Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:54 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема една супер странна техниканови  
Автор ease ()
Публикувано06.05.07 01:23



Звучи абсолютно налудничаво, но незнайно защо-- действа. Необходими материали-химикалка, лист хартия и фенерче. Състои се в следното:

1.написаваш на лист хартия нещо или няколко неща/качества които искаш да развиеш или да имаш в живота си-примерно като ми я разказваха ми дадоха за пример да напишеш "любов", "благополучие", "здраве"...аз бих добавила-"дисциплина", "намерение"...или каквото там решите

2. влизаш в медитативно състояние както си свикнал да го правиш

3. откриваш енерийното място, което е нещо като информационен вход и се намира отпред на тялото около слънчевия сплит, но е изместено-може да е настрани или нагоре или надолу.При всеки човек било различно.

4.Слагаш листа хартия с написаните думи върху това място, като те сочат навън и слагаш фенерчето отгоре, така че то да ги захлупи и го включваш.Държиш го така, докато прецениш-може да е минута, може 15 минути...както го усетиш.

Думите трябва да са написани на малко пространство, така че фенерчето да ги покрие напълно.

Каза ми тази техника една японка, която се занимава от години с всякакви енергийни техники е доста светната.На мен ми се видя пълно малоумие, но не знам защо реших да опитам. Нямах фенерче, но имам лампа за четене, което е с форма на фенерче и може да се насочва и да послужи за същата цел.

Намерих мястото лесно-при мен е отдясно на слънчевия сплит на същата височина или една идея по-нагоре от него.Усеща се като по-тъмно място, нещо като вход...енергията някак си поддава там.

Като сложих листа и го захлупих с лампата, безсъмнено усетих енергийна промяна. Дишането ми стана много плавно и дъбоко, много, много дълбоко....и просто нещо ставаше.Все едно се издължих вертикално...Държах я около минута-две и я махнах защото лампата стана много гореща.

Веднага след това проведох един телефонен разговор, който мина по супер странен начин, абсолютно нехарактерен и невписващ се в дотогавашните отношения с този човек и беше напълно в съзвучие с нещата, които бях написала на листа.


Ако някой се чувства луд, да пробва и да кажа как е за него.





Тема Re: една супер странна техниканови [re: ease]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано06.05.07 09:53



Действа, жена ми навремето така си роди момиче и момче....ама сега загубила фенерчето и няма с какво да си свети.



Жена ми все си мърмореше тези думи, които вече научих наизуст от нея:
Богинята ме е създала
но ето че от нещо се нуждая
Със цялата си отговорност заявявам
че мога да се справя със проблема
но тъй като съм Въплатената Богиня
просто ще оставя
Богинята да го реши
чрез мен самата.

На мен ми казват японеца, да не си взела тази техника от жена ми...
Тя къде е сега, каза ли ти къде отива?

Пък баба ми за тази твоя техника каза да ти кажа:
ЦЕЛТА-ТОВА СТЕ ВИЕ
ПРЕОБРАЗЕНИ ВИЕ ВЪПЛАЩАВАТЕ ЦЕЛТА СИ
ПРЕОБРАЖЕНИЕ-ТОВА СТЕ ВИЕ ПАК
МАГИЯ ЩЕ РЕЧЕ ПРЕОБРАЖЕНИЕ
ТАКА ЧЕ ВИЕ СТЕ МАГИЯТА

Истинският воин, никога няма да си седне на топките!

Тема Re: една супер странна техниканови [re: ПЪTниk]  
Автор ease ()
Публикувано06.05.07 22:17



така е, права е баба ти



Тема Re: една супер странна техниканови [re: ease]  
Автор Oya (hmm..)
Публикувано07.05.07 10:17



изглежда достатъчно странно това, за да проработи


ще пробвам благодаря за техниката

'Well, I never heard it before,' said the Mock Turtle; 'but it sounds uncommon nonsense.'

Тема Re: една супер странна техниканови [re: Oya]  
Автор ease ()
Публикувано08.05.07 04:16



напълно налудничава е според мен, ма кажи какво е станало като пробваш

факт е,че нещо се промени съвсем реално и практически в живота ми след нея...но виж-не мога да докажа,че е зради техниката...може и съвпадение да е



Тема Re: една супер странна техниканови [re: ease]  
АвторArson (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 15:56



Скъпа не си на съд, а съвпадения няма, тва го знаят и децата ако са хванали пътя де, а ти след кат пишеш тук се броиш за хванала го





Тема хого генерациянови [re: Arson]  
Автор MopraHa (en el espejo)
Публикувано08.05.07 17:01



тва за лесната дето хванала пътя от страницата с вицовете ли е?
или е хванала пътя за гората при вълчо да правят хогота психопати :)



They say I`m crazy! and may be are right...

Тема Re: една супер странна техниканови [re: Arson]  
Автор ease ()
Публикувано08.05.07 19:54



съвпадения има

аз тоя ден, когато са се променили нещата съм направила още куп неща...и енергийни и други..Примерно яла съм сандвич. Значи ли това,че заради сандвича се е променило нещото?Или може би все пак има и съвпадения?

Да не стане като оня виц за доктора, дето открил,че боб чорбата лекува рак в 50% от случаите



Тема Re: хого генерациянови [re: MopraHa]  
Автор ease ()
Публикувано08.05.07 19:55



лудата, не се чувствай длъжна да се подпишеш под всяко мнение от или за мен

пий си хапчетата и не се друсай толкова



Тема Re: една супер странна техниканови [re: ease]  
Автор Oya (hmm..)
Публикувано09.05.07 10:15



пробвах

точно това, че е налудничава и си мисля, че увеличава вероятността да проработи; залъгва достатъчно съзнанието, а и това че е странна помага някак да не се фиксираш върху резултатите и да не действаш с кой знае какви очаквания;
мястото го усетих интересно - не го усетих по-тъмно, по-скоро нещо като гъдел или всмукване се получава над него като си прекараш дланта - ако е това де - при мен е отдясно на сл сплит;
аз да си призная доста неща успях да побера на листчето;
едно от тях се получи всъщност вече за другите ще видим
и нищо да не излезе, лошо няма така или иначе - за себе си по-полезно го отчитам заниманието, отколкото да кажем пускането на 10 постинга - примерно
ако имаш още нещо за експериментиране, давай насам

'Well, I never heard it before,' said the Mock Turtle; 'but it sounds uncommon nonsense.'


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.