Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: searcher]  
Автор snakeling ()
Публикувано13.07.09 17:40



употребил си си лявата ръчица, както винагиай са иди се забърши

чичката като видя, че не му минава номера да се води велик просветител на масите, щото му се смеят всички вкупом, почна да се прави на "дъ бед гай" и да обяснява как бил употребил някой си

чичка, чичка....разправям ти аз, че си нещастен депресиран смачканяк, надяващ се поне да не пукне сам ми в компанията на цялото човечество, ма ти си мислиш, че се заяждам.



Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: searcher]  
Автор snakeling ()
Публикувано13.07.09 17:44



хехе, виждам че фнимателно следиш какво къде пиша, жалко че не ти стига акъла да го разбереш, въпреки че е съвсме простичко и ясно


ма то за разбирането се иска енергия, каквато ти нямаш хич

аре иди са удари още една чикия дано от неправене на секс с живи хора ти дойде още енергия...е ако не ти дойде пий една студена вода и иди в някой друг форум да се пробваш там да се направиш на велик

бахти нещастната путка си, честно



Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: searcher]  
Автор Цap Изpoд lll ()
Публикувано13.07.09 18:23



Плашиш ли ни?

Браво!

Мисля, че вече заслужено влезе в нашите сърдца с титлата "най-голям тупан в клуб Кастанеда"






Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: Цap Изpoд lll]  
Автор snakeling ()
Публикувано13.07.09 18:36



с тая титла беше се увенчал отдавна

са се увенча с прозвището " мизерна чичка"



Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: L.L.]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано13.07.09 20:12



Друнвало говори за това как силно намаленото магнитно поле води до умствени разтройства и психическа нестабилност, халюцинации...

Интересно, все съм се чудела на какво се дължи все по-масовото изкукване на населението, което става видимо навсякъде.

Аз лично си го обяснявам така - и това съм го писала също мнооого отдавна.

Знайно е, че това, което на по-ниски вирбации, не ни пречи, на по-високите вибрации може да ни унищожи. Всеки дефект в психиката ни от пукнатина при по-високи вибрации зейва в пропаст.
Напоследък вибрациите стават по-високи и пукнатините почват да зейват. Затова подготовка до последно и изчистване на дефектите, па белким оцелее, който съумее.



Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: Kaily]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано13.07.09 20:14



А за календара на маите подробности в цела книжка на руски е тук





Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: searcher]  
Автор Xaнa. (време е )
Публикувано14.07.09 10:56



как така "нищо"?! "Нещо ще се случи"!



"Не ни се присънва ракетния космодрум, нито ледената пустош, а онази зелена зелена трева..."



Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: Xaнa.]  
Автор jeevess ()
Публикувано14.07.09 13:29



Дааа, космонавтите... са пътешественици в други светове.
сигурно после им остава самотата и .... обичта към Земята.

Освен всичко, окъсването от Земята им разлабва и фиксацията на възприятието.
"През 1994 година един от руските космонавти, работил в течение на половин година на орбиталната станция "Мир", признал на приятелите си, че по време на полета той и колегата му нееднократно са имали фантастични видения. Струвало им се, че се превръщат в други същества - хора, животни и даже хуманоидни извънземни същества. За подобни състояния са разказвали и други членове на екипажи на космически кораби. Известни са и много случаи, когато космонавтите са виждали на борда на кораба хора от Земята, често умрели техни близки.
Разбира се, за всички тези случаи са докладвани на съответното ръководство. Само че след това потъвали в забрава или за тях се оказвало, че има неправдоподобно, но рационално обяснение. Преди полет психолозите обикновено предупреждават космонавтите, че у тях може да настъпят така наречените изменения в състоянието на съзнанието им. "



Тема Целта на темата...нови [re: searcher]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано15.07.09 17:43



Истинската цел на тази тема е да се опитаме да разберем дали нещо ще се случи през 2012г. и ако е така - какво ще бъде то.

Имам в предвид да разберем чрез чистото разбиране



Тема Re: Целта на темата...нови [re: searcher]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано15.07.09 17:44



Аз съм го видяла отдавна. А като чета насам натам, се оказва, че и други са го видели като мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.