Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 22.05.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Среща  
Автор Kyбчe (непознат )
Публикувано21.05.07 09:58



някой каза среща! тази мръсна дума сред стадо прикривачи. какво ще кажете да уважим масово това смело предложение. аз съм ЗА с две ръце. сряда вечер в софия. на живо или ще се сбиете тези дето дрънкате глупости (ако сте повече от един) или най-после всички ще се успокоят, че всички сме живи, нормални хора и ще можем да водим нормален диалог, поне тези дето още не са изчукали всичко дето мърда. който е за да си дава там телефони, описание на външноста и т.н. или ако искате да запазим едно заведение за нас си, за да не може половината да дойдете да се огледате и да проверите дали има нещо свежо и ако няма да хукнете. така ще се знае, че който е влязъл е от нашите (но ми хрумва, че то може и на отсрещния тротоар да дебнеш кой влиза).



Тема Re: Среща [re: Kyбчe]  
Автор mo32 ()
Публикувано21.05.07 10:19



Последно аз се мъчих да организирам среща, ама имаше само 1 навит и то не от клуба. Така, че успех.



Тема Re: Срещанови [re: mo32]  
Автор Kyбчe (непознат )
Публикувано21.05.07 10:25



то ако никой не иска и да се мъча...ама виж ако някой пък някога е искал да бъде нормален...от къде беше този дето се нави, да пробвам и там :)



Тема Re: Срещанови [re: mo32]  
Автор Zest1OOO (:))
Публикувано21.05.07 10:33



и при Тувинския шаман дойде само един :)



Тема Re: Срещанови [re: Zest1OOO]  
Автор mo32 ()
Публикувано21.05.07 10:53



Единаци.



Тема Re: Срещанови [re: mo32]  
Автор Kyбчe (непознат )
Публикувано21.05.07 10:58



като каза шаман, при този с митотето сигурно ще дойдат повече ама няма да си кажат никовете :)



Тема Re: Срещанови [re: Kyбчe]  
Автор mo32 ()
Публикувано21.05.07 11:11



Срещите с наркомани не ме вълнуват.





Тема Re: Срещанови [re: mo32]  
Автор Kyбчe (непознат )
Публикувано21.05.07 11:17



е точно де

на среща с нормални никой сънувач, а да не говорим за прикривачите няма да дойде :)



Тема Re: Среща [re: Kyбчe]  
Автор mo32 ()
Публикувано21.05.07 11:24



Бе те едни сънувачи и прикривачи като взели да се прескачат - чудо... не могат се размина


И тия не ме вълнуват. Искам да общувам с обикновени хора, с които може да се води нормален диалог, да се обменят мнения и идеи.



Тема Re: Среща [re: Kyбчe]  
Автортpънчe (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 12:18



сигурно щи дойде кат изненада, ама голяма част от практикуващите на местна почва кастанедянци нито влизат в клуба, нито си прекарват времето в писаници из форумите






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.