Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:01 17.05.24 
Музикални
   >> Jazz
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема kyoto jazz massive  
Авторн (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 09:00



Горещо ви препоръчвам тази банда а не някакви си ток ток и не знам си кво.
Spirit of the sun е албумът.

Поздрави



Тема Re: kyoto jazz massiveнови [re: н]  
Автор7 (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 13:59



тъпо



Тема Re: kyoto jazz massiveнови [re: н]  
Автор acoustic ()
Публикувано06.05.06 00:02



А аз горещо препоръчвам Esbjorn Svensson Trio, че най-сетне да сме в крак със събитията по световните сцени!

Редактирано от acoustic на 06.05.06 00:07.



Тема Re: kyoto jazz massiveнови [re: acoustic]  
Авторн (Нерегистриран)
Публикувано06.05.06 09:22



А аз горещо ви препоръчвам BLACKBIRDS да послушате за да сте в час с истинската музика ......тъпо нали.
и парчето им without your love още по тъпо....
и накрая още по тъпо но горещо ви препоръчвам да се върнете на любопитството уби котката и пак да ги слушате ....
това са доста далеч от джаза банди който обаче са много по близо до музиката отколкото разни там псевдо модерни групи дето ги има милиони по света.И като са по страниците на списанията не значи че правят музика заслушане.Нали??
Инкогнито много се изложиха ебати изветряването .
Ей тва е постмодерният джаз бум като шампанско и после пий газирана водичка.


Поздрави



Тема Re: kyoto jazz massiveнови [re: н]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано06.05.06 16:09



Хей, не се връзвай на една фраза. Думите, които си изрекъл в яда си са заядливи и мен като човек, който харесва джаз ме обиждат. Какво означава да сте в час с истинската музика? Да усетим това, което усещаш ти - да, но недей размахвай пръст и клеймосвай . Показва базови липси в общуването

Поздрави

This is a strange flight
I'm taking
My dream's will
Carries me along


Тема Re: kyoto jazz massiveнови [re: н]  
Авторsept (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 00:12



Пак е тъпо, съжалявам... за мене е...тъпо!
и BLACKBIRDS и Couriosity Kills the Cat
но не съм длъжен да хаесвам всичкото джаз и неджаз...
А и споделям моето виждане,
то си е мое...
Но... kyoto jazz massive, ами к'во интересно...
аз знам много други които манипулират по-добре.
А бе ...
тъпо нали!?



Тема Re: kyoto jazz massiveнови [re: sept]  
Авторн (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 21:38



ей голямо трикстерче си ...



Тема Re: kyoto jazz massiveнови [re: н]  
Автор8 (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 22:37



Хайде сега... - фокус мокус... що е трикстер?
И пък защо да не спрем?
Винаги може да се пробваме да предлагаме/налагаме/ какво ни кефи, но това е доста лично, така няма да има край...
Виж, друг е въпроса, че музиката е нещо лично и като такава влече поледствия, или по-точно ги предпоставя.
Но така или иначе има доста голям диапазон по отношение на това, че от една страна тези които я правят предлагат себе си, а от друга ние намираме този звук който ни доставя радост(или...) и от тук нататък най-малко компилцираме с личните си страсти.
Хайде стига, че трикстер-микстер, фокус-мокус и ... джаз(та-праста)



Тема Re: kyoto jazz massiveнови [re: 8]  
Автортpиkcтepчo (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 23:09



Иде реч за туй че за да решиш кое е добро и кое посредствено е наложително да си чул поне 70-80 процента от стиловете и изпълнителите в света да речем.
Псевдо и пост модерния джаз е интересно нещо но ......говорим си за Ейсид или Електро и тогава Ток Ток и Джазанова не изпъкват с музикантските си умения ...примерно .
Друг е въпросът че джазът няма граници и почти всички наложили се на пазара изпълнители са добри музиканти и продавачи на албумите си.
Защо не споменем да кажем именно Киото Джаз или Пол Хардкастъл ....освен тях и Джеймс Тейлър ама хич бадева да не се святкам за нещо прилично....музикантско.Горе доле Лес Гамас и Минус 8 малко настъпват по мазола но тук таме и да кажем Мигуел Мигс.Ама и Джими ръката той просвирва нещичко.Добре...
Ама той света е пълен с разни състави дето никнат като гъби и си бутат копчетата на синтезатора и компютъра и то става музика бе...
Аз като почна да си щракам на синтезатора и то пак става като тяхното ....майтап бе.
Черни дупки много братя и сестри.
Туй Инкогнито освен Инсайд Лайф и Позитивити са черна дупка.Ама да вземем Джордж Дюк например....някой да има да се изкаже нещо за човека????Или за Джо Завинул или Джако или Хърби или Форплей или Виктор Утън или или или Или за десетките великани и глави като него дето като почна да ги изброявам и сървъра няма да ми стигне.
А вие си плямпате за Ток Ток и разни глупости.Щото някой си имал такъв вкус и видите ли ...Ами той някой може да има вкус да яде лай..пък ние не сме длъжни да ги ядем и да ги харесваме нали...??
Та значи изводът е слушайте колкото може повече и по стойностен джаз и всичко около него и тогаз ще харесвате всичко стойностно без значение стилът и изпълнителят.
Ама не може да си хапнеш тортичка от махленската сладкарничка и да си мислиш че по хубава няма на света..

Айде поздрави и се залавяйте за работа тоест слушане и дайте да си плямпаме за глави само а не за псевдо илюзий.

Поздрави



Тема Re: kyoto jazz massiveнови [re: acoustic]  
Автор ayahuasca (непознат)
Публикувано19.04.07 22:07



е хубаво го препоръчваш,но нали знаеш че искаме и линк да го чуем.пробах в някои тракери но го няма.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.