Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:48 27.09.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Актуални проблеми и др.нови  
Автор B.F.child (R)
Публикувано11.06.07 14:16



Здравейте! Предлагам тема в която, всеки може да сподели мнението си за актуалните проблемчета на форума.
И ето,аз веднага давам своя пример. Тревожи ме факта че, на последък има спад в интереса към форума, от страна на някои, интересни и полезни с мненията си, потребители. На какво се дължи факта че, все по рядко се поставят интересни и обвързани с Кастанеда теми?Имате ли желание това да се промени?
В тази тема също така, можете да кажете:"Добро,утро";"Добър,ден";"Пръц.", и всяка глупост която ви тормози стомахчето на въсприятията. Можете да кажете и мнението си за други потребители. Можете да излеете цялата си мъка,хленч и жално скрибуцане(няма да посочвам, само ще го погледна(гледам (волк))).Можете да задавате въпроси от сорта на:"Какво става с мен?" и:"Колко яйца, да сложа в баницата?", а не да пускате цяла тема в която хората да ви обясняват какво става с вас.А!Да не забравя.Ако изпитате неудържима нужда да напсувате някой, направете го тук, а не "там".Нека това да е "тоалетната"(к'во, очевидно имаме нужда от нужник).
Моля, пазете чистотата на ефира!

...my soul is painted like the wings of butterfly...

Редактирано от B.F.child на 11.06.07 14:31.



Тема Re: Актуални проблеми и т.н.нови [re: B.F.child]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано11.06.07 14:23



Добра идея за тема, но обречена още в зародиш. Мисля, че се сещаш защо.

Иначе не очаквай нещо да се промени - ако хората имаха желание за нещо различно от това тук, щяха да го направят. Явно нямат.



___________



Тема Re: Актуални проблеми и т.н. [re: B.F.child]  
Автор Boлk (крайно време е)
Публикувано11.06.07 14:24



Намерение не променяй форума за да стане скучен като отворилия тази тема.

Майстор на намерението


Тема Re: Актуални проблеми и т.н. [re: mo32]  
Автор B.F.child (R)
Публикувано11.06.07 14:30



Хората редко знаят от какво имат нужда, за това трябва да им се предлага.Знам че, е обречена но, е казано:"Прави каквото трябва, пък да става каквото ще.".Стори ми се уместно да поставя подобна тема.



...my soul is painted like the wings of butterfly...

Тема Re: Актуални проблеми и т.н. [re: Boлk]  
Автор eZezi ()
Публикувано11.06.07 14:30



амин



Тема Re: Актуални проблеми и т.н. [re: Boлk]  
Автор B.F.child (R)
Публикувано11.06.07 14:33



Радвам се че, звезда от твоя калибър дава приноса си за темата.



...my soul is painted like the wings of butterfly...

Тема Re: Актуални проблеми и т.н. [re: B.F.child]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано11.06.07 14:52



Винаги наблюдавам с интерес действия, които са заявени като "с мисъл за хората" или "в името на хората".

___________



Тема Re: Актуални проблеми и т.н. [re: B.F.child]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано11.06.07 14:54



Я пак погледни дали звездата е същата...



___________


Тема Re: Актуални проблеми и др. [re: B.F.child]  
Автормeдвeд (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 14:57



Както каза и мо темата ти е обречена. Защо?
Когато прочетох Кастанеда за пръв път ми достави страхотно удоволствие. След година прочетох книгите пак, удоволстието беше доста по-слабо. След това съм започвал да чета някои от книгите трети път, но нито една не съм прочел докрай. Няма начин да повтаряш едно и също и да ти е интересно.

След като книгите вече не са интересни какво друго ни остава? Нови книги няма, няма и да има. Споделянето на "личен опит" е меко казано смехотворно.

Ние НЯМАМЕ КАКВО ДА СИ КАЖЕМ. Освен да се псуваме и да плещим глупости няма какво друго да споделим. Това е положението.



Тема Re: Актуални проблеми и др. [re: мeдвeд]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано11.06.07 15:18



Чета книгите с удоволствие и сега. Може би го няма ентусиазма и вълнението от първия прочит, но пък всеки път откривам нови неща, свързани с промененото ми разбиране за нещата, както и неща, които придобиват значение само ако са се случили или са изпробвани. Както и да търся отговори на въпроси свързани с практиката.

Иначе няма книга или статия, която да мога да препрочитам като проза, не само при Кастанеда, а въобще.


___________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.