Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Конско!!нови [re: eoa]  
Автор GOA_PSYCHEDELlC (goadelic shaman)
Публикувано16.06.07 00:54



еееее Вескееее, дай нещо по-така ве, нал съм наш човек, дай някоя група по като за мене, ил ако мой да ни съм у група ми башкъ от сички - да си личи чи съм напреднъл и съм поич ут паплъчтъ тукъ, глей ся кът ни съ сещъш мъ каръш ти гу казвъм прау у учити пред сички да тъ излагъм... нищу дйе тя еоа ма тури у на кучиту гъзъ мъ вий си знайти чи ни съм за там, нал, тфа саму мужду нас ша си устани, на нейъ ни и казвъйти нищу, чи мой съ засегни. и аз ни и са сърда, не и са сърдети и вий, тяй дубра чувек (бе що някуи викът чи жинити ни били ора?)

the world is very psychedelic place!!!


Тема Re: Конско!!нови [re: eoa]  
Автор Xaнa.Модератор (време е )
Публикувано16.06.07 08:03



Наистина оклепваш всичко като вземеш да водиш разговорите по темите си.
Пуснала си квото си пуснала, и да е имало няква сила в него, си го похабила после. Не можеш да се въздържиш, това ти е останало от даскалския манталитет- "малко, но завинаги".

...и между впрочем, няма нужда да въздигаш в култ трудното си оцеляване, по-скоро обратното, ако можеш.



Тема Re: Конско!!нови [re: eoa]  
Автор huanji ()
Публикувано16.06.07 09:17



Нищо не трябва да усещам, само си стоя и то си идва само каквото трябва. Като казах, снощи ти издирвах телефона, щото прясно ми излезе нещо серизно. Пусни ми телефона си спешно на бележки.



И как пък тей ти писах, баш ден преди да ми трябваш...



Тема Re: Конско!!нови [re: :(]  
Авторeoa (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 18:56



а ти защо винаги се излагаш и осираш като задаваш анонимно тъпи въпроси...

що не ти стиска, да се заявиш по-отговорно или поне да се оплачеш по-ангажирано... или просто си като последната неизползвана дупка на кавала или счупения клавиш на пияното, който мяучи жалостиво, или скъсаната струна на цигулката, която скрибуца плачливо...

я дай една блестяща своя тема, достойна за наградата "Пулицър", и след това искам една жива и огнедишаща демонстрация на достойно поведение от твоя страна, макар че достойно поведение от лайняно, анонимно мекере, никой никъде не е видял

ся да не земеш да си загубиш апетита и съня от отвращение и омерзение от тоз лайнян свят, дето ти бисерчето само по една чиста случайност си попадналом, ами

да си хапнеш сладичко таз вечер и да се наспинкаш добре, че утре да не ти са подути очичките и нзачервен самонадеяния нос и да се загрозиш... хич няма да е хубаво така...





Тема Re: Конско!!нови [re: huanji]  
Авторeoa (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 19:02



то чакането и появяването на случайностите още не означава, че си си изиграл картите по най-печелившия начин... те хубавите неща идват и си отиват, ний си стоим на кръстопътя и си ги гльодкаме, като минават покрай нас... ма накрая нал знайш какво остава от цялата таз хиубава работа - надгробна плоча и под нея - червей.. а на полочата епитаф: "Тук почива, един велик човек и гений..."

за телефона ша си помисля... ти пиши на бележки за кво става въпрос... ма преди тва кажи на приятелката си, червената модераторка, да види там, да разбере, какво ми е объркано не, ми какви ми ги е забъркала, че не мога си вляза с ника да си прочета бележките...

тя сигур иска мълчаливо да ми демонстрирВа "тайното отмъщение на модераторката", ма ти нали си на зор.. все ша измислиш нещои.. ко не ти, намерението.. нали и то ти било уж приятел





Тема Re: Конско!!нови [re: GOA_PSYCHEDELlC]  
Авторeoa (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 19:14





първо на първо никъф човек не си, ми и баш едно голямо лайно, коет някога може и да е било ревличо и пикливо бебе, дето е обещавало, че може и да стане някога нещо като човек;

второ на второ, никъф "наш" човек не си бил, нито някога ша бъдеш... не съм орта будала, та да вярвам на таквиз измислици, че някои сме си били или можем да си бъдем "наши" хора.. таквоз понятие за мене няма...

няма как да си напреднал, щот е очевадно, че си назаднал, ако избощо някога си вървал напред.. мен ми се чини, че винаги си вървиш назад, ма напредването и назадването са си лично твоя работа

ся... мож да ма излагаш колкот си искаш, щот не виждам от тук по-нататък още накъде мож да са излага човек, щом ша седим и ша си говорим с тебе, ни ша са сърдя, ни ша са засегна... то са е видяло, че всички са връщат в гъза на индия, откъдет са произлезли... кой по-напред, кой по-назад, няма значение.. щот то на "кучето гъза" е тясна работа и без туй не могат сички наведнъж да са промушат...

