Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:06 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема СЪОБЩЕНИЕнови  
Автор Xaнa.Модератор (време е )
Публикувано03.09.08 01:05



Архива на клуба е заключен. Всички теми с изключение на тези от първа старница. Можете само да ги четете и разглеждате, не и да пишете в тях.
Ако някой има желание да пише в някоя стара тема, дава линка към нея и ще я активираме.
когато се напълни с нови и актуални теми, ще оставя първите две страници незаключени, това е достатъчно за текущите разговори. Всичко което минава на трета страница вече ще се заключва.

Тази сутрин Волк отново беше вдигнал стари теми без да пише в тях, около 3 страници бяха По този начин не се виждат темите, в които актуално се пише и става пълен хаос и каша от теми. Това е текущата причина за тази мярка. Иначе в последните дни той все това прави, непрекъснато. Води своята си война и пречи на останалите, колкото и да са.

Волк иска да унищожи клуба и затова да бъдел набеден администратора Киро, и да го изгонели. Това е дребната му война която води.

Към Колдун: Темите не са изчезнали. Това са все вдигнати стари теми. Просто до вчера се преместваха в служебния клуб. Когато мине месец, те ще се върнат тук и ще се наредят по дата на последното мнение, като преди това ще се заключат.

Личното ми мнение:
1.Не съм съгласна да се трие Волк, когато говори нормално. Не считам че трябва да му е отказан изобщо достъпа до този клуб, още повече че в други клубове от тази директория не го трият- нито модераторите, нито администрацията.
Но повече няма да му ходатайствам пред администрацията да може да пише свободно в клуба, да си се оправя сам. Последния такъв път той просто за два часа пропиля всичко, не спря да псува администрацията, и мерките към него отново влезнаха в сила.
2.Не съм съгласна и с това клуба да е само за регистрирани, но няма да го отворят, това е бъдещето на всички клубове в дира.
3. Само от потребителите тук зависи клуба да е отново приятно място за събеседване. За съжаление непрекъснатото изчезване на теми в които е писал Волк разочарова участниците и всички спряха да пишат. Надявам се, че това ще отмине.

Редактирано от Xaнa. на 01.09.08 14:20.



Тема Re: СЪОБЩЕНИЕнови [re: Xaнa.]  
Автор Kaпитaн Cпoyдинr (???)
Публикувано01.09.08 15:48



Ще отмине, всичко е временно.
Но защо да имаме нещо против участието регистрирани, след като не градим лична история и вследствие на това, то почти няма значение какво е написано и кой го е написал, камо ли нужда от анонимност?



Тема Re: СЪОБЩЕНИЕнови [re: Xaнa.]  
Автор L.L. (мълва)
Публикувано02.09.08 00:15



Темата е за поривът ни да бъдем по някакъв начин полезни за обществото/общността/социума.
Според мен, всяка общност е вид социум, всъщност понятието е тъждествено. Съответно, попаднали в коя да е общност/социум, всички без изключение изпитваме поривът да сме полезни с нещо. Той е толкова силен и дълбоко вкоренен, че понякога дори не се отчита, като такъв, а всъщност е в основата на цялото ни поведение сред себеподобни. Изразява се по най-различни начини - от търсене на хуманни и благородни и/или уважавани професии и занятия до създаване на потомство и добри условия за него. Изглежда няма начин да се 'изкорени' този порив - когато човек се опита, това води по-скоро до разни деформации и в края на крайщата пак избива по някакъв начин - дори чрез елементарна услужливост и готовност за съвет.
В същото време, мен ,лично, ме дразни факта, че има някакъв такъв стремеж, на който съм подвластна, защото по принцип никак не ми харесва да съм подвластна на каквото и да било и да трябва да търпя проявите на нещо в мен, без да мога да го контролирам по някакъв начин. Понякога и самата любов ме дразни по същата причина.
Та, някой има ли опит в изследването и 'справянето' с поривът да бъдем полезни? Струва ми се, че това е "eagle demand" и какво можем да направим във връзка с това тогава?
Ще с е радвам да споделите.

П.П. Пускам това още веднъж тук, защото се опасявам, че като свободна тема няма да просъществува много. Не знам дали отказът ти да защитаваш Волк не иде малко късно...



Тема Re: СЪОБЩЕНИЕ [re: Xaнa.]  
Автор snakeling ()
Публикувано02.09.08 00:22



Вълка е глупак.Това, впрочем, не е новина.:)) Киро съсипа доста клубове с политиката си на администриране и то по-големи и по-активни от този, Какво е накарало вълка да си мисли, че някакво евентуално съсипване на този клуб ще увреди на Киро кариерата?!



Тема Re: СЪОБЩЕНИЕ [re: snakeling]  
Автор L.L. (мълва)
Публикувано02.09.08 00:24



Вероятно ЧСЗ-то.





Тема Re: СЪОБЩЕНИЕ [re: Xaнa.]  
Автор Цap Изpoд (Фока)
Публикувано02.09.08 02:35



Абе кой те пита си личното ти мнение бе?!



Тема Re: СЪОБЩЕНИЕ [re: Цap Изpoд]  
Автор Xaнa.Модератор (време е )
Публикувано02.09.08 08:21



Е ти кво по-различно от лично мнение казваш? Тука а си отворил устата и пръстите, и все лично мнение се изказва, кво друго?!



Тема Re: СЪОБЩЕНИЕ [re: L.L.]  
Автор Xaнa.Модератор (време е )
Публикувано02.09.08 08:37



Ще се хвана за последното, щото другото е много важно и иска отделна тема, която си пуснала, там ще се включа.
Да, вярно е че го защитавам още откак се появи в тия клубове. Барабар със все банове дето му слагах, и много адвокатска пледоария изсипах пред Киро за него. Може би има връзка с това което си написала по-горе. Но не в смисъл че аз искам да бъда много полезна, а в смисъл че смятам, че човек по принцип има импулс за съграждане, а не за разрушение, и трябва да му се дава възможност да го прояви. Необяснимо ми е защо Волка толкова много пъти отново и отново се насочва към разрушението. Все си мисля, че някой пореден път ще разбере за какво иде реч.

Ето и тая вечер- само темите от първа страница са му на разположение, не може да качва стари, но все пак ги е разбъркал, макар и да знае че нищо не постига с това. Аз мога да направя статични всички теми на първа страница и тогава няма да може да пипне и размести нищо, но ще му оставя тази възможност за да стигне сам до безмислието на това което прави.

Толкова безмислено блъскане на главата в стена просто ме "задължават" да го изследвам.

В крайна сметка наистина е от ЧСЗ, но това желание за неприемане на ситуацията на мен ми говори за много дълбоко вкоренени модели, може би още в детството.
Хубаво е човек да може поне малко да се оттърве от тях. Ако може да ги види и ако има куража да се самоизследва. Той засега няма този кураж.

Редактирано от Xaнa. на 02.09.08 09:16.



Тема Re: СЪОБЩЕНИЕ [re: snakeling]  
Автор Xaнa.Модератор (време е )
Публикувано02.09.08 08:42



А де! Той смята че ще успее, пък защо му е- един бог знае.
Вероятно и затова беше и опита им за хакването на администраторските акаунти. Не е глупак, но пък виж как глупаво не разбира че щом тогава не успя в мисията си, няма изобщо да успее никога.





Тема Re: СЪОБЩЕНИЕ [re: Kaпитaн Cпoyдинr]  
Автор Xaнa.Модератор (време е )
Публикувано02.09.08 08:43



Капитане, той и живота е временен и отминава. Номера е "как".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.