Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:25 29.06.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема da pogovorim za samoubiistvotoнови  
Автор AC (ентусиаст)
Публикувано21.02.01 23:05



taz tema ne e nasochena sreshtu nikogo nai-malko pak sreshtu aledar (eto napisah go pravilno)

az lichno mislia che da sedish kadeto i da e bilo i da govorish za samoubiistvo e zaguba na vreme... ne moga da se suglasia che mojesh misulta za samoubiistvoto da ti e edna ot prichinite da iskash da se samoubiiesh... niakak ne moje prichinata i reshenieto na problema da suvpadat mi se struva... osven ako ne viarvash che ima neshto poveche v samoubiistvoto ot tova da si slojish krai na jivota... znam li? niakoi moje da go misli za niakakvo osobeno prejiviavane...

ta da se vurna na zagubata na vreme... ami ako she se samoubivash pravi go bre... ima li smisul da sedish i da si govorish samo... nekak hem ne si shtastliv shtoto si mislish za samoubiistvo... hem napregash horata okolo tebe... hem i ne iskash se radvash i na malkoto hubavi neshta okolo si... ami to nikoi ne moje ti pomogne a ti ne iskash da si pomognesh sam shtoto she se samoubivash... ami pravi go bre... shto gubish vreme... taka samo ti se udaljavat mukite... kolkoto po-burzo po-dobre...

sia tuka nemam dostup ama ima i site-ove posveteni na tez raboti... moje chovek da ide da prochete, da izbere nekoi po-siguren nachin... che to tova e mai nai-golemia problem... che dori i ot visoko da skoknesh garancia francia... nai-nogo ostanesh paraliziran za cel jivot... drug variant - hapcheta... ama mama mu to pak bolezneno bre... sia pak shto tria da umirash bolezneno... pak i ako sluchaino te spasiat she ima ti izpopvat vutreshnostite nekolko meseca... i posle nai-nogo da ne ti davat da piesh shtoto chernia ti drob she stane kato na alkoholik... osven da se opoish kato prase i posle da se nagultash... tuka vaznikva problema che kat se napiesh kat prase moe ti aresa jivota... hehe.... da... abe neznam s overdose dali ne e nai-got.... da se nadrusash i pone dokat pukvash da si ti hubavo...

abe v kraina smetka ne e vajno kak a da ne se bavish... ako she go pravish pravi go... ako nema... mi ne si go misli.... az tui reshenie sum go zel za sebe si...

daaaa, i stiga s prazni prikazki...

P.S. abe viarvashtite da predupredia che e griah i to smurten... drugite... mi vie si znaete



••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••


Тема Re: da pogovorim za samoubiistvotoнови [re: AC]  
Автор pri_est (новак)
Публикувано21.02.01 23:31



да живееш с мислълта за самоубийство може да се окаже доста интересно изживяване. ставаш с мислълта за самоубийство. поглеждаш през прозореца и си мислииш - колко хубав ден за самоубийство. качваш се в автобуса (там е най-опасно защото ти идва да го направиш на място) с мислълта че ще катастрофира, работиш цял ден с мисълта че ако се убиеш в офиса ще дойде полиция и ще разкрие мръсните далавери на шефа. на връщане с отряд камикадзе(маршрутките) се надяваш че живота ти си е отишъл за някоя кауза. вечерта си казваш молитвата от поредната секта, в която са ти казали че другия месец е жертвоприношението. накрая заспиваш с надеждата това да е последната вечер в която слушаш мрънкаштата хазяйка.....


priest


Тема Re: da pogovorim za samoubiistvotoнови [re: AC]  
Автор wiper (непознат )
Публикувано22.02.01 00:14



az neznam za kakwo e stawalo duma ama po princip sum saglasen ,
koito iska da s e trepe da se utrepwa...
to posle e interesnoto



Тема Re: da pogovorim za samoubiistvotoнови [re: AC]  
Автор Пaтилaнчo (непознат )
Публикувано22.02.01 01:22



Браво бе!
Ми после нали на твойта съвест ще тежат.
Щото по вероятния вариант за избор, като четат темата ти е да не губят време. Я си представи, че утре половината чат се изпотрепал. Верно ще е по-спокойно, ама ти ще ги мислиш .



