Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема От какво ви е срам?нови  
Авторaмпapo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 16:44



Много сме добри в критиката към останалите, но самокритиката малко май ни куца.

Е? От какво ви е срам?

Мен лично ме е срам от това че все правя някакви планове за физическо укрепване - то не беше хайкване, та каране на колела, джим, и т.н. - а така ме мързи че всичко се проваля, и до магазина който е на 5 мин пеша ходя с кола..



Тема Re: От какво ви е срам?нови [re: aмпapo]  
Авторroza (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 16:56



Срамът свързан ли е с чувството за вина, как мислите?



Тема Re: От какво ви е срам?нови [re: roza]  
Авторaмпapo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 17:10



може би, но според мен не е задължително



Тема Re: От какво ви е срам?нови [re: aмпapo]  
Автор Vex (fey)
Публикувано19.06.07 17:21



Мен ме срам ей от


Пише на едно място Срама е чувство, което се вменява на субекта за да изпита друго по-силно чувство, това на Вина. Чрез чувството на Вина, той може да бъде манипулиран много по-лесно, да изпълни чужда Воля. Обикно венно се спазва следната схема - Не те ли е срам да правиш така и т.н.

Редактирано от Vex на 19.06.07 18:17.



Тема Re: От какво ви е срам?нови [re: aмпapo]  
Автор orинчe (R)
Публикувано19.06.07 17:25



Срамът е самосъжаление. Не води до нищо конструктивно. Воините не се срамуват. Все едно някое дърво да го е срам че, не мое цъфне. Ако не можеш да се справиш с мързела то е защото нямаш лична сила. Нямаш цел. Не го желаеш. Няма сила която да може да те спре когато пожелаеш нещо.

I know a place, where the sun is always shining...


Тема Re: От какво ви е срам?нови [re: orинчe]  
Авторaмпapo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 18:00



вместо да ми вадиш тъпи екзестенциални философийки, отговори на въпроса





Тема Re: От какво ви е срам?нови [re: aмпapo]  
Автор orинчe (R)
Публикувано19.06.07 18:23



Срам ме от хиляди неща. Защо мислиш че, искам да ги споделя със света? Нещата от които ме е срам са ме научили на нещо и аз го споделих. А какво ще те научат теб нещата от които ме е срам мен?

I know a place, where the sun is always shining...


Тема Re: От какво ви е срам?нови [re: aмпapo]  
Автордъжд (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 01:40



като си ощавя краката и на следващия ден сърби ужасно. непоносимо е и докато не се пождрапам не ми минава - налага се да го правя и на обществени места. много ма е срам когато хората ма зяпат как са ждрапам кат мушичава. ма няма как - аз си са ждрапам.

пъ пъ - ко някой знае лек - да свирка, съвсем сериозна съм в момента

пъ пъ пъ - сетих се още нещо - срам ма е, че не мога да гледам цветя - умирам за цветя и разни засукани растения и постоянно си купувам, развъждам, разсаждам и т. н., но те се сдухват и затриват за отрицателно време, налага се да ги подарявам, за да оцелеят. не зная защо, но живея с идеята, че тва е нещо много лошо, и ма е срам до смърт, да знайте, че тва е тайна и на никого да не казвате. не се хилете кат наръвани зарзавати, сериозно ви говора.



Тема Re: От какво ви е срам?нови [re: дъжд]  
Авторbrasnar (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 03:00



щави и между краката 4е срама да е пълен





Тема Re: От какво ви е срам? [re: дъжд]  
Авторamparo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 03:25



цветята ти умират защото не можеш да развиеш връзка с тях.

опитай се да им говориш.. може това да помогне

за краката - пробвай с бръснене, другото и без това си е мазохизъм




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.