Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:30 14.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Трите половини на ИноМоксо  
Автор ayahuasca (минаващ)
Публикувано29.08.07 12:00



Ами който е чел романа на Сесар Калво,ще намери какво да напише тук.На мен лично ,този роман ми подейства освежаващо.Кастанеда не успя да ме убеди да погледна на растенията,като на учители,но този роман го стори.Сега с лекота намирам своя път на воина и се удивлявам на красотата му



научи първо че топче на маса има потенциална енергия спрямо пода

Тема Re: Трите половини на ИноМоксонови [re: ayahuasca]  
Автор orин ()
Публикувано29.08.07 12:43



Кажи нещо за "малкия дим", като си толко отворен.


Или нещо ново за "дима".

Don't think that you are, know that you are.

Тема Re: Трите половини на ИноМоксонови [re: ayahuasca]  
Авторлюбoпитeн (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 12:49



къде се намира тази книга?кой я издава



Тема Re: Трите половини на ИноМоксонови [re: orин]  
Автор ayahuasca (минаващ)
Публикувано29.08.07 20:42



Не съм отворен и нямам намерение да казвам нищо ново.Далече съм и от желанието да си упражнявам риторическите умения в надприказване ,както е прието във форума.Аз съм на своя път и го опознавам,техниките нямат значение,вселената е индивидуално възприемчива,аз не мога да ти кажа нищо ново за нищо старо.Ако искаш да кажеш нещо,давай.

научи първо че топче на маса има потенциална енергия спрямо пода


Тема Re: Трите половини на ИноМоксонови [re: любoпитeн]  
Автор ayahuasca (минаващ)
Публикувано29.08.07 20:44



Не съм я срещал като отделно издание.Аз я четох както казах в един стар "Съвременик" от 87 или 88 година.Търсил съм в интернет,но не намерих нищо,което да разбирам,имаше само издания на португалски и испански.Виж се разтърси и ако намериш нещо дай линк.

научи първо че топче на маса има потенциална енергия спрямо пода


Тема Re: Трите половини на ИноМоксонови [re: ayahuasca]  
Автор orин ()
Публикувано29.08.07 22:51



Мали колко празни приказки изприказва, да ми кажеш как няма да приказваш празни приказки! А за дима некое използваемо инфо?

Don't think that you are, know that you are.


Тема Re: Трите половини на ИноМоксонови [re: orин]  
Автор ayahuasca (минаващ)
Публикувано29.08.07 23:47



Не искам да се заяждам с теб.Избери си тема,която ти е интересна и пиши там.Не създадох тази тема,за да обменям мнения с някого,нито да коментирам.Споделям опит и очаквам същото.Ако нямаш какво да споделиш,не го прави.Хубаво е,че си събираш използваемо инфо.Продължавай.

научи първо че топче на маса има потенциална енергия спрямо пода

Редактирано от ayahuasca на 29.08.07 23:50.



Тема Re: Трите половини на ИноМоксонови [re: ayahuasca]  
Автор Xaнa.Модератор (време е )
Публикувано29.08.07 23:53



ами значи кастанеда си е изпълнил точно задачата.
Целта му никога не е била да убеждава някого да приема халюциногени и наркотици, точно обратното.



Тема Re: Трите половини на ИноМоксонови [re: Xaнa.]  
Автор ayahuasca (минаващ)
Публикувано30.08.07 00:03



Сигурно си права.Всеки,който някога ми е казал нещо е изпулнил целта,защото това е била неговата цел,да ми каже нещо.Да ми даде гледна точка,различна от моята.Аз съм също различна гледна точка и в този момент ти виждаш нещата според мен.Дали ще ти хареса нещо или не е без значение,така ти оформяш личното си виждане.Колкото повече души ти опишат един предмет,толкова негови измерения ще видиш,всеки ще добавя по нещо,ако говорят чужди езици,музиката ще е пълна,нали?Ето това е,Кастанеда ми е дал нещо,което съм открил и другаде,пито-платено.

научи първо че топче на маса има потенциална енергия спрямо пода


Тема Re: Трите половини на ИноМоксонови [re: ayahuasca]  
Автор orин ()
Публикувано30.08.07 01:10



Ти и преди каза, че не искаш да говориш празни приказки. Сега пък се заяждаш, че съм искал използваема информация, а твърдиш, че не искаш да се заяждаш. Ми то е просто - недей! Ама туй ша да е некоя лукавщина.
Споделяне на опит:
1. Безполезната информация не дава резултати(промени).
2. Полезната информация не дава резултати(промени).
3. Резултати(промени) има когато има правене на нещата(опитност).

Don't think that you are, know that you are.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.