Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Бонд и Пишлеме!нови [re: eooa]  
Автор Пишлeмeнт ()
Публикувано19.06.09 16:13



Идеята не е лоша предвид инфото,че ти е дебел задника и предвид едни сладострастни вибрации които биха тръгнали от там.а можеш съущо да говорищ за енергиойните конфигурации и ще има и ментална свръзка освен материалния шланг.



Тема Re: Пишлемент и Бон!нови [re: L.L.]  
Автор Пишлeмeнт ()
Публикувано19.06.09 16:15



Това го бях забравил би ли пояснила малко по-подробно?



Тема Re: Той е Дон Хуан / К р и ш н анови [re: L.L.]  
Автор Пишлeмeнт ()
Публикувано19.06.09 16:16



Да защото духът е безжалостен,лукав,търпелив и благ.



Тема Re: Бонд и Пишлеме!нови [re: eooa]  
Автор дъждът (мирррно!)
Публикувано19.06.09 16:17



полека с груповия секс, че да не стане мазани тикви с домати у вечерната новинарска емисия





Тема Re: Бонд и Пишлеме!нови [re: Пишлeмeнт]  
Автор eooa (staratanova-eoa)
Публикувано19.06.09 16:19



Ти мълчи там! Задника ми е магически и може да си променя физическата и енергийната конфигурация така, както аз му я задам!

И никъде не съм казала, че ти ще си поканен в груповия.. не мисля, че имаш капацитет да оправиш 3 жени...

А номера да се рицитира питагоровата теорема по време на секс, когато жената е отгоре, тука сме го правили, много преди да разбереш, за какво друго ти служи фалоса, освен за уриниране..

тъй че и менталната връзка е направена.. не си мисли, че ще научиш някого на нещо ново...

Редактирано от eooa на 19.06.09 16:22.



Тема Re: Бонд и Пишлеме!нови [re: дъждът]  
Автор eooa (staratanova-eoa)
Публикувано19.06.09 16:21



аз сега, от едни новинарски емисии ли ша са плаша!!



Тема Re: Пишлемент и Бон!нови [re: Пишлeмeнт]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано19.06.09 16:24



Не е много подробно обяснено и в книгата (не помня коя точно), но си спомням, че беше в директен, физически контакт: дон Хуан беше поставил в тялото на Кастанеда част от своята енергия и с нея беше "закърпил" дупката. (Кастанеда беше го усетил все едно, че му бърка във вътрешностите и му беше прилошало даже.) В резултат на това, от кафява, тя станала сива, матова и това беше временно, само докато Кастанеда сам си възвърне сияйността и понеже дон Хуан няма време да го чака да се назлъндиса.
Дон Хуан беше обяснил също, че това е необходимо, за да имат ефект действията му (спрямо Кастанеда) и че без тази "кръпка" все едно налива вода в пробита каца.
Но също така беше пояснил, че това не решава окончателно проблема и че пред Орела човек трябва да се яви в изрядна сияйност - никакви дупки и никакви кръпки.

Редактирано от L.L. на 19.06.09 16:25.



Тема Re: Бонд и Пишлеме!нови [re: eooa]  
Автор дъждът (мирррно!)
Публикувано19.06.09 16:24



длъжна съм да пробвам. все някъде ша ти намеря цаката, както обикновено. инак закво съм ти





Тема Re: О*Кей! Всичко е Наред . . .нови [re: Пишлeмeнт]  
Автор Бoнд (Джеймс Бонд)
Публикувано19.06.09 16:26



ееее - съвсем зацикли

никво въображение

като не можеш да измисляш поне говори истината. що не разкажеш нещо за себе си, толкова много възможности имаш - откъде си се пръкнал такъв тъпанар, що си падаш по дърти лелки, как си останал без пишшшшшка, слабоумието вродено ли ти е или придобито, и така...



Тема Re: Пишлемент и Бон!нови [re: L.L.]  
Автор eooa (staratanova-eoa)
Публикувано19.06.09 16:32



... което после даде повод за отчаяние сред последователите, понеже го разтълкуваха, че като си нямаш нагуал, който да те позакърпе, докато ти са офлянкваш и си мислиш, че си най-велия на света, понеже много та бива да са прайш на важен по клубовете,

нищо няма да стане със запълването на дупките и възвръщането на сияйността.. а пък дори и да не си си ги направил или и да си ги запълниш, егото ти ти тежи като гюлле и те тегли на дъното...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.