Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 28.09.24 
Музикални
   >> Jazz
*Кратък преглед

Тема Liquid Tension Experiment  
Автор FrancescoTotti (playmaker)
Публикувано29.01.02 17:57



Kakwo mislite za tiah ?



Тема Re: Liquid Tension Experimentнови [re: FrancescoTotti]  
АвторChr (Нерегистриран)
Публикувано29.01.02 18:25



По- ме кефи Dream Theater



Тема iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiнови [re: FrancescoTotti]  
Автор nanunana (nesa6testvuva6t)
Публикувано30.01.02 11:54



abe FORZA ITALIA, kakvi sa tia djangar grupi ????
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 4e gadno .... dream theater .... bljak
dobre de, schte priznaja samo edno instrumentalno izpalnenie imat, koeto si zaslushava vnimanieto na iztan4eniat mi sluh


ae FORZA MILAN

Folgen Sie mir nicht! Ich hab´ mich auch verlaufen!


Тема Re: Liquid Tension Experimentнови [re: FrancescoTotti]  
Автор dhristov (непознат)
Публикувано31.01.02 09:23



Страхотна музика !!! Двете ЛТЕ - та са сред най - добрите неща, които съм слушал ... Жалко, че няма да има пожече :-(



Тема Re: Liquid Tension Experimentнови [re: FrancescoTotti]  
Авторdrums-master (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 05:16



ami tova e edin osobenno intriguva6t proekt na horitsata ot Dream Theater na koito se kefq osobenno mnogo...da pravi ste..jalko 4e ve4e go nqma...ama to tova se nvaksva sas noviq Dream Theater...taka 4e...A kolkoto do LTE...kakvo da vi kaja...tova e vazmojno nai-qkata kombinatsiq ot poludeli mozatsi...:)..tova e koeto moga da kaja...nqma da e zle ako nqkoi ot vas se poraztarsqt za Psychotic Waltz...mislq 4e nqma da ostanete razo4arovani....
Mojete sa6to taka da me podkrepite za fen klub na Psychotic Waltz...koeto vsa6tnost si e fen klub na vsi4ko 6to moje da se nare4e progressive metal i progressive rock...taka 4e....ROCK ON!!!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.