Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 14.06.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема наблюдение..........  
Авторанонимно (Нерегистриран)
Публикувано17.10.00 22:20



дано не ми се обиди който и да е, това наблюдение не е направено с тази цел, щото и аз самата съм потърпевша от него. просто искам да ви питам дали е вярно.
от както съм в нета, аз самата а и доста от хората, с които съм се запознала тук имат проблем със секса под една или друга форма.
горното се отнася и за мен. мисля обаче да не се впускам в подробности щото не е мястото за това...
както и да е...



Тема Отг: наблюдение..........нови [re: анонимно]  
АвторВИ (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 00:18



Ами! Единственият проблем е ако предпочетеш нета пред секса :-) Просто нета и изяжда времето за секс. Ама ... аз лично, не виждам нищо лошо в това :-) Понеже секс дал господ, ама нета ... все не ми достига





Тема Отг: наблюдение..........нови [re: анонимно]  
АвторMissFix (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 00:30



Ами твоето наблюдение намисрисва на твърдение..ама ако действително искаш мнението на повече хора..ето ти моето - Не.




Тема Отг: наблюдение..........нови [re: анонимно]  
АвторSoley (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 01:32



Абе да не сте луди- секса е най-истинското изживяване, а на всичкото отгоре и е най-красивото....
Аз за нищо не света не оставам и секунда пред монитора ако...любимия е до мен...пък за вас незнам...
Е ако и той е зад монитора...ще си стоя ...и още как....



Тема Отг: наблюдение..........нови [re: Soley]  
АвторSoley (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 01:34



ама сега не е - и...айде чао... не се застоявайте много...



Тема Отг: не става с наблюдение сексанови [re: анонимно]  
Автортихата.стъпка (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 20:15



ми милото съчувствам ти ма няма пряка връзка между стоенето в нета и някакви проблеми в секса. Аз се отнасям съвсем отговорно към секса/хех как го казах само/ и мисля дори, че нета може да помогне много в преодоляване на различните психологически бариери пред индивида. Секса е една от тях.
Така , че ти желая горе главата и успешен секс!!!
трявбва да ти кажа че не е трудно ...



Тема Отг: наблюдение..........нови [re: Soley]  
АвторMissFix (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 22:59



...ма кой та пита кво е секса ма...Пфу! Ама ти да си кажеш ..нали..да знаят хората. И обяснила наща ко ше праи ако любимия е до нея...Цъ цъ цъ..Бива ли бе ,Сол.. Ми да не сме всички лекомислени като тебе, маа му. Сега тука си говориме сериозни неща за истински сексуални проблеми..а тя наща..на любов го обръща пак. Ква любов бе жена, кви пет лева..
айде,
аз не ги разбирам тия..ама импровизирам :Мисс



Тема Отг: наблюдение..........нови [re: MissFix]  
АвторДжоДо (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 23:47



Мисиииииииии,
ма ти не знаеш ли бе миличка!
Ми тя Сол без либоф не може... кво да са прай жената, влече я!
Ама нека й де , аз много й са радвам начи.....




Тема Отг: наблюдение..........нови [re: ДжоДо]  
АвторMissFix (Нерегистриран)
Публикувано19.10.00 00:28



Джоууууууууу..хех..Бе той кой мое без любоф кат се замислиш...Ама само Сол ли я влече бе мамка му.
Аааааа! Идеше реч за секса тука/и по право за сексуални проблеми/ а тя..Ееее..бърка понятията струва ми се.. Ква любоф ся...секс бе!




Тема Отг: не става с наблюдение сексанови [re: тихата.стъпка]  
АвторSoley (Нерегистриран)
Публикувано19.10.00 00:43



хахахах отговорно е момчето в секса хахахха тихче бееееее ти си най-отговорния човек когото познавам...
хаххахах





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.