Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Алоооооооооооу, клубните кибици!  
Автор eoa (космополит)
Публикувано27.08.08 23:27



Къде сте бе, тъпанари!

Ето подготвила съм ви супер ситуация за включване, абсолютно най-после магическа, магьосническа и воинска! И какво!?

Големите устатници ги няма... излежават се по морето или катерят баирите.. правят се на воини - туристи...

що като се появи нещо, дето наистина си заслужава, няма никой насреща, а гогато е пълна тъпня тук е навалица като от конски мухи на...

да видим, кой ще се появи и ще излезе на истинското предизвикателство насреща!



Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: eoa]  
Автор Xaнa.Модератор (време е )
Публикувано12.08.08 20:06



Ама те предизвикателствата истински и неистински ли са?


и аз чакам с тебе да видим кво ще стане

Редактирано от Xaнa. на 12.08.08 20:51.



Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: eoa]  
Автор ибpaxим (къопек)
Публикувано12.08.08 20:18



ко, ма?



Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: eoa]  
Автор Nice kid (???)
Публикувано12.08.08 20:25



Другите сигурно са скочили в пропаста.



Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: Nice kid]  
Автор zwerfster ()
Публикувано12.08.08 23:47



Не се надявай много





Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: eoa]  
Автор zwerfster ()
Публикувано12.08.08 23:52



Големите устатници ги няма... излежават се по морето или катерят баирите.. Сезона на отпуските е все пак а и това също може да се брои - 503 Service Unavailable No server is available to handle this request. и сървърите и те са в отпуска



Тема Re: Алоооооооооооу, отпускарите!нови [re: zwerfster]  
Автор Kapлoc Kacтaнeдa (Нагуал)
Публикувано13.08.08 09:28



Какви отпуски бе! Никакви отпуски не съм разписвал!





Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: eoa]  
Автор magal (чирак_магьосник)
Публикувано13.08.08 14:48







Тема Re: Алоооооооооооу, отпускарите!нови [re: Kapлoc Kacтaнeдa]  
Автор zwerfster ()
Публикувано13.08.08 18:06



дезертъори мръсни





Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: Xaнa.]  
Автор eoa (космополит)
Публикувано14.08.08 18:40



Предизвикателството е истинско с малко условно-относително-субективни примеси... но страхотно става за упражнение от рода на онова, дето нагуала хулиан блъснал Карлос от пропастта надолу в реката и ако оживее - оживее... ако не-....

е, а ти какво очакваш да стане с мене... нещо готови очаквания ли си имаш...



Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: ибpaxим]  
Автор eoa (космополит)
Публикувано14.08.08 18:41



иди смени чиста вода в ибрика и се измий отзад, че си направил пътечка и вони...



Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: Nice kid]  
Автор eoa (космополит)
Публикувано14.08.08 18:42



скочили те, колкот ти си си обърсал сопола, дето аха да ти влезе в раззинатата уста...



Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: zwerfster]  
Автор eoa (космополит)
Публикувано14.08.08 18:43



е, тва е коет можа да измислиш... отпуск-понятие от тонала!



Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: magal]  
Автор eoa (космополит)
Публикувано14.08.08 18:45







Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: eoa]  
Автор eoa (космополит)
Публикувано14.08.08 18:50



Предизвикателствата имат свойството, да се появяват като такива в определен момент ...

в следващия, могат да изглеждат като нещо съвсем друго...

от оня ден, досега изтече бая вода..



ся ша го чакаме предизвикателството и ша го дебнем, кога пак ша стане смъртоносно...

тва е съдбата на воина-прикривач... да чака и да дебне, колкото време трябва, ко ще цял живот..

през туй време, другите му се присмиват и го спукват от майтап, някои фърлят отгоре му камъчки, кал, развалени домати и яйца или плюят и други работи правят...

воина си стои невъзмутимо целия олепан и си чака момента...

някой нещо против да има?!

Редактирано от eoa на 14.08.08 18:53.



Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: eoa]  
Автор ибpaxим (къопек)
Публикувано14.08.08 19:28



ммм, даааа....,а, не....
ти си си ти, пак са отрази в мойто огледало...





