Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: От какво ви е срам?нови [re: фиkyc]  
Авторamparo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 23:14



не видях никакво предизвикателство - а само някакъв ефтин трик да поискаш гола снимка, аз да ти откажа, и ти да ме обявиш за задръстена слива, щото нали тва щеше да е избрания ти критерий, а, я си признай





Тема Re: От какво ви е срам?нови [re: aмпapo]  
Автордъжд (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 23:33



и кое му е 6-то? босилека си расте и дебелее, а друго сичко мре та са къса. с изключение на един кактус-ветеран и няколко магарешки бодила. на тва ли му викаш урожай...

как от кво да та е срам? ти си пълна безсрамница, щом ти цъфтят по стотин теменужки на саксия, а на мен - ни една. нищо че теменужки не съм гледала отдавна



оттук задачата има две решения - да набода и летните без оглед кво ще стане, или да зарежа цялата дивотия и да стана безсрамна цветофобка



Тема Re: От какво ви е срам?нови [re: Greendy]  
Авторpoзa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 23:36



да си безупречен не е ли да използваш ефективно енергията си



Тема Re: От какво ви е срам?нови [re: amparo]  
Авторфиkyc (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 23:49



ампаро каза: ти какво, да не се и събличаш все на тъмно в тоз дух да ти кажа, че едно време са се къпали заедно с нощниците

това, че искаш да се събличаш публично си е твой мерак както става ясно. да ти имам гола снимка, както и само да те видя гола хич никва работа не ми върши.



Тема Re: От какво ви е срам?нови [re: poзa]  
АвторGreendy (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 00:13



Да изполваш енергията си ефективно означава да си хвърлиш боклука без зор ли? Неможе ли да си безупречен и без да си си хвърлил боклука? Или може би трябва да се научиш да правиш някой неща все едно ти е супер леко да ги правиш като по тоя нячин ще заприличаш максималко на воин но и ще си в добра позиция с обществото...



Тема Re: От какво ви е срам?нови [re: фиkyc]  
Авторfoto (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 00:15



ей докарахте го до голи снимки

а за срама забравихте вече



Тема Re: От какво ви е срам?нови [re: фиkyc]  
Авторamparo (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 01:16



аха.. само...

ми малко съм ти далечко, така че къф е сми?



Тема Re: От какво ви е срам?нови [re: foto]  
Авторaмпapo (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 01:17



ти да не си албански реотан че загряваш толкова бавно? голите снимки вече леко ги подминахме понеже





Тема Re: От какво ви е срам?нови [re: дъжд]  
Авторaмпapo (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 01:24



много негативно си настроена



може би трябва да си намериш някакви китки които не се плашат от негативната ти енергия пробвай с мушкато, то освен другото и гони буболечки понеже му смърдят листата



Тема Re: От какво ви е срам?нови [re: amparo]  
Авторфиkyc (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 02:34



със сигурност си по-близо от вчера. влизаш ли в #Ixtlan?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.