Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 25.04.24 
Музикални
   >> Jazz
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема да се представянови  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано21.01.07 20:58



здравейте аз съм Фръцла



И съм вашият нов модератор.

Не зная дали има нужда клуба от правила или от някаква подредба, тепърва ще мислим за това заедно с другият модератор.

Приятно ми е да се запознаем



Тема Re: да се представянови [re: Fruzla]  
Авторleko (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 22:57



добре дошла
в този клуб се постват средно 10 мнения годишно, така че няма да ти е трудно с модерирането



кефиш ли се на джаз?



Тема Re: да се представя [re: Fruzla]  
Автор acoustic ()
Публикувано21.01.07 23:55



и кой е другият модератор?





Тема Re: да се представянови [re: leko]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано22.01.07 00:01



може ли да се променят нещата или ще е невъзможно?



какво ще кажеш да започнем от Арита Франклин и Call me

Редактирано от Fruzla на 22.01.07 00:02.



Тема Re: да се представянови [re: acoustic]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано22.01.07 00:04



в "Информация за клуба" са никовете. А иначе, той сам ще се появи тук скоро





Тема Re: да се представянови [re: Fruzla]  
АвторVlad (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 11:17



Zdravei moderatorke, pojelavam ti da ima6 pove4e rabota

Klub4eto ima nujda ot aktivnost, no kade gi tiq bg jazz fenove, za6to ne pi6at i ne komentirat, tova nikoi ne znaeUspeh



Тема Re: да се представянови [re: Fruzla]  
Автор CyberGene (с тоник)
Публикувано22.01.07 16:10



Двамата модератори съставляват 50% от аудиторията на клуба според мен

Този клуб преди много-много години беше интересен. Но самата идея да се говори за музика е смешна, музиката трябва да се слуша. Затова отдавна съм престанал да участвам тук по какъвто и да е начин. Вместо това влизам във , където може да обменяш идеи с други музиканти, да пускаш авторска музика, да се обсъжда теория и всичко полезно за един музикант. Докато тук единствено се обсъжда дали дадена музика била достатъчно некомерсиална, за да се нарече джаз или не... Успех!



Тема Re: да се представянови [re: CyberGene]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано22.01.07 19:31



а аз на това му казвам скрита реклама и крадене на потребители. приеми го като предупреждение.

иначе си добре дошъл да обсъждаме музикални теми, но ТУК. дир.бг си е много хубаво място, вече толкова години съм тук и ми харесва.

Форума е такъв какъвто го направят потребителите. Имам опит в съживяването на клубове, колко време ми даваш?

Редактирано от Fruzla на 22.01.07 19:35.



Тема Re: да се представянови [re: Vlad]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано22.01.07 19:34



явно слушат музика. не може вечно да се пише нали, все пак джаза се слуша. пък и е нужно време.

ти какво слушаш? в момента съм пуснала нещо по - нетрадиционно - Нона и новият й диск. Тъкмо се чудех дали мога да намеря от някъде само инструментала.



Тема Re: да се представя [re: Fruzla]  
Автор CyberGene (с тоник)
Публикувано22.01.07 19:46



Това не е скрита реклама, то си беше явна реклама :) А дали ще ме баннеш, ме вълнува слабо, щото така и така влизам на петилетка веднъж, а и не научавам нищо ценно тук. Ако случайно публикувам някой мой запис, няма да получа обективни критики за това кое може да подобря, просто ще бъда оплют и то от хора, които само слушат джаз, но не свирят. И искаш ли да знаеш нещо честно - просто си голяма късметлийка, че си модераторка, защото с много малкото си мнения успя да изпишеш няколко глупости по отношение на музикалния си вкус и музикалните си познания. Само модератерстването те спасява да не ти се нахвърлят отгоре. Повярвай ми! Но все пак ти пожелавам да успееш ги направиш малко по-толерантни, точно защото в твое лице - това на модератора - имат човек с вкусове и разбирания, каквито те много мразят, макар и да няма да си признаят. Успех! Мен няма нужда да ми се връзваш или заплашваш, спокойно! Това вероятно ще е единственото ми мнение за 2007-ма в този клуб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.