Тема Re:нови [re: eoa]  
Автор Nice kid (???)
Публикувано14.08.08 19:37



Аз мислех, че ще разбулиш тайната на предизвикателството, а ти ни вкара в още по-голяма. Някои форумци сигурно вече са полудели от напрежение.
А що се отнася до оплюването и замерянето, май по друг начин стоят нещата. ДХ каза веднъж, че война е този, който дърпа конците. Него едва ли ще го замерват, по скоро той отстрани ще подава развалените яйца на тълпата. А ти като започнеш да дърпаш конците някой ден, сигурно ще смениш доматите с гранати.



Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: eoa]  
Автор Xaнa.Модератор (време е )
Публикувано14.08.08 21:12



Ааа, не си ме разбрала- не че чакам да видя какво ще стане с тебе , ми чакам редом с тебе да видим какво ще стане - "да видим, кой ще се появи и ще излезе на истинското предизвикателство насреща!"


ма нещо не можех да видя, кой кого блъснал и кой оживял и кой не.

чакам още



Тема Re: Алоооооооооооу, отпускарите!нови [re: Kapлoc Kacтaнeдa]  
Автор дъждът (от печени тикви)
Публикувано14.08.08 22:16



теб отдавна никой та не пита. натискай си там гъза и нидей да знайш мноо дан та застигне изодзадзе енциклопедия България пълно издание с твърди корици.



Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: eoa]  
Автор zwerfster ()
Публикувано14.08.08 22:44



отивам си в /друго понятие от тонала / триците да се услушвам



Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: Xaнa.]  
Автор eoa (космополит)
Публикувано15.08.08 19:20



гледам да видя, дали има фактическа поправка на тва, че не кастанеда е бутнал хулиан, ми дон хуан, ма не би...

педантичното ханино фнимание, нещо се е разконцентрирало напоследък...
"остаряваме бавно", демек, както се пееше в една песня...

иначе, както и преди някои все чакат другите да направиме нещо, че да се подравнят и те с нас...



Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: ибpaxим]  
Автор eoa (космополит)
Публикувано15.08.08 19:27



извади си палеца от устата, почеши се по дебелата тиква под феса и пак си помисли, кой, кой е и кой е огледалото, което та отразява, отразен, в отразеното огледало на отражателя...



Тема Re:нови [re: Nice kid]  
Автор eoa (космополит)
Публикувано15.08.08 19:28



пет пари не давам дон хуан или който и да било друг, какво бил казал по въпроса на моите въпроси, аз винаги си казвам, каквото имам да си кажа, а не кой каквото бил очаквал аз да кажа...



Тема Re:нови [re: eoa]  
Автор Nice kid (???)
Публикувано15.08.08 20:24



Е, все пак нали си негова последователка!?!



Тема Re:нови [re: Nice kid]  
Автор eoa (космополит)
Публикувано15.08.08 21:02



тва кой го казва?!



Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: eoa]  
Автор magal (чирак_магьосник)
Публикувано16.08.08 09:14



войнът чака...търпеливо защото знае какво чака......



Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: eoa]  
Автор Xaнa.Модератор (време е )
Публикувано16.08.08 09:46



ай ай ай, що така бе моме?

Язе толко тактично и на пръсти преминах покрай тва, че едно толко еднозначно изречение като "и аз чакам С ТЕБЕ да видим кво ще стане" ти веднагически и пак тъй еднозначно го изтълкувА като "и аз чакам да видим кво ще стане С ТЕБЕ "
то бива да си мислиш че си центъра на вся и всьо, ма чак така да преиначаваш, ми много иде тва твойто "АЗ", че и от бая време е се тъй....

...сичко виждам и сичко забелязвам язе, мое и "педантично" да му викаш на разширеното ми възприятие, става.

и недей мило тъй да мислиш, че тва остаряването е неква върховна обида.
ъ-ъ, не е, ма хич. Тука требе много да работиш по въпроса, щото голем страх те е гепнАл. Нема страшщно, ше видиш....


че то за децата, дето пишат тука (Бог да ги поживи!!!, сичките са готини), твойте 45 годин са си направо старческа възраст.



