Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:49 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Огледалото на АЗ-анови  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано26.04.07 23:45



За да съществува АЗ-а има нужда от огледало. В това огледало той вижда собственият си образ. Аз-а поддържа този образ по няколко начина.

1. Чрез историята.
2. Чрез мнението на другите за него.
3. Чрез ежедневно повтарящи се действия.

Огледалото е представата на АЗ-а за самия него. Той се стреми да поддържа тази представа на всяка цена.

Силата на АЗ-а е да създава и поддържа илюзии, да поддържа един образ и да го направи "важен".

За да "завземе властта" АЗ-а първо има нужда от образ. После трябва да направи този образ интересен и важен.

Огледалото е част от АЗ-а. Чрез него той се създава, поддържа и управлява.

Ето защо хората се делят на истински и неистински. Първите ще разрушат огледалото на АЗ-а и ще достигнат Безкрайността, а вторите ще се останат роби на Аз-а и ще повтарят като призраци едни и същи действия...пред огледалото.

Редактирано от searcher на 26.04.07 23:49.



Тема Re: Огледалото на АЗ-анови [re: searcher]  
Автор porfirus ()
Публикувано26.04.07 23:52



...ще се останат роби на Аз-а и ще повтарят като призраци едни и същи действия, едни и същи теми, едни и същи думи, маниери на изразяване, поведение ...пред огледалото.



Тема Re: Огледалото на АЗ-анови [re: porfirus]  
Автор porfirus ()
Публикувано27.04.07 00:04



хехе, то и нагледна агитация имало. включвам визуализацията. сядам в будоара (вече се чувствам травестит) и се гледам и се мразя и знам, че да се мразя ми харесва и това ковьорче отдясно, бъркам в чекмеджето и вадя пистолета. дърпам спусъка и си паля цигарата. нямам сили да ги откажа мамка му, а така ми пречат на кожата.



Тема Re: Огледалото на АЗ-анови [re: searcher]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано27.04.07 00:05



За да "завземе властта" АЗ-а първо има нужда от образ. После трябва да направи този образ интересен и важен.

Това е много важно и на първо, четене някой може да рипне-да ма аз се чувствам бунак и некадърник и това значи, че не съм интересен и важен.
Аза е толкова коварен механизъм дори когато пише за себе си,че няма аналог в света.За да се почувства бунак и некадърник аза трябва да се почувства недооценен -което вече значи, че се чувства адски важен и огледалото работи на 6.Такива ми ти работи





Тема Re: Огледалото на АЗ-анови [re: porfirus]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано27.04.07 00:07



Чети по-надолу обяснявам като един гуру що мразенето и да се чувстваш педал е също маневра на Аза





Тема Re: Огледалото на АЗ-анови [re: Boлk]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано27.04.07 00:08



Да, а пък "воините" в тоя клуб са развили и отгледали един специален вид летач. Нарича се воински летач.





Тема Re: Огледалото на АЗ-анови [re: Boлk]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано27.04.07 00:09



Докат съм писал едно рибе порфирус се фанало на куката -брей как чаткам тонала и съм станал виждащ-е само 2% виждам от виждането на Хана та си представям тя как се чувства с толкова видения





Тема Re: Огледалото на АЗ-анови [re: porfirus]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано27.04.07 00:09



Внимавай, щото по начина по който описваш как се чувстваш човек спокойно може да си направи един куп изводи, всички от които до един верни.





Тема Re: Огледалото на АЗ-анови [re: searcher]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано27.04.07 00:10



Не само воините -воинките забиват яко на лична и наричат това"прикриване"





Тема Re: Огледалото на АЗ-анови [re: Boлk]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано27.04.07 00:13



Това са извращения. Клуба е заприличал на бардак или кръчма-свърталище на летачи наречена: "Проклятието на Кастанеда"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.