Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Тоналнови [re: Vex]  
Авторнaиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 21:39



"Тук никой не гледа темата, а не третата реплика изведнъж забравя темата и проявява нездрав интерес към събеседника си, оценявайки го по няколко взаимно изключващи се начина."

Имаш право. Наистина има една луда, дето на "третата реплика изведнъж забравя темата и проявява нездрав интерес към събеседника си". Ще я разпознаеш по единствените неща които прави - пита "Ти как се казваш и от къде си" и пуска линкове с псувни. Май тва е единственото за което кисне тука





Тема Re: Тоналнови [re: Vex]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано16.06.07 18:29



Ето един пример за правилен тонал.

Давид на Микеланджело



... и една дефиниция

Правилния тонал е оня който може да прочете тишината на безкрайността.


И малко обяснение...

Правилния тонал реагира на всяко настроение и чувство като прехвърля усещането върху вътрешната тишина на нагуала и прочита обратно неговия шепот.

Значи става въпрос за тонал който реагира на безкрайността, прехвърля реакцията върху нагуала и чете обратно посланието на нагуала.

Не става въпрос за тонал който чул недочул, прочел недопрочел, видял недогледал, решава да каже кое как е и кое как става и да наложи мнение набързо като срита всичко наоколо.

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Тоналнови [re: Dani]  
Авторaмпapo (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 18:34



.. но за теб той е просто една концепция върху която мастурбираш умствено.

всичките ти излияния тук са само едно четкане на собственото ти его. ти си такава пръдня че ми се повдига от теб.



Тема Re: Тоналнови [re: aмпapo]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано16.06.07 18:52



Ооо ампарке здрасти. Как е времето в София?

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Тоналнови [re: Dani]  
Авторaмпapo (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 18:55



според news.bg е 12°/27°, със слънце и дъжд

ако беше толкоз вещ колкото се изкарваш, щеше да знаеш че софия ми е малко далечко. пък ако не беше вещ, а само наблюдателен, щеше да забележиш часовата разлика.

изобщо, ти си такава проста пръдня, дрънкаш на кухо като празна консерва от русенско варено.



Тема Re: Тоналнови [re: aмпapo]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано16.06.07 20:29



Правилно драга. Точно така само това с часовата разлика не го виждам тука по постингите кой от къде пише.

Както и да е. Та казваш значи си добре и сънуваш ли сънуваш? Я моа ли да питам едно въпросче защо при мене така става всяка вечер един и същи човек да сънувам и вече много години се едно и също а? Човека в чужбина и не съм го виждал от време много.



Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Тоналнови [re: Dani]  
Авторamparo (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 20:36



само ти можеш да знаеш.

ако правеше преглед, вместо да се плюнчиш с измислени тъпи историйки онлайн щеше да знаеш

нещо те свързва енергийно с човека, ако не си измисляш за да ме тестваш по някакъв начин (понеже последното може да се очаква от пръдня като теб)

народното поверие е че ако сънуваш много някого, трябва почерпиш отсърце за негово здраве. можеш да пробваш.



Тема Re: Тоналнови [re: aмпapo]  
Автор shanhui (ИтинМейксШитин)
Публикувано16.06.07 21:54



темата беше за тонала, а не как да наругаем другите...
не искам да съм груб с никого! искам и аз да разбера дали тонала ми е правилен???!

Пийс!



Тема Re: Тоналнови [re: v_selena]  
Авторecпpи (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 22:01



"Във форумите няма как да коментираш това, което не ти е известно... "

Що? Кат гледам хич не ни дреме от сутрин до вечер го правим.



Тема Re: Тоналнови [re: Vex]  
Автор dj_megi_zmei (непознат )
Публикувано16.06.07 22:58



ще започна малко от далеч
В една от книгите на К му говореха за местата на които е подходящо да се почива и как в началото магйосниците следели обикновените хора и гледали къде спират за почивка, а това били все благоприятни места.
та миселта ми е, че дори и да не "виждат" хората усещат и когато има някой с правилен тона го усещат. Няма как да не разбереш, че сульото срещу теб в автобуса няма правилен тонал. А ако видиш някой, който е ... ми някак си друг, различен от "по принцип" така да се каже, може и да е с правилен :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.