Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 24.09.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: searcher]  
Автор snakeling ()
Публикувано11.07.09 17:17



сърчо, ти да не би да си въобразяваш, че не съм чула досгеа за 2012 и календара на маите?Кво червейче, кви пет лева. Глей си прегледа.



Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: searcher]  
Автор snakeling ()
Публикувано11.07.09 17:19



ти как разбра кво съм направила с живота си и кви са ми плановете м? така ли те учи кастанеда-да приемаш собствените си тъпи мнения за хората за истина?

а си егати смешника, ако си въобразяваш, че ти си ми казал нещо дето не знам.вече всеки циганин от факултето е чувал за 2012, обаче бай ти сърчо идва да осветли народа



Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: snakeling]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано11.07.09 17:19



Абе ако не си чула,скоро ши чуиш.





Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: snakeling]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано11.07.09 17:24



Айде сега не те познавам. Аз съм много паметлив що се отнася до слабостите на другите. Не мога да забравя как се радваше като циганче на айрян къде ще учиш, какво ще правиш и т.н.

Познавам те хиляди пъти по-добре, отколкото ти се познаваш.





Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: searcher]  
Автор snakeling ()
Публикувано11.07.09 17:37



сърчо, нали ти споменах, че си куха лейка?



Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: дъждът]  
Автор Цap Изpoд lll ()
Публикувано11.07.09 17:39



Еми Слънцето ще затъмни Черната дупка в центъра на галактиката. Черната дупка няколко дена няма да "огрява" Земята, защото Земята ще се намира в сянката на Слънцето.



100% ще се забележи на Земята. Почти сигурно ще има промяна на гравитацията на Земята. Такъв ефект е измерен и при най-обикновено слънчево затъмнение. Дали някой от нас наистина ще усети нещо или това ще става само с измервателна апаратура едва ли днес някой може да каже. Според мен няма проблем да се изчисли теоритично какви изменения ще настъпят.

Но честно няма да се учудя ако има и катаклизми или по-осезателна промяна на климата, поради промяна въртенето на земята и т.н.





Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: searcher]  
Автор snakeling ()
Публикувано11.07.09 17:40



еми какво кат съм се радвала? плановете ми са се осъществили. Аз не забравям как ти висиш на село и правиш планове за масово самоубийство през 2012 та дано нещо те спаси от мизернрото същеструвание.
много ще ми е забавно кво ше правят тия като тебе като дойде 2012, отмина, дойде 2012, 2014 и така...Дали ше скочите от някъде в знак на протест или ше почнете д аправите планове за края на света в някоя друга година спрямо края на календара на ацтеките, друидите, сомалиците, калифорнийците и плевенчаните?



Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: snakeling]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано11.07.09 17:49



Твоите планове не струват пукната пара. Целия ти живот не струва. Виж се само. Отишла си на гъзъ на географията, за да правиш свирки в бувален и преносен смисъл, заради едничкия страх да не огладнееш някой ден.





Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: searcher]  
Автор Цap Изpoд lll ()
Публикувано11.07.09 18:04



Брях, брях, брях, брях...


И кой ще е арбитъра?



Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: searcher]  
Автор Цap Изpoд lll ()
Публикувано11.07.09 18:06



Хвалиш ли се?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.