Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:27 21.09.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема личното ми мнение за семинарите по трансперсоналнанови [re: eezha]  
Автор ezha (непознат)
Публикувано13.11.08 19:09



Мнението ми е че който ги трие темите за тея семинари, прави много добро на хората тука.

АМА МНОГО ДОБРА УСЛУГА

разни желаещи да спорят да си пишат в собствената тема за семинар4етата :) няма да отговарям в собствената си тема

личното ми усещане е за повърня :) подобна на тая от тенсегритито, ама в много по силна степен. нищо лично :) там поне инструкторите имат някаква силна идейност и напредналост и чистота и яснота на намерението. с инструктори по тенсегрити бих общувала, бих излизала, бих се шматкала

тея тука :) не ме питайте. искам да го спестя на чистите същества тука, които си нямат филтър за енергия. ако не сте наясно какво ше търсите там, спестете си го! заради някой, който може да се повреди го казвам това. който не е наясно със себе си все още, а знае че търси нещо, а не знае какво



Тема Re: li4noto mi mnenieнови [re: eezha]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано13.11.08 22:07



спомените ще ти трият и ще те манипулират само ако ти позволиш. може да са очарователни, но пък добронамересност с жестокост и коварство не вървят заедно , затова тия двете последните са емоции свалящи красивата очарователна маска и на мястото на очарованието виждаш студена злонамереност . щом това иска сърцето ти - изборът си е твой.



Тема Re: li4noto mi mnenieнови [re: Бapбapeлa]  
Автор ezha (непознат)
Публикувано13.11.08 22:42



не, няма коварство

по-скоро въпрос - 'искаш ли такъв вид помощ, в който ще те изменя?' и ти се показва как

и е много деликатно

а ина4е.... да , той е жесток. колкото е нежен като момиченце на пръв поглед, е диво, много диво съществото. и много открито, но трябва да можеш да видиш и това не ти се поднася на тепсия. той се показва, но не можеш да се подлъгваш по чаровния му вид и белите зъбки

добронамерен е, но рядко повтаря след като 'каже' нещо. или го виждаш какво е, или не. злонамереността идва от надутостта на разните там същества към него. дето не се познават ама хич. а той е такова чисто и диво нещо. общува толкова внимателно с повечето хора от страх да не ги повреди

аз нямам голяма поносимост към съществата, неговата е много по-малка. и директния спор е голяма радост за него. случвало ми се да се 'карам' с него. ако не се научиш да постигаш своето - нямаш си на идея къв ти е проблема - много жесток, защото само една част от него е ТУКА.

бе, ти идея си нямаш какво е това :) а и аз в повечето случаи имам съвсем различна идея от неговата и става едно. но е страхотно че го има и че е такъв леден. да, харесва ми това у него. не търпи лайна - нито от мене, нито от никой. и е взаимно и си показваме кой къде прекалява, защото и двамата го правим



Тема Re: li4noto mi mnenieнови [re: ezha]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано13.11.08 23:03



'искаш ли такъв вид помощ, в който ще те изменя ?' - този въпрос и в частност това удебеленото дирекно ми пали подметките да хващам пътя да изчезна . това е директен манипулативен подход на който нормален човек няма да се съгласи - хаби прекелено много енергия и то излишно. лично мнение, не се засягай. на теб явно ти харесва да си играят с нервите ти, да ти въртят номера. е те това е взаимно двойно коварство - неговото към теб и доброволно твое към теб самата.

не можеш ли да пишеш нормално, а използваш тоя театрален метафоричен език. не казвам че е лошо да се използват метафори, но при тебе е прекалено . докато ти прочете човек му се изкривява мозъка и в процеса на четете му се губи меракът да те разбере, камо ли да вложи енергия да ти отговори. знаеш ли какво правиш. проектираш поведението на тоя , за който говориш. защо го правиш ?

чудя се на тая мода да изказване- сложна, увъртяна, изкелиферчена, често натъпкана с чуждици . какъв е тоя стремеж към умишлено усложняване и на най-дребни неща или обяснения .



Тема Re: li4noto mi mnenieнови [re: Бapбapeлa]  
Автор anacondaa (новак)
Публикувано13.11.08 23:09







Тема Re: li4noto mi mnenieнови [re: Бapбapeлa]  
Автор ezha (непознат)
Публикувано13.11.08 23:09



здравей, еоа

хахаха
много обичам хора, които не знаят за какво иде реч

това в скобите никога не е произнасяно на глас

то е мисъл, усещане и идеята е 'искаш ли помощ? искаш ли да забравиш и да почнеш на чисто?'

моят отговор е 'да, за нещата които аз искам и по начин който аз избирам'

иначе си права, манипулациите са нещо ужасно. но има същества които директно изменят без да питат. на мене ми се нахакват некви такива. особено познати дето си мислят че не виждам :) как ми се пречкат и колко са ми дребнави



Тема Re: li4noto mi mnenieнови [re: ezha]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано13.11.08 23:13



не съм ' еоа'. не пиша с други никнеймове, а с тоя само стана близо 5 години.


напротив - много, много добре те разбрах за какво иде реч.



Тема Re: li4noto mi mnenieнови [re: anacondaa]  
Автор anacondaa (новак)
Публикувано13.11.08 23:16



:dalgo vreme 4akam nqkoi da se izpravi pred men v cqlata si golota.bez4estni djudjeta idvat ot vred.ako se oslanqt na slovoto si-reja im ezika.ako se oslanqt na sluha si,reja im ushite.ako se oslanqt na o4ite si,vadq im gi.ako raz4itat na racete si,reja im gi.oshte nikoi ne se e izpravil pred men v cqlata si golota.... Lin Tzustori mi se uda4no v duha na tazi tema

...dai da gi izpotrepem vsi4kite shtoto im e gadna energiqta



Тема инови [re: ezha]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано13.11.08 23:19



подходът ' искаш ли помощ' е по-скоро ' искаш ли да те манипулирам' . в случай като твоя помощ не се предлага, тя се иска . защо е нужно друг да те пита ' искаш ли да започнеш на чисто ' . това трябва да е твой стремеж без да те подсеща и побутва , който и да бил.

има два типа хора - едните ги влачат на буксир, другите дърпат живота. ти от тия влачените на буксир ли си.



Тема Re: li4noto mi mnenieнови [re: anacondaa]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано13.11.08 23:23



не. но да пише нормално . а не да кара човек да 'сяда' на главата си за да я разбере.

нека се оставя да я манипулират с тая енергия, която я изкривява , но що я носи тук да я прехвърля на нас тук ....м ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.