Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Предложениенови  
Авторamparo (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 08:25



тея особи (знаят си кои са) дето обичат да си разговарят сами тук и си мислят че си хабим очите да ги четем - да вземат да си направят по един блог и да си чешят крастата там на воля. казват че било модерно.. що не земете да опитате? че почвате ама съвзем да ми омръзвате с тези пубертетски фасони





Тема Re: Предложениенови [re: amparo]  
АвторБpиraдиp (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 09:02



Аз аз се чудя, след като опита е показал какви са мерките, които да спрат тая шизоидна умтвена мастурбация, защо се опитваш да откриваш топлата вода?



Прави се клуба само за регистрирани и всяко мнение, което идва от един и същ човек се трие. Трият се спама, флуда и обидите. Успешно се прилага в милиони форуми по света! И няма алтернатива. И е въпрос само на желание!

След като не стане с блоГче, боички за рисуване ли ще предложиш да им купим, че да са им заети ръчичките? Барем почнат да се занимават с нещо!

Ама ти не си толкова глупава и сама можеш да се досетиш, защо мерките не се прилагат И съм сигурен, че си се сетила, ама се правиш на 2 и половина



Тема Re: Предложениенови [re: Бpиraдиp]  
Авторamparo (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 09:17



пак ли почна старата песен на нов глас? ся оставя и онази миризлива канадска слива да се появи и да почне да претендира за модераторското място.

насила хубост не става! насилствените методи са загуба на време и усилия, и практиката е показала че не постигат нищо.

аз ще съм първата която ще престане да чете (освен да пише) в момента в който клуба бъде ограничен за регистрирани. нямам намерение да се регистрирам и логвам - и толкова.

язък на големите претенции тука за духовно/енергийно/лайняновидно развитие ако щеш, щом от фасони салтанати мария гигова не можем да спазваме елементарни форми на поведение.

така че, лиго отватна, преди да почнеш да ми ръсиш мозък тука, вземи размърдай твоя малко, а? тези хапчета които ни препоръчваш дето казваш лекуват всичко са най-обикновен аспирин, и са противопоказни при язва, и при индивиди чиито 2 гънки на мозъка им са от удар (много ли падаше като малък, а?)



Тема Re: Предложениенови [re: amparo]  
АвторЛиra oтвpaтнa (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 09:33



В отговор на:

аз ще съм първата която ще престане да чете (освен да пише) в момента в който клуба бъде ограничен за регистрирани. нямам намерение да се регистрирам и логвам - и толкова.



Тогава нямаш основание да се жалваш
В отговор на:

насила хубост не става! насилствените методи са загуба на време и усилия, и практиката е показала че не постигат нищо.



И коя е тая практика? Има закони, има органи, които следят за спазването им, дори обществото си има неписани правила Къде е тая практика, при която хората са самодисциплинирани и правят всичко доброволно? Покажи я, че не мога да се сетя! Дай малко факти, а не само да разцъкваш ченето.

Приказваш абсолютни глупости, на които и сама не си вярваш.

Това, че ТИ не искаш да се регваш, не значи, че това не е начина. А още по малко имаш право да налагаш мързела си над всички.

Представям си как се отнасяш с тялото си, щом нямаш воля за 5 стотинки.



Тема Re: Предложениенови [re: amparo]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано16.08.07 12:18



Ами като не ги четете и не им отговаряте, какъв е проблема? Ще си попишат, па ще им мине. Панацеята за такива юзери се нарича игнор..

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Предложениенови [re: HAДEЖДA™]  
АвторKacтaнeдиaнeц (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 13:27



Ето за това са малко жените управници - с тоя манталитет на мислене, ще се получи следното: Изчакайте престъпниците да се настрелят, накрадат, наубиват, наизнасилват и ще им мине. Игнор е панацеята.



Е, за престъпниците отдавна е ясно, че тая теория не бачка... ама то и за юзърите е същото...



Тема Re: Предложение [re: Kacтaнeдиaнeц]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано16.08.07 13:36



Еми то по твоята логика и ти гориш. Вече с трети ник пишеш в тая тема. И след като се пише по тематиката на клуба, не е престъпление да си сменяш никовете. Другото го регулира именно игнора. Миналата седмица го обсъждахме това, не мисля пак да го повтарямв.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Предложениенови [re: HAДEЖДA™]  
Авторkoлдyн (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 14:42



що не му треснеш един предупредителен бан на тоя тъпак

та да прсетане да повтаря едно и също



Тема Re: Предложениенови [re: HAДEЖДA™]  
АвторKacтaнeдиaнeц (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 14:44



По моята логика горя, ама по логиката и установения официален ред(макар никой да не може да ми каже кой е приел тоя ред) в клуба - не. Но ако трябва да съм педантичен, ще отбележа, че тук става въпрос не са смяната на никнеймовете, а за воденето на разговор от един и същ човек. Все още не съм започнал да си говоря сам


Мерси все пак, че използва администраторските си права не за да си в полза на потребителите, а за да се защитиш.

В отговор на:

Другото го регулира именно игнора.



Колко време трихте и се борихте с потребителя "Волк"??? Защо не го игнорирахте просто? Или трябваше да се стигне до простотията с крадене на пароли и администраторски акаунти, че да се вземат мерки?

Но ти пак не си разбрала основната идея Игнорирането ще откаже един, а на негово място ще дойдат нови трима. Това социален клуб ли ще е или ще се впрягаме в безсмислената задача да се игнорираме? Пак ще кажа - поради факта, че масата от хора нямат самодисциплина, практиката с делегиране на права на определени длъжности се е наложила. И тия хора тук сте... ВИЕ.

В отговор на:

Миналата седмица го обсъждахме това, не мисля пак да го повтарямв



Аз и миналата седмица ти казах, че не чакам резултат и нещата са по-скоро за забавление. Клубът е само виртуал, но идеите ме интересуват. А тия идеи, които ти споделяш, като носител на власт тук, са повече от смешни и абсурдни, без да имат никакво приложение в живота. Сигурно се обиждаш и не това ми е целта, но и модераторската позиция не е просто буква след никнейма, нито е начин да се гледа сеир И моля, не ми казвай отново, че е доброволна, едва ли не вие сте жертви



Тема Re: Предложениенови [re: koлдyн]  
Авторлyнпeн (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 14:55



И теб ли съм те засегнал с нещо, че нямаш смелост да ми кажеш "в очите" какво мислиш?






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.