на, ся са сетих, как преди години кат почнахме да си приказваме отначало на кюто, и ти суетническата ма попита на колко години мисля че си, (кат очакваше че те познавам само по писането, пък то нали звучи мноо бойко и младежки- да рекна неква млада възраст), пък аз рекох "на 41" - ми беше много втрещена отде тъй познах и отде знам.
Е те от "педантичното фнимание" бе злато, от там, бая работи знам от него...


п.п. забравих една усмимчица за тебе


Редактирано от Xaнa. на 16.08.08 09:48.



Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: Xaнa.]  
Автор Nice kid (???)
Публикувано16.08.08 12:39



Морганка споменаваше, че Еоа тежи сто килограма, ти казваш, че е на четиресе и пет. А, както се казва, истината винаги е някъде по средата...
50 кг, 22.5 год.





Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: Nice kid]  
Автор eoa (космополит)
Публикувано17.08.08 18:18



интересно как някои толкоз много се интересувате от килограмите живо месо, като касапи от националната кланица...

въпросната морганка пък има толкоз къси крака, че задникът и се удря в бордюра като слиза от тротоара, ма тва щеше ли да я прави по-малко воин, ако имаше нещо общо с войнството..

пък аз в момента, тежа точно 71кг и 230 г. при височина 168 см. Тва много ли е или малко... и според кой и кого..

пък за годините и аз не знам в момента на колко съм, понеге съм щастливо, пълноценно и споделено флюбена и ми са струва, че съм ту на тринайсе, ту на трийсе и пет, но съм се виждала и като проклета, но флюбена бабичка и на осемдесе и пет... тъй че, двайсе и пет годишните сополанки и сополанковци ряпа да ядат, че разбирали нещо от флюбване...





Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: eoa]  
Автор Xaнa.Модератор (време е )
Публикувано17.08.08 18:33



Така е. Годините и килограмите не са важни, или може да са важни за други нещаи при други приоритети. Неща, които мен не ме интересуват.

Ако споменах за годините, то е защото всеки път когато ти се ще да ме засегнеш споменаваш годините ми. Ми аз съм баба бе, на колко да съм. Отдавна, и още докато бях с 30 години по-млада, не ми е минавало и през ум да ми идва самочувствието от това че съм млада. Да не съм тъпа, нали ще остарея

Та затова и на тая струна никак не свиря. А освен че съм стара и надебелях с 20 кила, ама и на тая струна не свиря.

Радвам се за теб и за щастливото споделено флюбване.



Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: Xaнa.]  
Автор eoa (космополит)
Публикувано17.08.08 19:20



тва че съм те "хапела" за годините е верно само дотолкоз, доколкот съм усетила, че се сбабичкосваш, не заради килата и самите години, ми заради манталитета и маниера, коит наподобяват пенсионерските...

инак, аз много обичам зрялата възраст и помня, че от дете са ми били интересни "големите" - възрастните хора... щот от тях може нещо да се научи.. а от сополанковците нищо... и хич не признавам лафа "не гледай старило, ами патило"... само "старилото" има значение... младото "патило" е патило от собствената си глупост, не от друго...

тъй че, да ти са честити новите килца.. човек, тряба и дебел да е бил в тоз живот и слаб.. от сичко тряба да е опитал.. инак няма да знае от личен опит кое какво е, а само личния опит има лично и персонално за нас значение.. не чуждия опит...

а кой на каква струна ще свири или няма да свири си е негова лична работа... всеки си има личните си струни на коит да си свири сам или някой друг да му свири...

Редактирано от eoa на 17.08.08 19:22.



Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: eoa]  
Автор Nice kid (???)
Публикувано20.08.08 21:33



Хубаво. Само не се подмазвай.



Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: Nice kid]  
Автор eoa (космополит)
Публикувано20.08.08 23:51



хубаво си го повтаряй ти тва на себе си.. щот виж, как чак лигите ти потичат, когат решиш да са изказваш...



Тема Re: Алоооооооооооу, клубните кибици!нови [re: eoa]  
Автор sashooo (непознат )
Публикувано02.09.08 12:08



здравейте,много е интересно. искам еоа да ми се обади.0878504760.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.