Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Добре дошла!нови [re: Bella Donna]  
Автордъжд (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 16:21



викай ми Василка





Тема Re: Добре дошла!нови [re: дъжд]  
Авторчepнa дoнa (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 16:35



не как да ти вика, а как се казваш, щото на мен мама ми викаше спържа...



Тема Re: Добре дошла!нови [re: дъжд]  
Автор Bella Donna (:-))
Публикувано26.06.07 16:37



ок. Мерси.



Въпреки, че, ако ми беше казала как се казваш наистина, а не как да ти викам можехме да завържем искрен разговор. Сега от самото начало доверието е пропукано...

Редактирано от Bella Donna на 26.06.07 16:39.



Тема Re: Добре дошла!нови [re: чepнa дoнa]  
Автордъжд (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 16:50



я, нова думичка... тва от спаружено ли идва?



Тема Re: Добре дошла!нови [re: дъжд]  
Автор Neise (тъп)
Публикувано26.06.07 16:54



мДА Гениална идея..само че войните пият ли бира бе ? Сигур пият каде ше ходат


Ма аз сануВах наскоро при две мацки отидох и ма черпиха с чай, няма бира .А чая беше с някви плодове вътре, баси кои са тиа дет го прават тоз чай ?!?



Тема Re: Добре дошла!нови [re: Bella Donna]  
Автордъжд (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 16:54



ау, че сърцераздирателно... момент, да видя къде ми е бялата кърпичка обазена на една кука...



Тема Re: Добре дошла!нови [re: дъжд]  
Автор Neise (тъп)
Публикувано26.06.07 16:56



АА роман трудно да измисла. Виж на някво есе се навивам да ти направа, само ми дай някфо задание и го почвам да видиж кво ше стане, ех как знам как съм учииил, мога пишаа ехеее ....





Тема Re: Добре дошла!нови [re: Neise]  
Автордъжд (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 17:14



аз само тъй де... щот нали каза, че за роман тренираш.

ааа задания не задавам, такива светли идеи дето стават кат за задание ми идват рядко и си ги паза за собствена употреба... то толкоз много неща, пък само един мозък...
пък на тебе направо и да мога, няма да смея, че кат са сурнеш пак да изпонаизпишеш полвинта форум, че после ша искаш и да го чета... ша стане стръшнъ картинка (с ударение на второто "ъ")... ша требе да викаме сладоледаджиите на помощ





Тема Re: Добре дошла!нови [re: дъжд]  
Автор Neise (тъп)
Публикувано26.06.07 17:29



Ми летача е много зле и не може ништо да измисли като ядея за руман
Може малко да му дам да кльопа да са съживи за идно исе и шса получи добре няма начин, ша пиша да видиж, ша го стегна тея дни ша ти го напиша за теб


Ас не заливам форума, някви други мискини са да знаиш, само чатат тука и не ги разбирам и тях за кво се борят, ништо ша разбера кат поумнея и аз ша знам, ша видите вие кат прогледна, ша дойда тогава да ви са смеа тука на воля като разпран и шса спукам от смях с вас...
ти остави сега сладоледажиите, бъркат там и прават в несвест сладолет да има за сички от сърце, аз се чуда чая кои го забъркват с онея горските плодове и в халби го сервират да му се не види и чая побъркан и шантаф, ма е много фкусен,, бива си го...



Тема Re: Добре дошла! [re: Neise]  
Автордъжд (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 17:39



чай с плодове не съм виждала, ма аз си правя чай със зеленчуци вътре. чорба му викат. страшна работа е.

така е то като ходиш при мацки - чай до откат. ти не знаеш ли, че бирата е при мачовците.
и що да не пият воините бира? ша пият квот има, кви са тез глезотии.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.