Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:42 30.04.24 
Музикални
   >> КариZма
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема СМЕШНА РАБОТАнови  
Автор Perdu (можещ)
Публикувано19.08.03 20:43



Смешно ми е, че тези двамата се имат за големи звезди - гледах някакво изпросено от мениджъра им интервю по телевизията, такива глупости и лиготии чух, страшна работа, на всичко отгоре те имат погрешното впечатление, че са пример на тийнерджърите и всички са вперили поглед в тях и умират от преклонение към таланта им. Заявиха, че са пяли на техен концерт пред 20 хиляди души!!! Това е долна лъжа, няма толкова хора в България които да дадат пари за концерт - освен ако са пяли някъде на площадите и броят за публика всеки, до когото достига и един акорд от уредбата през три улици.

Момчето може да пее, ама девойката - хич я няма, слушах я по телевизията на живо - фалшиво пеене, не можеше даже ритъма да уцели, хем че барабанистът биеше точно до нея.

Хубаво е, че го има този клуб - вижда се колко фенове имат. Дори ФСБ, които се се разпаднали пред 15 години в клуба им тече двойно по-голям обмен. Което означава че, тези имат фенове като че ли прекратили кариерата си пред 30 години. Много е показателно дереджето тук. То и при Д2 е същото - там по едно време никой не беше писал 6 месеца, аз влязох и предложих да закрият форума - защо да заема място.


Редактирано от Perdu на 19.08.03 20:45.



Тема Re: СМЕШНА РАБОТАнови [re: Perdu]  
АвторJlNJER (Нерегистриран)
Публикувано04.05.06 13:37



Много си прав , напълно подкрепям мнението ти! По - отвратителни и лигави същества от тези двамата не съм виждала. В началото можех да ги слушам , но да не ги гледам , защото сценичното им поведение и противното им междутактово кълчене ме изнервяха.За интервюта и дума да не става - въобще не си губя времето да слушам и гледам лигавщини , простотии и превземки. А сега след "страхотното " представяне на Галка във "ВИП" БРАДЪР ми опротивяха още повече - бляк... тя просто е отврат!!!
Много си прав , че този сайт трябва да се затвори и да освободи място за нещо по-стойностно. Не вярвам все още да има тъпаци , които харесват и подкрепят тези лигочи.



Тема Re: СМЕШНА РАБОТАнови [re: JlNJER]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано08.05.06 13:39



Много ясно, тази групичка, както и феновете й са пълни мизерници, защото никой не може да ми опонира, а само се трият разни мнения и се заключват теми.
Абсолютно безхаберие.
Замислете се за душевния ви всемир, идеалите и ценностите, към които се стремите, щом одобрявате подобно извращение на българската поп култура.


поздрави: Лос Хемелос

ПП: а тия, които ми отговарят в изтрити теми, да внимават да не им свърши бензина посред Хемус на 64-ия километър.

______________
Алкохолът не решава проблемите ...всъщност и млякото не ги решава.


Тема Re: СМЕШНА РАБОТАнови [re: Perdu]  
Автордaд (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 17:07



дадада



Тема Re: СМЕШНА РАБОТА [re: дaд]  
Автор kaktus4o_bs (новак)
Публикувано04.07.06 22:11



Ох, spider4o, преди не ти ли бях казал, че си много зле?



Тема Re: СМЕШНА РАБОТАнови [re: kaktus4o_bs]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано14.09.06 03:11



Ти сам не помниш ли какво си ми казал бе, псевдореторичен клепоух?
Приятелите ти срамуват ли се от теб?

______________
Once you go spider4o...you never go back...


Тема Re: СМЕШНА РАБОТАнови [re: spider4o™]  
АвторNick (Нерегистриран)
Публикувано11.11.06 12:01



I na men tazi preeksponirana grupa neshto ne mid opada.



Тема Re: СМЕШНА РАБОТАнови [re: Nick]  
Автор spider4o™ (брокерче)
Публикувано17.11.06 17:17



бе направо си е противна

______________
spider4o не спи, той ... чака!!!


Тема Re: СМЕШНА РАБОТАнови [re: Perdu]  
Автор forest_fairy (непознат )
Публикувано28.12.06 15:07



Ако мога да разбера защо т.нар Галка се смята за толкова важна и толкова се лигави и то на. Ако не бяха такива лигльовци щяха да са по добра група. Всъщност против Миро нямам нищо против, но в компания с нея са страшна работа. Тя се смята за толкова женствена и нежна, че да ти дойде до гуша от всички жени. Имаче пеят, няколко песни ми харесват, но не е само там работата. А на Галя й измислят все някакви невероятни рокли. Как се съгласява да ходи с тях, не знам.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.