е целта де...



Тема Re: Великият планнови [re: Kaily]  
Автор дъждът (мирррно!)
Публикувано26.07.09 06:42



В отговор на:

Демек немаш нужда от истини, дето убиват собствената ти вяра.
Никой с истина различна от твоята да не е посмял да пише тук, щото те разколебава.




вместо да ми съставяш саркастични анализи, предлагам да напишеш някоя истина, различна от моята, дето ще ми убие вярата. или поне ще ме разколебае. м?



Тема Re: Великият планнови [re: eooa]  
Автор дъждът (мирррно!)
Публикувано26.07.09 07:06



не ща да са съгласяват и да разбират, мъ. отде ти хрумна пък таквоз нящо??

напротив - искам да ритат и да са теглят кат магарета на мост, да ми обясняват на всяко изречение как съм са объркАла нещо и съм у друг филм. да има шаш и паника, вой, писъци, крясъци, мучене, свистене, квичене, скубане, ритане и търкаляне.

закво дишам още, ако всичко е казано и направено...

и от теб ми писнаха ушите и ми зависна фистаня да ма успокояваш и да ми обясняваш че съм са била ориентирала правилно... едни ми ги редиш, се едно ша ма лекуваш от бяс...





Тема Re: Великият планнови [re: дъждът]  
Автор Жeнa;-) ()
Публикувано26.07.09 09:37



Идеята е.. каквато ти си я направиш. Ако познаваш правилата на системата/играта, ти просто ще я играеш по- добре от други. Някои му викат владеене на хаоса.





Тема Re: Великият планнови [re: дъждът]  
Автор eooa (staratanova-eoa)
Публикувано26.07.09 10:10



споко, бе...

сега такъв е периодът.. успокоителен и успокояващ...

хууубавичката да се отпуснеш, да се успокоиш, да се разтопиш..

че кат те тресна после изневиделица, неочаквано и внезапно или да родиш нещо гениално или да замръзнеш на място!





Тема Re: Великият планнови [re: дъждът]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано26.07.09 11:46



редът е необходимост за неуравновесените, истинските пичове владеят хаоса (ела ми на гости и ша ти го демонстрирам нагледно)

Това е fake, илюзия. Хаосът не може да бъде владян. В момента в който се опиташ да го владееш, ти внасяш ред, ерго - вече не е хаос. :)))





Тема Re: Великият планнови [re: дъждът]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано26.07.09 11:52



... неква паника ли долавям?...





Тема Re: Великият планнови [re: Жeнa;-)]  
Автор дъждът (мирррно!)
Публикувано27.07.09 00:52



ееееееееееееееееееееееее...

халост и разсипия... как можа да сведеш цялата красота и размах до поредния правилник... свинска история е тва...





Тема Re: Великият планнови [re: L.L.]  
Автор дъждът (мирррно!)
Публикувано27.07.09 00:55



така е. но можеш да го владееш в кавички. т.е. не е необходимо да преобразяваш самия хаос, а да имаш контрол над усещането си за хаос и осъзнатост в отношението си към него. останалото не само не ни е достъпно, ми и без нашето възприятие хич го няма като такова





Тема Re: Великият планнови [re: eooa]  
Автор дъждът (мирррно!)
Публикувано27.07.09 00:58



туй са твойте периоди. за тях аз не отговарям, имам си мои да си мисля. циклофренията се разгръща различно при всеки






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.