Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:44 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Целта на темата...нови [re: Kaily]  
Автор snakeling ()
Публикувано15.07.09 19:44



сподели



Тема Re: Целта на темата...нови [re: snakeling]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано15.07.09 19:59



:r как беше по вашему-доматът е червен щото ние го държим червен с нашето намерение.
Просто вече доматът нема да бъде червен, небето няма да бъде синьо и човечеството няма да бъде едно цяло.

Не знам точно как ще стане, примерно броят на измеренията ще се увеличи драстично и - Марсиански хроники.
За някои промяната ще е драстична, за други ще е ужасна, трети изобщо и няма да установят промяна и ще си умрат мирно и спокойно, като им дойде възрастта, в стария свят.

Мнооого отдавна четох един НФ разказ космонавти на планета, която се оказва жива и на всичкото отгоре женска и ревнива. Та екипажът си събра партакешите по живо по здраво и потегли ненадейно, а един реши да остане.
Предпоследен епизод корабът пътува и се отдалечава от планетата, а на нейна бушуват адски пламъци и всичко изгаря, космонавтите хълцат за изгубения си другар, доброволно останал на планетата, защото я бил харесвал.
Последен епизод: изгубеният другар лежи на зелена полянка, ласкаво слънце му се усмихва, а в устата му капе нектар.

Реалността ептен ще стане различна за всеки от нас. Така че всичко ще стане еднакво вярно. Или невярно.



Тема Re: Целта на темата...нови [re: searcher]  
Автор bluestar1 ()
Публикувано15.07.09 22:58



Ако и езика на участниците в темата беше малко по-чист...



Тема Re: Целта на темата...нови [re: bluestar1]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано15.07.09 23:49



Със сапун и желание всичко става.



___________



Тема Re: Целта на темата...нови [re: Kaily]  
Автор snakeling ()
Публикувано16.07.09 18:19



такива неща казва Алекс Колиер, но не съвсем...Той се среща и си говори с някакви извънземни и аз лично му вярвам напълно. Та извънземните му казали, че вселената претърпява еволюция, като в определени момненти тези части от нея/тези същества/цивилизации, които не искат са си ускорат вибрациите, докато вселената си ги ускорява се отделят в нещо като по-плътни джобове, и в един момент се откъсват от вселената и пропадат в друга вселена, която повече отговаря на нивото им на вибрация.Според него сега около 2012 ще стават такива неща и хората, които не са на нивото да си повишат вибрациите с останалата вселена ще се отделят в друга.Дали ще разберат това или не -не знам. В библията се говори за това взимане на хора на небето от Бога, при второто пришествие. Това изглежда да е от гледна точка на оставащите-че някой е взет и изчезва от погледа. Та....да...споделям тази гледна точка. Инересно какво ли ще става и ще става ли нещо.:)



Тема Re: Целта на темата...нови [re: mo32]  
Автор snakeling ()
Публикувано16.07.09 18:24



може и само със сапун

'





Тема Re: Целта на темата...нови [re: snakeling]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано16.07.09 18:42



Ми мен тия прозрения ме удряха преди години, 2002-2004. Тогава ми се натрупаха и ми оформиха трайно светогледа. Така да се каже.
Него време се разхождах из един парк, който от няколко години затрупаха с боклуци, гадовете, та там често ме халосваше по некое и друго прозрение.
Оттогава ми е и едно друго - в нормални времена не се дава на хора с пукнатини да минават на горно ниво, щото все едно да сложиш порцеланова чаша във фурна. Извън фурната може да си изкара с пукнатината години, ма във фурната се пука веднага. Та никой не може да мине горно ниво, докато не си изчисти пукнатините.
Обаче земята как си се върти и като вентилатор - в един момент се нахаква в космическа зона с по-високи вибрации. И всички ние волю-неволю с нея в тия високи вибрации. И тогава няма не искам, няма недей. Под ножа.

Сега вече не знам, мотае ми се нещо, че и тия, които минат в горната земя, може да не установят разлика, Ричард Бах - Единствена.
Примерно все едно земята ще се раздели на две и хората и те. И ще съществуват уж и в двете плоскости. Само че двете ще тръгнат по различен път, на едната постепенно ще измрат тия с ниските вибрации, които там няма да са реални. Пък в другата плоскост ще си заминат високите вибрации, които там няма да са реални. Само дето плоскостите няма да са две, а безброй.

А за отделянето на някои и внезапното им изчезване, като маите на сърча-да, отдавна и това ми е снизходило. Че некои се възнасят и то отдавна, като мехури от кипяща манджа. От наша гледна точка умират или изчезват и все си викаме, че то нищо не се е случило. А то всъщност се е случило и то многократно и периодично.
Май като че ли непрекъснато става това отделяне, само дето е било в по-дребни порции.



Тема Re: Целта на темата...нови [re: Kaily]  
Автор snakeling ()
Публикувано16.07.09 19:48



може, не знам какво ще е..то е казано, че даже и ангелите не знаят, а само Бог.Да видим.





Тема Re: Целта на темата...нови [re: snakeling]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано16.07.09 20:32



Работата е там, че нема и да видиме.
Щото немаме очи за тия работи. Очите ни виждат в три измерения, мозъкът ни вижда в четири-с притурка времето.
Кво ще видиме, кво могат да видят двумерни същества, затворени в квадрат, от нашия свят...бе работата е много оплетена...



Тема Re: Целта на темата...нови [re: snakeling]  
Автор _kaя_ (непознатa)
Публикувано17.07.09 00:44



Бог е Любов
мисля,че няма да се случи кой знае какво на физическо ниво,но
на финно ниво ще станем много по чувствителни към чувствата,мислите,постъпките-своите и на другите
много по-ярко ще правиме разлика м/у добро и зло
и ще усещаме физическа болка когато вършим лоши неща
ще се стремим към доброто,просто защото това е заложено в човешката природа,както и да греши
ще се стремим да станем ,,като децата,,-чисти
ще осъзнаем НАЙ-НАКРАЯ че ЗЕмята,Природата е Жив организъм,Жива е
всеки ще срещне своята половинка
и ще има доста изненади при тези интересни срещи
това епромяната ще започне отвътре

аз така си я представям 2012г

p.p.а моето самомнение няколко пъти си прочете мнениетои доволно се погали по шкембетоух

Редактирано от _kaя_ на 17.07.09 01:36.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.