Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:27 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Добре заварила!нови  
Автор sazdarMa (непознат )
Публикувано16.06.07 22:56



ЗДРАВейти!
Аз не съм от софията, от Хаджидимово съм! От скоро имаме клуб на центара и го ползвам! От любопитсвто влезнах и в тоя форум и ми стана интересно, щото не знаех какво е Кастанеда...намерих инф. в интернет и ми стана още по интересно, защото се развълнувах от нещата, които пише за него! Искам да ва питам дали в софията се правят тези неща (магии и тн), щото знам, че в столицата всичко има, не е като на село....

Айде със здраве!

Сазда



Тема Re: Добре заварила!нови [re: sazdarMa]  
Автор shanhui (ИтинМейксШитин)
Публикувано16.06.07 23:00



добре дошла! да си жива и здрава! и на добър час! попътен вятър! успех! да ти върви по вода!
!!!



Тема Re: Добре заварила!нови [re: sazdarMa]  
Авторaмпapo (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 23:24



и компот от сливи прават, съм чувала.. не съм виждала обаче.

а освен да се лигавиш друго можеш ли да правиш?



Тема Re: Добре заварила!нови [re: sazdarMa]  
Автор Mierin (неизвестна)
Публикувано16.06.07 23:54



Яяя от Хаджидимово


Баба ми е от там...

Ма то Хаджидимово е град от едно известно време...
Даже имаше един лаф:

Малко след като го направили град, се обаждат по телефона и търсят кмета:
- Ало, кметството на град Хаджидимово ли е?
- Да.
- А къде е кмета?
- Незнам, някъде из селото е.

Редактирано от Mierin на 17.06.07 00:11.



Тема Добре дошла!нови [re: sazdarMa]  
Автордъжд (Нерегистриран)
Публикувано17.06.07 00:19



добре дошла, Сазди!
аз познавам един, дето брат му е виждал как са прави магия. ама те и двамата не са от софия, а от мичурин, пък къде е гледал оня магията - тва съвсем не знам.
тук в тоз клуб отговорника по магията е Дани. питай него, ако не може да ти каже къде се прави магия, поне ша ти разясни в детайли какво е магия и как се майстори туй чудо. няма майтап, много е умятен, еле в сукането на приказки. дай му лешник и веднага ти вади катерица. айде и успех!



Тема Re: Добре дошла!нови [re: дъжд]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано17.06.07 08:25



добре дошла, Сазди!

Лъжкиня е еое Сазди. Не вярвай. Тук само еое може да прави магии. Пък аз я гледам как ги прави. Тя твърди че нищо не прави ама аз съм гледал криво и ми се струвало като магия и сега твърди и лъже, че аз съм правил магията като тя ги прави, но не ги вижда, пък аз съм ги виждал.

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Добре заварила!нови [re: sazdarMa]  
Авторeoa (Нерегистриран)
Публикувано17.06.07 18:46



здрасти моме!

добре си завариал.. ей ти хляб сол, пипер и мед... посоли и подслади си като за начало, щот после щи са стъжни...



да'н ти пука ни за софия, ни за мофия, щом тий кеф у хаджидимово... то и аз от време-навреме омразявам варна.. особено през лятото, кат се изсипят сички тълпи, ама обичам моренцето и зарад него сичко изтърпявам... забърквам си тука разни магийски с малко пясък, с малко морска пяна, водорасли, златни слънчеви зайчета и слънчева пътека и край... никой с топ не мож да ме мръдне...

я кажи, какви забележителности имате в хаджидимово, да видим като каква магия ще може да се смайстори с даденостите, дет са ви дадени... все ща научим тука на нещо, а ко не на магийки, то ша са научиш страстно да любиш и мразиш и най-вече да псуеш...





Тема Re: Добре заварила!нови [re: sazdarMa]  
Автор orинчe (R)
Публикувано17.06.07 20:55



В София и на село... цялата земя е магическа защото, на всякаде има любов!




We all have wings, but some of us don't know why...

Редактирано от orинчe на 17.06.07 21:17.



Тема Re: Добре дошла!нови [re: Dani]  
Автордъжд (Нерегистриран)
Публикувано17.06.07 21:06



разните му работи ти ги твърдиш. аз само намеквам утвърдително.

абе, туй твойто намерение няма ли вече да идва да та нагърми по кухата дъбова хралупа, та да ти освести и намести възприятията, да прогледнеш и да разбереш най накрая, че непознатото зад хоризонта си го виждал сяка сутрин в огледалото, ма не с тез зъркели дет тряба.

и най-после - да са светнеш, че на таз варненската фуста дет се препускаш след нея и й са плюнчиш, бръмчиш и прайш балончета, не може, не бива и няма как да й преписваш мойте писаници, че ща та посерат лисиците накрая ми са чини.



Тема Re: Добре заварила! [re: orинчe]  
Автор sazdarMa (непознат )
Публикувано17.06.07 21:45



Огинче, много ти благодаря, песента е много хубава :-) тука си имаме същите кравички, е малко по кафяви са, не са на бели и черни петна, тая е неква породиста!
Аз някой ден пак ще дойда в софията! може би юли, знам, че тогава се поизпразва, щото хората отиват по морето, пък аз не съм свикнала на такъв шум, там на лъвов мост е нещо страшно!!!
Тука на село нищо се не случва, а па мен ма сърбят ръцете вече, щото неска ми пристигна книгата на кастанеда и сам я започнала, много е вълнуваща да ви кажа, ама така като чета всички дет сте тука сте чели много книги!

Айде, здрави да сте и много са надявам скоро да се видим!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.