Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема сън в сън-въпросче към сънувачите  
Автор ease ()
Публикувано08.06.07 23:35



какво мислите за следнаат ситуация:

заспивам си нормално, и сънувам / ма не Сънуване, а обикновени сънища/ и в един монет в тия обикновени сънища решавам да Сънувам.Лягам си, заспивам и започвам осъзнат сън. Влизам в някакъв странен стъклен коридор, и един странен човек започва да върви след мен, приближава се...един такъв кльощав, брадясъл с зачервени очи, изгелждаше супер изгладнял за енергия...Аз се обърнах и му казах да ме остави, той се поколеба но не спря, тогава му заповядах да ме остави и той се втурна набегом в обратна посока...Аз си продължих напред, срещанх някакви хора и с тях излязохме от тунела...Той имаше форма на U.Събудих се първо в стария сън и после в сегашното състояние.

Та...според вас това обикновено сънуване за Сънуване ли е или ...??? Може ли да влезеш в осъзнато сънуване през неосъзнато? До сега съм Сънувала само ако вляза в него от самия момент на заспиване.



Тема Re: сън в сън-въпросче към сънувачите [re: ease]  
Автор windchime (непознат)
Публикувано08.06.07 23:38



хах. не претендирам, че съм сънувач, затова сори ако ти спамя темата - ама това на кошмар ми прилича повече



Няма лабиринт, на който да не можем да намерим входа.


Тема Re: сън в сън-въпросче към сънувачите [re: ease]  
Авторxax (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 23:45



Това са просто твоите страхове и приоритети.



Тема Re: сън в сън-въпросче към сънувачите [re: windchime]  
Автор ease ()
Публикувано08.06.07 23:48



Ми не, не беше кошмар. Втората част -в тунела- беше съзнателен сън...някакви емоцията е друга тогава-някак си не съм ангажирана в съня, а съм като на изпит малко...или като в битка.



Тема Re: сън в сън-въпросче към сънувачите [re: xax]  
Автор ease ()
Публикувано08.06.07 23:49



от какво ме е страх-от кльощави брадясали мъже със зачервени очи?

И какъв приоритет имам?



Тема Re: сън в сън-въпросче към сънувачите [re: ease]  
Автор windchime (непознат)
Публикувано08.06.07 23:55



в такъв случай сънуване е било - нали настроението е било различно от това в неосъзнатите сънища..

Няма лабиринт, на който да не можем да намерим входа.


Тема Re: сън в сън-въпросче към сънувачите [re: ease]  
Авторxax (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 23:55



Страха е че някой иска да ти вземе енергията. Не веднъж говориш за това в клуба. А енергията ти е приоритет.

Имаш склонност да преекспонираш думата "енергия"

Изненадвам се че липсва другият ти приоритет свързан с енергията (ти) - Секса.


Не усещаше ли от този сексуална заплаха?



Тема Re: сън в сън-въпросче към сънувачите [re: windchime]  
Автор ease ()
Публикувано09.06.07 00:00



са ти искаш да кажеш, че с мен не може да се спори и като толкова искам да чуя нещо си ще ми го кажеш?

имал/а ли си осъзнат сън като преди това просто си спала и сънувала разни неща?

Как знаеш кога сънуваш и кога Сънуваш? Нямаш ли различно усещане в съня си? За мен е едно специфично усещане, на концентрация и усещане,че от мен зависи какво ще се случва и че трябва да внимавам много за всяко решение.Тия неща ги няма в обикновените ми сънища, когато има емоции и събития, които поскоро се слуват, но не зависят от мен, и няма съсредоточеност.



Тема Re: сън в сън-въпросче към сънувачите [re: xax]  
Автор ease ()
Публикувано09.06.07 00:03



АЗ ли имам страх да не ми вземат енергиата?!?!?! Дето най-редовно споря с някой за това, че не е страшно да правиш секс, че няма да ти изтощи енергията, че не е страшно да имаш деца от тази гледна точка и т.н

Къде видя да преекспонирам "енергия" или загубата и???Преекспонират я тия,дето не смеят да кихнат д ане би това да им пробие пашкула и да не успеят да минат покрй Орела.:))

Не, не усещах сексуална заплаха ни най-малко. Принципно не съм тип жертва и нямам такива проблеми.



Тема Re: сън в сън-въпросче към сънувачите [re: ease]  
Автор windchime (непознат)
Публикувано09.06.07 00:07



не искам да кажа такова нещо - просто се съгласих с теб, че вероятно е било осъзнат сън, щом ти самата така го определяш

а ти най-добре знаеш кои от сънищата ти са осъзнати и кои не.
Аз нямам опит в Сънуването, никога не ми се е случвало да управлявам сънищата си и да знам, че от мен зависи това, което се случва в тях...
Всъщност само веднъж ми се е случвало нещо подобно и тогава предпочетох да се събудя

Няма лабиринт, на който да не можем да намерим входа.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.