Тема niama bre patiнови [re: Пaтилaнчo]  
Автор AC (ентусиаст)
Публикувано22.02.01 01:33



moita suvest chista...
seki ima pravo da izbira...
dokato az ne sloja krai na nechii jivot (ili ne suzdam jivot) ne poemam nikva otgovornost...
pak za polovinata chat... hehe ne se zamechtavai sia... che she teji na tvoita suvest :)))

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••


Тема Re: niama bre patiнови [re: AC]  
Автор pri_est (новак)
Публикувано22.02.01 01:52



тук за убийство ли става дума или за самоубийство?
май имаше малка разлика в терминологията - поне за пред полицията де



priest

Тема Re: da pogovorim za samoubiistvotoнови [re: wiper]  
Автор sunrise (ентусиаст)
Публикувано22.02.01 02:01



he he da za teb e interesno, vadish kamerata i durjish v prav ugul, ili tam ugula koito e nujen za da ulovish detailite



:-) ot men



Тема Re: da pogovorim za samoubiistvotoнови [re: pri_est]  
Автор Aledar (минаващ)
Публикувано22.02.01 07:45



Usmivka, priest.

Aledar~


Тема Re: da pogovorim za samoubiistvotoнови [re: Пaтилaнчo]  
Автор Aledar (минаващ)
Публикувано22.02.01 07:50



Edva li ima hora s takava podatliva psihika... vyobshte se symnqvam, 4e ima tuk hora s takiva problemi...vsyshtnost...



Aledar~

Тема Монолог на един самоубиец...нови [re: AC]  
Автор Day (член)
Публикувано22.02.01 09:29



...за мен въпросът е не защо искам да умра, а защо не искам да живея...
Та за какво всъщност живеем по дяволите?Огледайте се.Влюбваме се , защото ни е страх от самотата.Създаваме деца, защото ни е страх от смъртта.Храним се и се забавляваме, защото ни е страх от болката и самотата...И за да се скрием от отчаянието.Страх, страх, страх...
...Нима не искате да допуснете, че някои от нас, колкото и да са малко те, не искат просто да ги има-замо за да си тъпчат търбисите, да гледат идиотската телевизия, да се чукат.....Ето, аз ви заявявам , че има и такава порода...Наричайте го луд, ненормален, болен, както щете, все му е едно.истината е, че той е просто по-различен от вас, а също и по-силен и смел.И това е което ви обърква и дразни.Затова и го мразите.И влечугите мразят орлите, но това не им позволява да се реят в небесата.А вашата самодоволна, тъпа увереност и чувството ви за непогрешимост са глупави и смешни, като самия ви живот....Вашата сила е в количеството, а не в качеството...След като всички, или поне повечето от вас са такива, вие казвате:Значи такива трябва да бъдат и другите.Но нима орелът може да стане жаба?!...
...работата е там, че вие сте многото, и това е което ви прави победителипоне днес, сега...А всъщност целия ви живот е изтъкан от лужа, лицемерие и заблуди, а също и от един морал, който е по-лош и по-отвратителен дори и оттози на варварскитеобщества...
...правите винаги това, което другите правят, живеете така , както другите живеят;създавате деца, защото и другите създават;любите дори без да знаете какво е любов;живеете и умирате без да разбирате какво е живот...Правите винаги онова, което дръгите правят. живеете така, както другите живеят и дори мислите както другите мислят...Стадо!Тълпа!...
Да, но някои не желаят да бъдат общество, някои искат да бъдат Личности.Не желаят да бъдат тълпа, а индивиди.Искат да са сите, каквито са, каквито ги е създала природата....
И ако изобщо всичко това има някакъв смисъл, то е единствено за този ездач, който ви е яхнал , вас - стадото.Е, аз не мога да бъда ездач - късно съм тръгнал,pък и нямам желаниеда хабя сили и енергия, за да се разочаровам после от мръсотията и гнилостта,от покварата и моралната деградация, в която тъне света на богатите и осигурените.Но аз не искам да бъда и роб.Затова желая да бъда свободен.В живота обаче няма място за такива като мен...Или си от едната страна на барикадата, или от другата.Или господар, или роб.А робът е свободенсамо когато е мъртъв.Трябва да иазбираш, това е.
Стефан Стефанов "Апокалипсис"

Day Това не е мое мнение, него ще го напиша след малко )))

...който иска да види...вижда...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.