Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:29 02.07.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: [re: futbi]  
Автор иливap (Counselor)
Публикувано22.08.12 18:14



Luksusfellen да ти кажа изобщо не е единичен случай.

Имам няколко много близки хора в тая област и ... мдам, доста разпространено явление е особено във възрастовата група 20-40. И гъзария, и простотия е. Като в България. Живееш над възможностите си с цел да се фукаш. Е, с малката разлика, че тук затъват в дългове за лукса, а в България гладуват за същия. Но кредитирането е набрало сила и в България и скоро ще си имаме българкси вариант на Luksusfellen.

За Багател си прав, но там съм била само няколко пъти и не съм гледала толкова кой влиза. Като съдя по цените - едва ли са случайни хора. Но в Алекс суши хапват всякакви политици, бизнесмени, шоумени.

Smestad е хубаво местенце - имам приятели, които живеят там и съм ходила често у тях. То и ние не сме далеч от там, де.

За уискито - не пия алкохол, от МакДоналдс също не ям, но в Багател и Алекс суши (особено второто) съм по-често. Иначе мога да изброя още 2-3 хубави местенца, които са и за по-нормални джобове, които никак не са лоши като кухня и обслужване.

Дир ми изяде B-то на ника Виливар, та временно ще е така. :)

Тема Re: [re: иливap]  
Автор futbi (тарикат)
Публикувано22.08.12 18:43



Niama da sporia

, za nishto.
Niama prosto kak da ne sam prav, tai kato biah upravitel tam celi 7 godini predi da se premestia na segashnata si rabota

Do skif

The only way to be constantly happy - is to have an IQ of a newborn
Барай меча


Тема Re: [re: futbi]  
Автор иливap (Counselor)
Публикувано22.08.12 19:06



Ааа, вкусна работа си имал. Нали не си станал управител на Алекс суши?



Ходил ли си ей тук? Едно от любимите ми местенца е, вкуууусна храна, държи се от (истински) японци и човек знае, че хапва оригинал.

Дир ми изяде B-то на ника Виливар, та временно ще е така. :)

Тема Re: [re: иливap]  
Автор futbi (тарикат)
Публикувано23.08.12 00:17



Ami ne, ne sam poseshtaval tova japonsko zavedenie

. Ama znam edna duma na japonski...Wokarimaska
Ne sam stanal upravitel na Alex Sushi, spokoino . Ne sam veche v tozi bransh . Tragnah ot hotelite kato mlad jrebec , posle DS Louise na Aker Brygge , sled tova Theatercafeen v Continental i posle v Bagatelle...
Sled tova mi pisna na onaia rabota (da se izrazia kulturno i az pone vednuj) i sega bachkam kato konsultant za SAS (aviokompaniata)
Chakam milionite ot tototo za da se premestia na Hawaii i da jitkam po cial den po plaja i po plajnite zavedenia

Oli sha ia vzema i neia..tia shte se griji da sam vinagi v perfekten vunshen vid :)
Neshto kat diasna raka ...hm....

The only way to be constantly happy - is to have an IQ of a newborn
Барай меча

Редактирано от futbi на 23.08.12 04:03.



Тема Re:А такааа... [re: futbi]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано23.08.12 08:32



Събуждам се днес, пия си спокойно кафето и какво гледам, образуват ми нови мечти и надежди...за Хаваите:)))



Ако си сериозен, започвам плавно и постепенно да се настройвам на вълната за гребена на Хавайските вълни, култура и разтакаване

В сравнение с предизвикателството, считам, че печалбата от тотото е най-малкият проблем

АLoha!





Тема Re:А такааа... [re: Lira Emerald]  
Автор futbi (тарикат)
Публикувано23.08.12 09:25



Ma razbirase..znaesh che sam seriozen

. Ti deistvai tam , a az tuk shte govoria s moite hora za pechalbata. Predpolagam shte go uredim tihomulkom zad kulisite. Kakto istinskite neshta vse se urejdat

P.S. Ma che hubava snimka si slojila....napravo gi metam...da grebat

The only way to be constantly happy - is to have an IQ of a newborn
Барай меча


Тема Re: [re: futbi]  
Автор иливap (Counselor)
Публикувано23.08.12 17:15



Ако имаш желание и път натам, можеш да го посетиш. Досега не са ме разочаровали.

Успех с тотото.

Дир ми изяде B-то на ника Виливар, та временно ще е така. :)

Тема Re: [re: иливap]  
Автор futbi (тарикат)
Публикувано24.08.12 07:24



Am mersi

. Shte go posetia drugata sedmica togava
Ama v toia klub 40-50 goliam pushak vdigate. Mnogo se drakate
Az chetoh tam , no izglejda samo moga da cheta v nego klub, da pisha ne mi e razresheno

The only way to be constantly happy - is to have an IQ of a newborn
Барай меча


Тема Re: [re: futbi]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано24.08.12 14:51



Ufff..нали знаеш администрацията направи някои клубове ВИП...и ако искаш, трябва да пишеш на мода там или директно на Киро да ти даде достъп до тия клубове. После нямаш проблеми. Това го направиха, защото пишеха доста с неустановен здравен статут

...та беше бая зле:))



Тема Re: [re: Lira Emerald]  
Автор futbi (тарикат)
Публикувано24.08.12 17:57



Jasno

. Niaa strashno... az taka i taka oshte ne sam stanal na 40...demek ne sam dorasal oshte

The only way to be constantly happy - is to have an IQ of a newborn
Барай меча



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.