Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:56 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Добре дошла!нови [re: дъжд]  
Автор Bella Donna (:-))
Публикувано26.06.07 13:10



Да категоризирам сега нещо:-)

Много ми допада стила ти на писане. Ти как се казваш?



Тема Re: Добре дошла!нови [re: Bella Donna]  
Автордъжд (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 13:24



сега няма ли да попиташ и от къде съм?





Тема Re: Добре дошла!нови [re: дъжд]  
Автор Neise (тъп)
Публикувано26.06.07 13:33



Духа ми взе цистерната, аз са опъвах и са бях вкопчил здравата, ма не можах я одържа, са чуда после рев ли смях ли и двете.


А да за посирането немой са притеснява и срамува, мен тук ма бяха кръстили осран. И така ми викаха по идно време - осран, бегай бе....
Каде отиде тая шушумига само дет така ма прекръсти не разбрах, пак сичко ми са изплъзна, да се знам в тъпия...
Аза понктоацията, знам че е мега зле , ма са сещам за Дюмат ли беше онз френскиа класик, дет и той така пишел, не използвал никви понктоацьони знаци и даже пишел сичко в едно изречение.И после картовски трут за редакцията...да знаиш, че така само големите пишат.



Тема Re: Добре дошла!нови [re: дъжд]  
Автор Neise (тъп)
Публикувано26.06.07 13:41



А бравос само за конекциите, откадеси само ги замислила, разби ма. Идеята я бива доста. Сагласявам са и са включвам и с двете раце За.Почвам да сътворявам вече бележки и аз, щот май доста ша ни трябваТ.
Ето примерни екземпляри демо-версия :
"А ма ви беше готино да ни шумите на главите, кретени строящи, ся елате при минниор -Перник с точен мерник, да си приберете инструмените, пригответе някаф читав откуп..."
"Нягли безсрамницииии, прости, цялта прекрасна поляна я скрихте с вашите грозни и тъпи згради, инструментите са ви заровни в гробищата малашевфските, парцел 8 място 17, отровете си ги "





Тема Re: Добре дошла!нови [re: Dani]  
Автор Neise (тъп)
Публикувано26.06.07 13:44



Мани бегай бе човек не ма слушай, че сам тъпия и не разбирам. Не знам и идея си нямам кой е наред, може и ко не толкоз тъп кат мен да не го напъва никой, тва с напъването ште да знаеш че е само за тъпите с лоша ориентация...





Тема Re: Добре дошла!нови [re: Neise]  
Автордъжд (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 13:51



ан тъй, няма са даваш, ко ще и квот ще.
от посирането никой няма как да са срамува, то си е задължение и приоритет на сички.
тоз големия дет пишел сичко накуп, и той кат тебе, а? пууу, отърва, не можа да си първия. ма нищо де, ти пък може да си последния, гледам - все по-мързеливи редактори са навъдили... виж едно време как са са трудили, прилежно и безмълвно. пък сега - на един роман са опъват. тц тц тц



Тема Re: Добре дошла!нови [re: дъжд]  
Автор Bella Donna (:-))
Публикувано26.06.07 13:59



Не, това не ме интересува.


Просто ми се искаше да си говорим открито, но виждам, че няма да стане... Да си жив/а и здрав/а.



Тема Re: Добре дошла!нови [re: Neise]  
Автордъжд (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 14:01



ан тъй. междувременно можем да сключим сделка с гробокопачите за местата, дето требе са изкопат същия ден, и в бележката към онез посерковци да съобщим тези места. те ша додат да ги изкопат и кат не намерат нищо ша си идат разревани, пък ний с гробокопачите ша пийм бира и ша делим надницата





Тема Re: Добре дошла!нови [re: Bella Donna]  
Автордъжд (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 14:19



да ти са повръща


не можеш ли да си говориш открито с мен без да знаеш как ма е кръстила мама?



Тема Re: Добре дошла! [re: дъжд]  
Автор Bella Donna (:-))
Публикувано26.06.07 15:40



Разбира се. Но, ако знам как се казваш би ми било по-лесно. Ще имам отсреща обект с име.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.