Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема мнение  
Автор ease ()
Публикувано20.05.07 21:19



Мойто скромно мнение е,че вие сте луди!



Всичките, с едно-две малки изключения, като козата и някъф дет си мени никове, та не знам кой е, но има и смислени мнения.

Не може хора, които са разбрали нещо от Кастанеда да правят тия неща,които правят тук и да са се заплели в отношенията, в които са се заплели.

С две думи--смятам,че сте пълни изклесаци.

айде чао



Тема Re: мнение [re: ease]  
Автор Boлkшeroбиeц (магичен)
Публикувано20.05.07 21:23



Нали фръц-пръц и айде чао

И пак сам на фронта срещу стадото на ханаНали това ти бая,че тия дивотии не са никво прикриване?



Тема Re: мнение [re: ease]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 22:26



Лъжеш мойто момиче. Махаш се щото те е грижа за интереса ти. Усети се че си се съюзила с пълна безмозъчна шматка каквато е Вълка. А скоро Киро ще кюртира Вълчо, като самодоказал се луд. А тебе ти е много важно да се мазниш на Киро, та се разкарваш преди да са те изринали и тебе с лайната.

Грижа те е да ти не вземат модераторството мойто момиче. Вълчо започна да се бъзика с Киро и ще яде дърво И ти го знаеш. А както я караш най вероятно и ти ще гризнеш дръвцето барабар с Вълчо. А Киро за тебе е господ щото те е направил модератор на някакъв мръчав клуб.

Махаш се за да си запазиш модераторството. Другото са само каламбури






Тема Re: мнение [re: мнeниe]  
Автор Boлkшeroбиeц (магичен)
Публикувано20.05.07 22:35



Толкова злоба трудно би се намерила в обикновен човек камо ли в прикривач

Най-вероятно да е пишман такъв



Тема Re: мнение [re: ease]  
Авторprqkor (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 22:43



аз предлагам да се срещнем всички и да преодолеем така първия враг - Страха! Нали едно време това се клехме!



Тема Re: мнение [re: prqkor]  
Автор Boлkшeroбиeц (магичен)
Публикувано20.05.07 22:45



Аз не искам да се срещам нито с пишман-прикривачи,нито с пишман-тенсегритянци,нито с пишман-нагуалки

Страх ме е



Тема Re: мнение [re: Boлkшeroбиeц]  
Авторпacтъpвa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 23:43



че кой го интересува ти какво не искаш



Тема Re: мнение [re: пacтъpвa]  
Автор Boлkшeroбиeц (магичен)
Публикувано20.05.07 23:46



Ти еба путката майна неграмотна - пЪстърва говедо пишман-прикриваческо -мой си менкаш никовете кат носни кърпи,а си проЗ кът гъЗ





Тема Re: мнение [re: Boлkшeroбиeц]  
Авторryпa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 23:51



както казах, никой не го интересува ти какво (не)мислиш/искаш и прочие, иначе дерзай,може да се окаже здравословно някой ден.



Тема Re: мнение [re: ryпa]  
Автор Boлkшeroбиeц (магичен)
Публикувано20.05.07 23:54



А сега съм и болен щото ти си неграмотна твар?Ми неграмотна си и не съм болен ми съм здрав като бик

Деба и пишман-прикривачески внушенияАбе мушмули вие кат ги пишете тия глупости 15 пъти и вземете,че си повярвате,а?Самовнушението не значи виждане




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.