Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 27.09.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: searcher]  
Автор snakeling ()
Публикувано11.07.09 22:09



кукле, нямам проблем да те схрускам със се мизерната ти чичковска злобичка. Злобицата ти е просто проява на слабост, на една тъжна чичка, а не нещо адски застрашаващо, както може би си въобразяваш.

Само искам да питам-ти да не би да се мъчиш да уплашиш, че ше зема да умра?

Я се заключи в килера да не би да земе да цовишеш внезапно от най-обикновена смърт.Сложи си и каска на главата, ако нямаш-тендежера.



Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: searcher]  
Автор snakeling ()
Публикувано11.07.09 22:13



има ли още някой да не знае какво си?! то е ясно ве! маниазирана злобна чичка, заключена от ужас от промяната в родното си село, по-точно в килера в кухнята, лееш акъл на простолюдието относно тайните на кастанеда. Общо взето си елементарен луд, с мания за просветленост, какъвто има без изключение във всеки окултен клуб.



Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: snakeling]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано11.07.09 22:20



Не искам да те плашим, ама то така става. Някой почва да ме дразни и после му се случват разни неща. Аз не съм виновен, че има толкова тъпи хора, дето сами си го търсят.

Не знам нещо тия самолети казват електрониката им нещо давала фира.





Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: snakeling]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано11.07.09 22:24



Говори и си изявявай, докато все още имаш възможност, щото от тебе може да остане само една черна кутия. (в най-добрия случай). Поне ще нараниш рибите - няма си зян.





Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: searcher]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано11.07.09 22:36












Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: searcher]  
Автор snakeling ()
Публикувано11.07.09 23:53



хухухухуху...дъ майти сърчу ме плаши нещо. Абе шо не се ебеш в кривия мухлясъл гъс! Не знам за къф точно се имаш, но да ти обадя-си просто едно селско момче с психиятрични отклонения и кастанедиянски уклони.



Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: searcher]  
Автор snakeling ()
Публикувано11.07.09 23:55



сърчу фнимавай щото думите имат сила.Да не се окажеш в кофти ситуация поради грешните си приказки.Бухахаха....не мога да си представя КОЛКО точно трябва да си нешастен и комплексиран за да се правиш на некъф страшен брухо из форимуте и да заплашваш със самолетни катастрофи!



Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: snakeling]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано12.07.09 00:50



Аз не се правя на страшен, а предусещам съдбата на хората. Онова което наричаш "заплашване" е просто интерпретация на твоя примитивен АЗ.



Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: дъждът]  
Автор Цap Изpoд lll ()
Публикувано12.07.09 00:55



Ако успееш и да ми обясниш каква е връзката между магнетизма и гравитацията, ще ти залепя 10 лева на челото!



В отговор на:

промяна във въртенето на Земята пък съвсем не ми е ясно как може да се получи, тъй като последното не е задействано от външни сили, а е следствие от магнитните сили в земното ядро.



Това са много тежки глупости.

Всъщност целият ти пост се състои от много тегави глупости... няма за какво да се хвана сори.



Тема Re: 21.12.2012 - края на света според маитенови [re: snakeling]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано12.07.09 01:05



Нейдей нервничи сега. С тия идиотски псувни няма да станеш по-нормална. Тия болести изискват продължително лечение, а ти за съжаление не разполагаш с време за такова.

Дали ще е 2012, дали ще е инцидент, дали ще е друго, все става въпрос за смъртта, а за съжаление никой от нас не разполага с време, така че нека не опростяваме неизбежния край на живота с някакво глупаво персонализиране и по тоя начин да се отдалечим безславно от шанса да бъдем съзнателни същества.

Редактирано от searcher на 12.07.09 01:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.