Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:07 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Къде зимуват мечтитенови [re: L.L.]  
Автор anonimus (...)
Публикувано05.09.08 17:47



Бъдещето на развитето на обществото е към общностният принцип. Много книги засягат тази тена.
Обединение по общи интереси. Добре е да чувстваш сродство с хората около тебе а не да се обединяваш така или иначе но на случаен принцип или за да може на някой най горе на пирамидата да му е много кеф.





Тема Re: Къде зимуват мечтитенови [re: L.L.]  
Автор Xaнa.Модератор (време е )
Публикувано05.09.08 17:57




Не , не значи.

Работата е там, че ако не си станат нещата естествено, ми се започне едно `организиране`, пиши го в графата несполучлив опит.



Тема Re: Печални Заключениянови [re: anonimus]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано05.09.08 22:55



А, с бренеке и сега мога да го опукам, сила имам.
Ма на-кондиката се промени, требе с перце, иначе модераторите мене подпукват, че неетична съм била.
Онова с единият изстрел между рогите само аз го мога.





Тема Re: Къде зимуват мечтитенови [re: anonimus]  
Автор Xaнa.Модератор (време е )
Публикувано06.09.08 09:18



Основното нещо което определя как да се съвместват различни хора това е регламента който всички спазват

тоя "регламент" трябва да е вътрешен.
нищо външно няма да има дълготраен ефект



Тема Re: Къде зимуват мечтитенови [re: anonimus]  
Автор L.L. (мълва)
Публикувано06.09.08 13:42



И аз така го усещам. Само дето... времето, май, доста накъся - имаме 4 години ...?





Тема Re: Печални Заключениянови [re: Kaпитaн Cпoyдинr]  
Автор inei (непознат )
Публикувано06.09.08 17:01



именно...

колкот повече мудераторки, толкоз по-чистичка, стерилна, посредствена, тъпа, дисциплинирана обстановчица.. за радост и удоволствие на мудераторките...

а тва се тълкува от "тълкувателката на безкрая" леля ти хана и подгласничката и надежда, като "нагуалско безмълвийце"...

я да видим ся как пак нетърпилото на надка, ще да ме затрие.. за пореден път...

***
бе как мож да питаш такова нещо бе...

явно си новак..
че преди да напиша предното пак ме стриха..

а преди тва не съм броила

ханата си я знайме.. тя години наред драпаше за привилегията да трие и я получи

а туй, новото, заблудената надка, то пък просто получава оргазъм, след оргазъм откак се е цанило за мудераторка и откак го одобриха..
а ми кажи ся, коя женска ша са лиши от множествени оргазми, м

(тва са изтриваните 4-5 пъти постове.. сега следващата стъпка ще е банннн... щото на лудото наде и леля ти ханна им се повръща от тва, някой да ги дразни до смърт с пренебрежителни към персоналните им еговеличия, мнения:_))))))))))))



Тема Re: Печални Заключениянови [re: voyageur]  
Автор inei (непознат )
Публикувано06.09.08 19:17



Драги, преди няколко години точно с подобна цел, представители на виртуалния клуб, организираха в продължение на 2 поредни години т.н. семинари... идеята беше да се закупи с общи усилия площ, да се изгради постройка, където тръгналите по пътя на воина да се отлепват от време-навреме от засмукващия тонал...

разбира се, не се получи.. и не защото идеята не беше читава, а защото такива работи не стават с масовки и с публичност, от която всеки сульо и пульо да се възползва, лягайки на усилията и енергията на някой друг..

трябваше време да се стигне до тоз извод..

понастоящем такова "село" вече има.. по-точно да се го наречем "силно място"... скрито е и не може нито да се види, нито да се намери от сульо и пульо...

а най-интересното е, че там се попада по неведом начин и от хора, които нямат нищо общо с напъните по виртуалните клубове, дори и с темата "кастанеда"..

но имат много общо с нагуала, Намерението, Духа и Пътя на воина...





Тема Re: Печални Заключениянови [re: inei]  
Автор Xaнa.Модератор (време е )
Публикувано09.09.08 09:47



записала си си ги постовете.
малеее, браво...





Тема Re: Къде зимуват мечтите [re: Xaнa.]  
Автор anonimus (...)
Публикувано24.09.08 19:43



Май толтеките са имали някакво наслагване на някакви правила защото някъде се казваше че едикое си събитие ги е карало да променят правилото. И тези правила се променят според знаците на духа.

Мисля че проявеният ни живот се се крепи на някакви системи от правила. Наказателно процесуален кодекс, Правилник за движение по пътища...
Сложно става без тях





Тема Re: Печални Заключения [re: Kaily]  
Автор anonimus (...)
Публикувано24.09.08 19:47



Определено, момиче го можеш ама сега наистина се е променила конюктурата И ти като един широко скороен воин ще знаеш как да се справиш и в тази ситуация. Поздрави






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.