Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 29.09.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема хей амигос  
Автор voyageur (новак)
Публикувано19.12.08 14:26



Някой има ли идея кво се прави ако си урочасан,не съм кръщаван и незнам дали това помага:)))но определено не ми се занимава с ходене по гледачки и тн.Работата ми е свързана с хора и често тези хора влагат някакви много силни чуства в отношенията ,което се усеща и ми пречи



La Puerta Del Cielo

Тема Re: хей амигоснови [re: voyageur]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано19.12.08 14:29



Ми не знам моя съвет е д почнеш да работиш с животни





Тема Re: хей амигоснови [re: voyageur]  
Автор Fighter4 ()
Публикувано19.12.08 14:39



Здравей,
Отговорът ми съвсем не е свързан с Кастанеда и неговото учение, тези неща ги знам от баба ми. Не мога да ти гарантирам колко ще ти помогнат, но щом имаш усещане за урочасване, значи "церове" като този ще ти помогнат



Вземи малко вода в някаква чаша и измий по три пъти три различни дръжки на врата /такива у дома/. След това леко си намокри челото с нея.
Друг вариант е да си носиш по малко чесън в себе си. Когато не е обелен въобще не мирише.
И нещо много смешно, затова искам да го споделя:
На село, когато някой се съмнява че може да урочаса, преди да излезне прави това:
Леко се докосва между краката и си казва: когато урочасам тук, да урочасам и тук /и си докосва челото/. Това е от мен



Тема Re: хей амигоснови [re: voyageur]  
Автор Aye!!! (:-))
Публикувано19.12.08 14:52



Тези хора влагат аналогични на твоите програми чувства


И аз имам в момента (отшумяваща вече) ситуация, с която се опитвам да се справя, ама наистина да се справя, не да си замазвам очите. И виждам ясно - един сюжет ми се повтаря на различни места и винаги има действащо лица "негативен човек", който налива кофти енергия, пък аз някак си съм много добра и неизвестно що пострадвам (за работа говоря също, ама за шефско тяло направо).
Въпросът е, че тези програми може да си ги носим от доста време и дори ако има наченато осъзнаване, нужно е технологично време, за да се изчистят.
Застани отстрани и виж колко облагодетелстван/а си в тази ситуация и осъзнай, че външно никой не може да наруши цялостта ти, освен ако сам/сама не си се ранила в някаква сфера и пропускаш . Дръпването настрани дава поглед върху дребността и несъстоятелността на "проблема" и даже не е възможно да се разпознае вече диктатурата на другия като такава. Казвам го от опит. Изведнъж видях лицето като актьор и учител и ми стана много благодарно отвътре за това, което ми се дава да науча за себе си чрез него :)
Външни методи за чистене от влияния иначе има много, ама изолрани няма да проработят много.



Тема Re: хей амигоснови [re: voyageur]  
Автор дъждът (мирррно!)
Публикувано19.12.08 18:12



спри да му вярваш и няма да го има. важи за всичко. обратното също.



Тема Re: хей амигоснови [re: voyageur]  
Автор yi-rene (неzaпознат)
Публикувано19.12.08 19:48



zatvaryash La Puerta Del Cielo



Love is a time machine


Тема Re: хей амигоснови [re: voyageur]  
Автор Caмoтнaтa Плaнинa (<ек)
Публикувано19.12.08 19:50



Можеш ли да си го позволиш и каква е цената ?
От време на време се чудя дали света не работи по един шаблон с всички ни... ?



Тема Re: хей амигоснови [re: Caмoтнaтa Плaнинa]  
Автор L.L. (мълва)
Публикувано19.12.08 20:17



От време на време се чудя дали света не работи по един шаблон с всички ни... ?




Ох, и аз това се чудя, направо... ме разби!



Тема Re: хей амигоснови [re: voyageur]  
Автор L.L. (мълва)
Публикувано19.12.08 20:18



Перуанците, къде свирят по площадите продават амулетчета против уроки.



Тема Re: хей амигоснови [re: voyageur]  
Автор Xaнa. (време е )
Публикувано19.12.08 20:24



Народа го е измислил: ако си урочасан отиваш на баячка. Те не са гледачки, само пеят и нареждат нещо и оправят уроки.

само не знам откъде знаеш че си урочасан?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.