Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Конско!!нови  
Авторeoa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 19:24



Конско

Моля за фнимание! (чука с чукчето по дебелите клубни кратуни)

Миерлин ли си, каква си мойто момиче, но вземи та спри да клепаш с клепки и да се прайш на нищо не разбираща и учудено да въртиш очета уж, като света вода ненапита, както и да спреш да ме възнасяш и да ми раздуваш и без туй раздутото его, според конкурса за най-голямо его...

Мо32, престани да скрибуцаш със сухарския си стил на партиен функционер и остъй таз функция на червената хана, за коет е учила през комсомолските си години... не се мисли за безпристрастен, щот не си и щот мумийното присъствие още не означава безпристристрастие... освен тва, недей да поставяш темите, особено касаещи жените, все едно се намираш на другарски съд...

Червената хана – модерката, да вземе да отиде до най-близкото провинцфото и “щрак марийке на портрет” да се изтипоса демек за “вечная память” на идващото ново поколение за пример “какъв не трябва да е воинът”... и да не си забрави червената врато-връзка и червения партиен билет...

Данчо да престане да мига като мишка в трици, кога прочете нещо, дет прелива извън мозъчната му тенекиена кутия и не може да го схване в цяото му чудато многообразие. Да спре най-после да се оставя да го обхваща религиозно-фанатичното му настроение на преклонение към властта във вид на "кармазъ хана" или виртуалната селска власт "попо-кмето-даскало" Киро.



Изката да престане да си развява голия чуждопоклоннически задник, защото каквото можеше да се види от него през последните 3-4 години вече се видя и останалото е безинтересно като бял боб през велики пости. Все пак, знам, че има и скрити неосъзнати и неизползвани възможности, коит се надявам да доживея и да видА.

Останалата по-малко или повече идентифицирана или неидентифицирана клубна паплач да спре да хленчи, да си обърше сополите и жълтото покрай устата и най-паче да спре да се изказва некъдърно, несвястно и ни в клин, ни в ръкав, ми


да земе да запретне ръкави и малко от малко да види от собствен опит как стоят нещата, вместо да идва тука и да задава глупави въпроси и като се намери някой бунак да й отговори, да започне да спори и да умничи без да има хабер от коя страна му изгрява слънцето и от коя страна ша го ритне някой ( да не казвам кой) от лявата му задна част...

Моя (не)милост да спре да си мисли, че от таз клубно-виртуална пасмина може да излезе воинско поколение, да си гледа кефа, вместо да чете конско на виртуалните чесезарски величества... пърдон, туй се отнася за мен, никой да не ми го чете...

айде, и да фнимавате в картинката, щото ако не вземате от дума, следват прословутите безполезни, но болезнени ритници по голите лъснали задници на чесезетата ви!

С весело омерзение и

ваше позволение: еоа



Тема Re: Конско!!нови [re: eoa]  
Автор Mierin (неизвестна)
Публикувано13.06.07 20:43



Хе хе... Ами зимам си бележка веднага тогава...



Макар че ще ми е доста трудно да не се изкуша да приветствам неподражаемият ти, възхитителен стил на писане и чаровно надничащата иззад изреченията, с любопитсво и финес, усмихнато-дяволита физиономийка, която прозира през думите и става видна и за невъоръжено око....така странно изрисувана не с четка, а със писмени символи...

Какво да направя, кат съумяваш да рисуваш картини говорейки, действа ми вдъхновително и зареждащо някакси със ... и аз не знам с какво точно...ама - виновата, ще се ремонтирам ... ако мога...

Aaa... само забравих да кажа, че аз действително нищо не разбирам - не че се правя...

Редактирано от Mierin на 14.06.07 00:21.



Тема Re: Конско!!нови [re: eoa]  
АвторXaнa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 20:55



Ма аде бе, тоз кеф се каниш от години да го гледаш....много си туткава...





Тема Re: Конско!!нови [re: eoa]  
Автор ease ()
Публикувано13.06.07 23:47



луда жено пак ли си забравила да си вземеш лития?Дет имаше един виц--една жена нетърпелкиво чака пита мъжа си /в напреднала възраст/ да дойде в брачното легло, а той рови ли рови из чекмеджетата...Тя пита:мъжо кво търсиш бе? Той: Търся си Гинко-то /гинко-билоба-стимулант за памет и концентрация/.Тя: за кво ти е Гинко посред нощ бре? Той: за да си намеря Виаграта!

та и ти така...намери си Гинкото та да си намериш лития



Тема Re: Конско!!нови [re: eoa]  
Авторamparo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 07:38



ало, отворената с каруцарската уста, след като криво-ляво преглътнах, хлъц, факта че не си правиш труда да ме споменеш изрично, а само имплицитно, да та попитам, тва излеяние лайняно половин час и само го съчинява, или цял, м





Тема МОнови [re: eoa]  
Автор Vex (fey)
Публикувано14.06.07 09:39



Ти помниш ли Мо, не този сега, а онзи от преди 10-ина години? И една жена около него?



Тема Re: Конско!!нови [re: eoa]  
Автор silver_horse_saloon (страхотен)
Публикувано14.06.07 12:13



Здрасти!!!!!!!!!
Като видя конска тема и сърцето ми прелива от радост:)
Та какво искаше да кажеш, че не можах да разбера, кой да внимава и защо??

С любов и омерзение..........



Тема Re: Конско!!нови [re: silver_horse_saloon]  
Автор ибpaxим (quin jazz)
Публикувано14.06.07 13:40



имаше една такава новела "На Есме с любов и омерзение" ммдааа

ама есме не е кобила


и таа с таа тъпа тема бая има да почака, магарица с магарицата, (да ма прощават четириногите) да дорасте до кон, а от там до хомо еректус -охо!! я земи чука па се халосай де трябва дано ти светне малко

Редактирано от ибpaxим на 14.06.07 13:45.



Тема Re: Конско!!нови [re: ибpaxим]  
Авторsilver_horse_saloon (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 15:15



здрасти
мързи ме да се оцветявам в светло синьо:))
Та тая новела е написана от един велик автор, да не мислиш, че не знам........
Прочети си пак "Семейство Глас" :))
Исках само да питам ЕОА-та защо ме вика, ама тя е много дълбоко заспала някъде на плажа:))
Айде........



Тема Re: Конско!!нови [re: eoa]  
Автор huanji (новак)
Публикувано14.06.07 18:25



Машала, значи.



Па колко програми изтървах, щото няма ЕОА да се обади...е съвсем друг въпрос.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.