Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:02 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: анализ: посока на вниманието или "къде сбъркахме"нови [re: Xaнa.]  
Автор дъждът (от жълти круши)
Публикувано27.10.08 18:47



тва което казваш е съвсем вярно. но не решава въпроса поради изразеното бъдеще време в миналото (щеше, можеше, ако). което пък съвсем не променя факта, че е точно така, както казваш.

също и мемо, както обикновено, по случайност е прав. прочетох го, ма не съм му отговаряла, щот тва не го написа за мен, пък и нямам кво да му кажа на тва изказване





Тема Re: анализ: посока на вниманието или "къде сбъркахме"нови [re: hanger]  
Автор дъждът (от жълти круши)
Публикувано27.10.08 18:56



ама каза ли ми го, а... рекна ли ми го тъй... ей от днес вече ша спиш спокойно...



шо да са не паля ве? ша са паля пък!! ей на.
[plezq se bez da namigam]



Тема Re: анализ: посока на вниманието или "къде сбъркахме"нови [re: дъждът]  
Автор Xaнa.Модератор (време е )
Публикувано27.10.08 19:14



Че то ако са сетиш да променяш позиция на тялото, да дишаш и т.н., не е ли по-лесно да са сетиш че някой/нещо те отклонява от целта? Или че не трябва да правиш нищо излишно. Още повече че тия двете последните са присъщи на човека, а не да сменя погледа или нещо такова.

Номера е да си освободиш оня миг безмълвие от който можеш да направиш друг избор. Става с дебнене и непривързване към това което правиш, колкото и противоположно това да звучи на концентрацията на вниманието. Ма не е.

Затова и те попитах да не бъркаш вманиачването с вниманието (шегичка ама не съвсем) Щото кат не можеш да се отлепиш от целта и няма как да си осигуриш мига на избор. Събуденото енергийно тяло в сънуването казват било много любопитно и се втурвало към какво ли не и всичко можело да погълне вниманието му. Там знаеш че сънуваш и знаеш че трябва да отклониш вниманието от поглъщането. И тук е същото. кое ти пречи да се сетиш за това щом го правиш в съня?



Тема Re: анализ: посока на вниманието или "къде сбъркахме"нови [re: дъждът]  
Автор RabbitHole (мъгъл)
Публикувано27.10.08 19:27



Ако мислиш, че ми е много приятно да чета в кенефа, жестоко се лъжеш!!!

Ма по заповед на щуката...



Тема Re: анализ: посока на вниманието или "къде сбъркахнови [re: дъждът]  
Автор Neise17 ()
Публикувано27.10.08 20:59



Eй на ако ме четеш по-внимателно ще разбереш, че не разбирам и рядко ми се отдава това начинание точно, по принцип си имам проблеми с мисленето, каква е тази граница ?





Тема Re: анализ: посока на вниманието или "къде сбъркахнови [re: втopипeтли]  
Автор Neise17 ()
Публикувано27.10.08 21:02



Aйде ся ново 200, как авто та нали беше автър, сега съвсем ни обърка с твоето авто, сигурно си падаш по автомобили. Така като ти гледам цвета на ника, ти препоръчвам на теб да си забъркаш мента с прясно мляко за коктейл





Тема Re: анализ: посока на вниманието или "къде сбъркахнови [re: hanger]  
Автор Neise17 ()
Публикувано27.10.08 21:05



Mисля, че всякак себе уважаваща си селска кръчма не би сервирала подобна бъркотия на клиентите си, то е все едно да извади тежката артилерия срещу тях и да ги остреля скоропостижно. Даже не е рентабилно в един момент - та тези хора после няма да има как да си поръчват много пиене





Тема Re: п.п.нови [re: Xaнa.]  
Автор Neise17 ()
Публикувано27.10.08 21:20



Тема за размисъл - чуствата, които се пораждат в човека от външни фактори бидейки отворена система, в пряка връзка с вселената - с по-специално внимание на тъгата





Тема Re: анализ: посока на вниманието или "къде сбъркахме"нови [re: дъждът]  
Автор hanger (cloud)
Публикувано27.10.08 21:59



Па го разбра баш как ти ереса! Епа нема а ти казвам размисли, ере жувеи, Ма утре ели в другиден нема да е тъй





Тема Re: анализ: посока на вниманието или "къде сбъркахнови [re: Neise17]  
Автор hanger (cloud)
Публикувано27.10.08 22:45



Ми то тежка лека нема разлика за клиентелата, се едно, се мотя се главата! Дет тешката аби муниции и сал пука и пищят ушите! Са, оно се има и още некои коктеил, ма требе да е практичен, па я сметам дека се разбра кой е по практичнио.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.