Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ... не си падам... [re: Apxaнreл]  
АвторGordita (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 22:25



Не разбрах по какво не си падаш - мисля ясно изключих от дискусията двата варианта.

т.е. ти смяташ че ако у човек не се породи ясно и категорично желание да има дете, то по-добре е да не го прави? а докога човек трябва да чака това желание да го трясне по тиквата - до 30, 40, 50 години?
а ако поиска човек да предаде нещо на някого, който обича не мислиш ли че има и други алтернативи? не се заяждам, опитвам се да разбера какво мислиш.



Тема Re: ... не си падам... [re: Gordita]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано07.06.07 22:57



..с думите "не си падам" имах предвид варианта да мисля за дете, след като това е свършен факт (тоест какато се изрази че е вече на път например)


За алтернативите... възможно е да има за някои... за други не...

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция...

Тема Re: ... не си падам... [re: Apxaнreл]  
АвторGordita (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 23:20



ОК :-)



Тема Re: провокиран въпрос [re: Gordita]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано07.06.07 23:32



Познавам такива хора.





Тема Re: провокиран въпрос [re: mo32]  
АвторGordita (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 00:29



а сигурен ли си за обосновката?



Тема Re: провокиран въпрос [re: Gordita]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано08.06.07 09:01



Абсолютно сигурен! И то не защото вярват, а защото са изпробвали част от написаното и знаят, че не става въпрос за белетристика.



Тема Re: провокиран въпрос [re: Gordita]  
Автор Xaнa.Модератор (време е )
Публикувано08.06.07 09:08



Всяко "доброволно, съзнателно и окончателно" такова решение е противопоставяне на плана на Намерението, а целта на воина би трябвало да не е такав. Целта трябва да е да отгатнеш намерението на Духа за теб и да го следваш, като по отредения ти път се стремиш да вървиш безупречно.

някак много тъпо и високомерно е да кажеш "аз няма да имам деца, аз няма да отида в Хонолулу, аз няма да направя еди какво си....."



Тема Re: провокиран въпрос [re: Xaнa.]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано08.06.07 10:00



Права си за Хонолулу - който го каже, само от инат, е тъпак, който ще пропусне една наслада за очите и душата.

И за децата си права - във "стария" клуб имаше едно възвестие от двама млади влюбени от няква си група по Тенсегрити, които казваха, че Намерението се е сменило и вече можем да правим секс, деца и да свиваме гнезда.

Иначе много добре знаеш какво пише в книгите - няма начин пробит Пашкул да мине покрай Орльо. Не че сме се запътили натам, ама трябва да уважаваме легендите!

Към всички: Ако има нещо, което ви притеснява в учението на шаманите, само кажете и ще намерим други млади и зелени, които да напишат възвестие и да отстраним тоя трън в петата





Тема Re: провокиран въпрос [re: mo32]  
Автортъп нo yпopит (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 10:32



А бе ние ще си направим 3-4 деца


А през останалата част от живота си ще кърпиме дупките , да излъжем Орело



Тема Re: провокиран въпрос [re: тъп нo yпopит]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано08.06.07 10:54



Може! Всичко може! Така имаш резервен вариант - ако не успееш с Орела, поне ще имаш деца, които да те обичат и мразят едновременно. С една дума - занимавка.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.