Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:56 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Добре дошла!нови [re: Neise]  
Автордъжд (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 18:24



ааа кат поумнееш ша идеш сигур другаде, то тука можем да са състезаваме само по необятност на черепната кухина.
нидей молатса да пишиш никви есета за моя летач, че снощи са сдъфкахме върло и неска и двамата едвам дишаме. ша земеш да го дигнеш на лакът, че да ма дотроши.
ний мискините си заливаме и си засираме, ма го прайм кротко и с по няколко изречения. пък на тебе още ти имам страх от оная половин страница дет я дочетоф с кръф и пот.
абе, той тоя чай в халби, то хмелът май не е плод...





Тема Re: Добре дошла!нови [re: дъжд]  
Автор Neise (тъп)
Публикувано26.06.07 20:46



Чай да ти разкажа сега за чая


То това е дейстфителен случай от един от най-пресните ми ( топлиии геврециии,молааа парат парат) сънувания. Т а там ме черпиха с него и за тва го отварям на вапрос да вида дали някой ше признае че го прави.
Ми първо мястото беше ново за мен, аз там съм не ходил. Някав парк и си говора с един познат Дани, дет не сам го виждал от 2 години(да се не бърка с тоз тук Дани..приличаше ми на моя си познат Дани). И така духна тоа Дани по задачи и аз праз в един бар или кафе нещо такова заведение и вътре неговите две жени, приятелки не знам кви са. И те ма черпиха с тоа чай в халба и вътре плуват плодове.Едната дет прави чая е барманка или сервитьорка нещо такова , аз исках да и са хвърла и да е разцелувам и тя ме харесваше, ма се фръцна и се дръпна и аз се държах прилично-официално делово Т аразбрахма са да излезем заедно кат свърши работа и отидох тогава до любимия Плевен и са разхождах там сам и тогава са чухме пак с нея по гсм-а и отидохме на среща тоз път в друго кафе да пием кафе, ма така бяхме Аз с тях двечките. Глупости не сме правили както казах официално-делово
Аре бе некоя тука да прави чай ?



Тема Re: Добре дошла!нови [re: дъжд]  
Автор Neise (тъп)
Публикувано26.06.07 20:52



Да ако сме толкова кухи наистина е хич не зле. Начи е време да са изпразним от съдържанието и да са напълним догоре. Само да няма пробойни в кратуната..


Добре няма да пиша исе тогава, и без тва нямам добра ядеа .
Мани тиа летачите кво им стана явно нешто са големи зле-та сичките напоследак, направо да се разхили лудешки човек и поне по няколко часа на ден. Чесно вече имам чуството, че диафрагмата шми са разпадне от толкова дивашки смях... А нее несе издържа вече///



Тема Re: Добре дошла!нови [re: дъжд]  
Автор Neise (тъп)
Публикувано26.06.07 21:10



Зарди окаяното съсстояние на летачите, е нужно да повдигна вапроса за вазможностите за лечение на летачи. Каде и как се лекуват изнемогналите летачи? То представи си само да отида в Пирогоф и да кажа " Ми вижте мен ништо ми няма ма летача ми е много зле, можете ли да го включите на системи, нещо операциика тва онова да го съживите ?"


Ти казвам ко ше стане ония веднага ше кажат "хапчета и хоспитализациааааа" !!! В най-добрия случай ше се уреда с някоя клинична пътека при психитричната клиника и звеното на Изката "кастанединдианци"...



Тема Re: Добре дошла!нови [re: Neise]  
Автордъжд (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 22:47



я, ма то вече сичко официално и с документация, а? и специално начи звено "кастанедианци"??? еее уредих си старините, да му са не види... остава и кат им занесеш някой повреден летач, ако не могат да го дигнат поне до патерици, да дават нов. па за таквиз безнадеждни случаи кат нас - по няколко, че да не са разкарваме само





Тема Re: Добре дошла!нови [re: Neise]  
Автордъжд (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 23:00



а виж значи къде бил ключа от щайгата - не бил чая в халба ми барманката там сервитьорката или каквато да са окаже... и онази там другата... ааантакаааа...
виж са, ща сфетна как са прай: туряш чая у тенжурта, вадиш халбите и пущаш копчето на намерението. сервираш чая, и ако не дойдат докат го изпийш сичкия, начи зарежи я тая работа. (и междувременно не забравяй да си осигуриш открит коридор към двете нули).



Тема Re: Добре дошла!нови [re: дъжд]  
Автор Neise (тъп)
Публикувано27.06.07 00:30



Да вече трябва да започне да се развива медицина на летачите. Ще трябва да се направят специализирани клиники само за летачи...Тва си е направо, нова пазарна ниша, дай да разработим първите стъпки в областа. Да вземем да отидем на лов за летачи, да изловим няколо такива повредени и немощни и да напавим дисекция, да видим как функционират и какви органи имат, ще издадем някой учебник и ще бъдем първите които разкриват голямата енигма на тва що е летача?





Тема Re: Добре дошла!нови [re: дъжд]  
Автор Neise (тъп)
Публикувано27.06.07 00:37



Е вече не знам кой Дъ Кий , аз са опитвам да отвора няква врата ма нит знам коя е врата нит кой е дъ кий, И така почвам по всички врати първо с един ключ, после, си направих много ключове и по много врати и не стават ли не стават. Св. Петър - пазителя пасти да яде, аз генерирах десетки кючове и продължавам, ма ти кажи за щайгата нещо ко знаеш?


Мерси за рецептата, ше шробвам коридори открити иа колкот искаш, а за мъжете може и на някое дръвце или храстче, нямаме нужда от нулите, даже сред природата по приятно така, кефа е по-голям...



Тема Re: Добре дошла!нови [re: Neise]  
Автордъжд (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 15:18



абе, ти пробваш ли първо дръжките, да не би да са отключени тез врати и така да си седят, пък ти само да чегърташ по ключалките





Тема Re: Добре дошла! [re: Neise]  
Автордъжд (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 15:24



а, тука съм напред с материала - имам записки от дисекции, чакай да ги изровя и ша ги постна да видиш какво имаш да допълниш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.