Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 15.06.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема И дано те да го прочетът...  
АвторPIIP (Нерегистриран)
Публикувано30.10.00 19:19



ПРИЯТЕЛИ (Bold, Underline[U] и ярко червен[R] текст)

А те пишат... и АЗ четя...
Интърнет отдалечава хората...
А те пишат... и АЗ четя...
Хората в Мрежата са самотници...
А те пишат... и АЗ четя...
Хроата в Интърнет не могат да завързват социални контакти и приятелства извън нея...
А те пишат... и АЗ четя...
Хората в Мрежата са с....... (даже не мога да го напиша - толкова зле изглежда)
А те пишат... и АЗ четя...
Хората в Мрежата могат да комуникират само чрез компютрите си...
А те пишат... и АЗ четя...
Четя ли, четя...
Но стига толкова. Сега АЗ ще пиша и нека те да го прчетат...

Преди да почна да се вписвам в сетът "Итърнет", АЗ имах ПРИЯТЕЛИ, които можеха да сепреброят на пръстите ми на едната ръка. Останалите бяха приходящи и толкова... А сега - аз имам много ПРИЯТЕЛИ [U][R]. Пътувам с влака от София за Варна с най-добричката МИ ПРИЯТЕЛКА от ИНТЪРНЕТ [U][R]. Минаваме през Пловдив. Там имахме среща с 3ма ПРИЯТЕЛИ от ИНТЕРНЕТ [U][R]. Влака закъсня с 1 час и пристигнавме посред нощ там. А ТЕ - ПРИЯТЕЛИТЕ МИ [U][R] стояха на гарата и ни чакаха да пристигнем. Даже им бях казал да ни купят вода да си имаме из път и те ни бяха взели. Кажете ми - не ли мило... Не са ли ми те ПРИЯТЕЛИ [U][R]. Защо пътувах към Варна? Ами отивах да се видя с ПРИЯТЕЛИ... С ПРИЯТЕЛИ от ИНТЪРНЕТ [U][R]. Да се повеселин. Да си изкараме приятно. Да се запознаем. И беше едно от най-готините ми преживявания. И всичко това - благодарение на ПРИЯТЕЛИТЕ МИ от ИНТЪРНЕТ [U][R]. Всеки ден се чувам с тях - благодарение на Мрежата. Всеки ден се виждам с някои от тях - благодарение на Мрежата. Преди ИНТЪРНЕТ мойте ПРИЯТЕЛИ бяха на възраст близка около моята... А сега - аз имам ПРИЯТЕЛИ, които надвишата два пъти годините МИ и приятели, които са два пъти по-малки от мен. И това благодарение на Мрежата.

И нека те да си пиша... А АЗ няма да ги четя повече... Защото те се "хората" отдалени от ХОРАТА [U]. Защото те са тези които имат ..... (пак онази грозна дума). Защото те са хората, които само пишат... Мдаа - САМО ПИШАТ...

А АЗ - АЗ поздравявам всички мой ПРИЯТЕЛИ [U][R] (пиша всички, защото едвали ще имам толкова дълго време връзка, за да ги изреждам един по един) с една песен на Фреди Мъркюри

FRIENDS, WILL BE FRIENDS [U][R]



Тема И дано те да го прочетат... и да го разбератнови [re: PIIP]  
АвторДжоДо (Нерегистриран)
Публикувано02.11.00 22:48



Косе, миличък!

Толкова се радвам, че и ти като мен си разбрал, че приятели могат да се намерят ДОРИ и в мрежата.
Казвам го това ДОРИ, защото на много хора не им се вярва, че верни (даже доста по верни от реалните!)приятели може да се намерят ей там "дето само се пише и се чете"....
За много хора чата е някаква мания, някаква дивотия.... за мен е радост от срещата с приятелите ми! Връзка със света! Неописуемо удоволствие да се почустваш значим за някого...
Е... не казвам, че точно аз съм нещо кой знае какво, но не знам дали някой може да си представи какво удоволствие ми доставя радостта на приятелите ми като ме видят в чата.......
Миналата година по това време никой не би ме убедил по никакъв начин, че ще имам такива приятели в цялата страна. Приятели, които почти не съм виждала на живо, но са готови да направят всичко за мен!
Обичам ви!
Всички ви обичам!

Мама Джо
;-)))



Тема Отг: И дано те да го прочетат... и да го разбератнови [re: ДжоДо]  
АвторPIIP (Нерегистриран)
Публикувано03.11.00 09:56



Еми миличка,

Ти си ми една от онези най-готините ми приятелки. И туй се от нета дет ми е с теб. Да не съм те чул втори път да казваш онуй за - "Е... не казвам, че точно аз съм нещо кой знае какво"... Точно ти се знай какво си. Една огромна и добра душа. Една невероятно приятна жена. И най-важното - ПРИТЕЛКА

А онези дет ги пишат тези за... Хехеехее - Да си гледат работата - Аз си имам приятелка... Не, nе - не приятелка... Аз си имам много добра приятелка.

С уважение, много любов и огромното ми ПРИЯТЕЛСТВО - Костадин




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.