Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 01.06.24 
Музикални
   >> КариZма
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: умственият потенциал на Галянови [re: SlOBHAN]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано18.06.04 14:11



темата се основава изцяло върху приключенията на Галя (!) в "Стола".
защо наричаш Галя тъпа?





Тема Re: умственият потенциал на Галянови [re: spider4o™]  
Автор SlOBHAN (underrated)
Публикувано18.06.04 14:51



ne mislq...
temata se osnovava glavno vyrhu symneniqta na edin pi4 s mnogo vreme za gubene dali da spodeli ne6to (bilo to kakvoto i da e) vyv foruma, (za6toto v razgovor nikoi (bil toi koito i da e) ne bi bil sypri4asten s ne6to tolkova bezinteresno) ILI prosto da byde cool i da si zatrae...
QVNO e zalojil na pyrvoto, ot koeto poizlizat symneniqta mi, 4e si prekarva dosta bezinteresno v the real life, izbirajki mejdu predopredelena skuka i fal6ivi videniq...
znam, 4e toj VEDNAGA 6te me obvini v sy6toto...i nqma da me razbere, ako mu dokaja, 4e ne e prav...

nie ne preeksponirame temata...prosto otdavna sme preeksponirali jivota si...

o4akvam Spider(4O) da gleda "Tymnata strana na syrceto", dano me razbere...

Топката
която хвърлих
докато играех в парка
още не е докоснала земята…


Тема Re: е!нови [re: Sativa]  
Авторвeни (Нерегистриран)
Публикувано20.09.04 02:47



Трябва само да си виждал картата на Европа ВЕДНЪЖ,за да знаеш кое къде е!
Ужасена съм,че може да има такива хора!Добре че не са я питали къде е Андора!Но според психолозите има различни видови интевигентност,което прекрасно обяснява непрактичността на великите изобретатели в делничния живот,или пък липсата на интерес на великите футболисти към ...математиката.Всеки човек има заложби в различни насоки.
Има физическа,математическа,музикална,езикова и пр. видове интелигентност.
Едно дете,което е гениално в спорта може да не гениално в музиката и обратното.Човешката психика е много по-сложна ,отколкото я виждате.
В никакъв случай,обаче,не оправдавам липсата на обща култура,за каквото става дума в случая.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.