Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 27.04.24 
Музикални
   >> Jazz
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Някой приличен джаз клуб в София?нови  
АвторNYCity (Нерегистриран)
Публикувано22.02.09 16:33



Ще може ли да кажете някои добър джаз клуб в София, къде се намира, какви са цените и лични впечатления разбира се. Аз знам за Social Jazz Club, ама той работи ли още? Мерси предварително!!!



Тема Re: Някой приличен джаз клуб в София? [re: NYCity]  
Автор acoustic ()
Публикувано23.02.09 19:45



еми в Чайната на "Бенковски"11 чат пат се случват някакви джаз концертченца, ама то не е точно клуб ...инъче не знам онзи детския дето затваря в 10 часа и прилича на сладкарница дали съществува още, май се намираше някъде преди Симеоново



Тема Re: Някой приличен джаз клуб в София?нови [re: NYCity]  
Авторлeko (Нерегистриран)
Публикувано24.02.09 15:32



В Чешкия център на Раковска има джаз чат пат.



Тема Re: Някой приличен джаз клуб в София?нови [re: лeko]  
АвторVlado (Нерегистриран)
Публикувано25.06.09 18:37



Колкото и да е странно, но пиано бар към син сити бил много як. Каза ми го фотограф и доста интелигентен човек, така че сиг е вярно. Като успея да отида сиг ще споделя мнение.
Иначе някакъв нов са открили в подлеза на НДК - Sofia Live Club




Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.