Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема провокиран въпрос  
АвторGordita (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 20:39



Темата за светлината на съзнанието ме провокира да попитам:

Има ли тук или познавате ли хора които съзнателно, доброволно и окончателно са решили да нямат деца защото вярват на Кастанеда?



Тема ...без да съм спец... [re: Gordita]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано07.06.07 20:49



... по Кастанеда... мисля че едва ли някой би решил да няма деца заради когото и каквото и да било... Просто въпрос на избор.... ( в някои случаи и на грешки )



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция...

Тема Re: ...без да съм спец... [re: Apxaнreл]  
АвторGordita (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 20:57



защо не?
има ли добри и лоши причини/аргументи поради които човек може да вземе това решение?

а ти по какво не си спец - по Кастанеда или по децата?



Тема Re: ...без да съм спец... [re: Gordita]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано07.06.07 21:09



...по Кастанеда не съм спец... а по децата също не съм (едно не ме прави специалист нали ? )
Имах предвид че човек, който желае да има дете и иска не би се повлиял нито от Кастанеда нито от който и да било... Примери за това, колкото искаш... като се почне от факта че понякога човек избира да има дете, въпреки че това го обрича на доживотни мъки и страдания (тук имам предвид когато хората решават че по добре да запазят дете, родено с малоформации и други гадости... отколкото да живеят без него)...
Има доста примери за това (дано никой не го изпита)... и такъв човек не с Кастанеда а с чудо не би убедил да няма дете...

В същност само слабохарактерните се рпоменят като по калъп... Силния характер може да вземе нещо ново и да го приспособи според нуждите си... но не би се променил изцяло...



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция...

Тема Re: ...без да съм спец... [re: Apxaнreл]  
АвторGordita (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 21:19



Ахам... ама ти допускаш, че този човек така по принцип си иска дете. Ами ако "по принцип" няма и човек не знае дали иска или не? Защо всъщност хората искат да имат деца?
А след като детето е на път или е родено - това вече е съвсем друга тема.



Тема Re: провокиран въпрос [re: Gordita]  
Автор ha! (ентусиаст)
Публикувано07.06.07 21:23



отговорите на този ти въпрос ти носят точно нищо



Тема ... не си падам... [re: Gordita]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано07.06.07 21:25



... по мисленето, когато се отнася за вариантите - " детето е на път ..или вече го има..." Твърде е безотговорно дори за хаймана като мен...
Мисля че човек трябва да прави деца, когато ги желае и е готов за тях... А като питаш как човек решава да има дете... май няма общовалиден отговор... може би, когато пожелае да предаде нещо на някой, който обича...
В тези неща принципи няма... просто когато му дойде момента човек пожелава да има дете...

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция...



Тема Re: ...без да съм спец... [re: Gordita]  
Авторniami (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 21:31



припомни си картинките от рекламите, филмите, книжките, които си прочела - всичко насажда идиличната картина на семейството с няколко здрави и румени дечица. представи си как биха реагирали роднините ти ако им изръсиш, че си решил/а да нямаш деца. помисли се какво биха шушукали съседите и познатите зад гърба ти, докато обсъждат факта, че нямаш деца....
и не ща да слушам бла-бла за повика на природата и т.н





Тема Re: ...без да съм спец... [re: niami]  
АвторGordita (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 22:05



tva e jasno
ama ne moje da e samo tova





Тема Re: провокиран въпрос [re: ha!]  
АвторGordita (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 22:16



хм, не мисля.
носят ми гледни точки... за които може би не съм се сетила сама.
не търся готови рецепти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.