тъй че, си у неидентифицираната група и толкоз... и не са блъскай и не са опитвай да изпреварваш другите, щот зачервения ти маймунски задник, хич не е приятна гледка за останалите отзаде...



Тема Re: Конско!!нови [re: ибpaxим]  
Авторeoa(aз caмaтa) (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 19:16



ан тъй... намери си начин да са измъкнеш ни лук ял, ни лук мирисъл, щот се видя, че ти става тясно около врята и на друго едно място... че да не става работата по-дебела и широка...





Тема Re: Конско!!нови [re: Xaнa.]  
Авторeoa (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 19:57



драга кармазъ байрактарке,

аз поне не пиша често, а освен тва пиша и хубави неща понякога, така че мога да си позволя да правя със собствените си неща, каквото си поискам... освен тва, няма такова правило, че нещо хубаво да може да бъде похабено, щот автора след тва си е решил да си пише каквот си иска... световната литературна история го доказва... ма нали си малообразована, просто не знайш какво са писали Пушкин, Балзак, Ботев и т.н....

освен тва, писането си ми е божа дарба, коят не тонала е решил да казва кое било хубаво и кое било похабено... на мен всичко ми звучи добре.. а туй че ти и клубната литературна критика решила била да ми дели нещата на хубави, похабени и олайняни, си е нейна работа... на мен всичко ми звучи добре... щот знам какво и защо съм го писала, а и щот като всяка дарба се лее изобилно във всякакви проявления... ти тва няма отде да го знайш, щот ти нямаш хабер от подобни дарби и техните проявления... пет пари не давам, на кой какво му било харесвало и какво не... не е моя работа да мисля по тоз въпрос...

да не отваряме дума за теб, дето едно свястно и грабващо душата истинско твое нещо не си написала, откак си прекрачила клуба за пръв път.. за цитатите не става дума... и даже не си задаваш въпроса, що си толкоз бездарна... а отговора е много прост.. ма не е моя работа, да ти го давам

освен тва, аз верно, че съм била даскалица, ма не толкоз дълго, че да се одаскаля, както ти си се изкомсомолчила, и дори предпенсионната ти възраст не е в състояние да заличи деформацията...

освен даскалица, съм била и съм и понастоящем и много други неща, докат ти винаги си била завеждаща личния състав, или секретарката на директора, или заместваща изпълнителния директор, докато е в отпуск... а на таквиз длъжности се знае кой и за какво стои цял живот, въпреки, че по погрешка си е дал зор да учи за инжиЛерка... ( в това нямаше да има нищо забележително, ако такава личност не се правеше на завеждаща клуб "Кастанеда")

за трудно оцеляване и дума не може да е става, щото от 2 години ми провървя, както си му е редът и както си беше запланувано,

освен ако не си решила да разкриеш на колко народ си плащала спането по семинарите и на колко си правила финансови услуги, за да може да ти са "в кърпа вързани" и за "всеки случай" - стар мекерски партизанско-фашаго-комунистически похват

така че, не търси под вола теле, за да обясняваш нескопосано, но по хаски подличко, що не ти оттървали някои писания

Прятна вечер и поздрави на растящите под топлото партийно крило дъщери, синове и внуци!





Тема Re: Конско!!нови [re: eoa]  
Автор Xaнa.Модератор (време е )
Публикувано16.06.07 20:31



Радвам се че нещата ти са се наредили.

иначе, за другите глупости дето ги изписа, няма какво да се каже.

а ти пиши, пиши, харесва ми образа който ми градиш, а и ти не пропущаш пост до който и да е да ме споменеш. дерзай се така...





Тема Re: Конско!!нови [re: eoa]  
Автор MANOWAR - F (непознат )
Публикувано16.06.07 20:33



Уважаема бивша даскалице/извинявай,че те обиждам/ и настояща незнам каква си - явно ти е провървяло в живота...
Искам да ти кажа,че талант имаш невероятен,но човещина за съжаление никаква!И освен това вероятно имаш и някакъв проблем - не си успяла да бъдеш "завеждаща личния състав,секретарката на директора и заместваща изпълнителния директор по време на отпуск"
Много злоба има в тебе бе!
И къв ти е проблема за предпенсионната възраст?А забравих,ти си безсмъртна

Искам да ти кажа,че за мен постовете на Хана са много човешки,много съдържателни и от тях има какво да се научи.

А ти ако трябва да показваш на света колко си талантлива си намери друго поле за изява.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.