Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 28.09.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Глас за сестрите ни в Либиянови  
Автор Okтo ()
Публикувано12.11.05 10:51



Хора, знаете ли за сайта за гласуване за освобождаването на сестрите ни в Либия? Поне този път става дума за официални френски организации, 3 на брой, едната е Адвокати без граници. Във вторник официално ще депозират петицията с настояване за освобождаването на задържаните медици в либийското посолство.

Адресът е:



Данните за попълване са подредени по следния начин:
Пол/Статут: (Госпожица, Госпожа, Господин)
Фамилно име:
Лично име:
Адрес:
Пощенски код - Град:
Държава:
Имейл:

Просто и ясно. За момента има събрани 5076 гласа. Не е ясно дали ще има някакъв ефект от цялата работа. Но поне трябва да опитаме нещо, колкото и дребно да е. Знаете историята за махването с крила на пеперудата, която предизвикала ураган. Ураган едва ли ще предизвикаме, нека поне разпечатката, с която се явят в либийското посолство, бъде по-дълга от двайсет страници. Пък кой знае, може вече и пеперудите да правят урагани!

Редактирано от Amonyak на 12.11.05 10:50.



Тема Re: Готово!нови [re: Okтo]  
Автор AmonyakМодератор (NomaD)
Публикувано12.11.05 10:51



Заковавам темата като постоянна.

Amonyak знае!


Тема Re: Побързайте, можете да гласувате до понеделник!нови [re: Okтo]  
Автор Sochnichka (realna)
Публикувано13.11.05 02:03



Пише, че петицията ще бъде представена във вторник- 15 ноември в Либийското посолство.

Всичко е за добро в най- добрия от световете.

Редактирано от Amonyak на 13.11.05 10:10.



Тема Re: Глас за сестрите ни в Либиянови [re: Okтo]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано14.11.05 21:33



ако някой може да подаде и малко инфо защо трябва да подкрепям освобождаването им, ще е супер.

то и сайтът не се отваря, ама да кажем, че мога да опитам пак.

When people fear the government u have tyranny. When the government fears the people u have freedom.


Тема Re: Глас за сестрите ни в Либия [re: AC]  
Автор futbi (тарикат)
Публикувано15.11.05 03:04



Ti ne trjaa...ti si prost i tvoito mnenie nikoi ne go iska...a podkrepata ti hich !
Lapai...i glei da'n se zadavish

Барай меча


Тема Re: Инфо...нови [re: AC]  
Автор dimiana (дим, пушек)
Публикувано16.11.05 10:56



Защото случайно би било по-добре за тях ако не ги екзекутират? Ти как мислиш? ...

You were there like a torch such burning
I was a key you could easily to turn in


Тема Re: Инфо...нови [re: dimiana]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано16.11.05 21:55



да бе, ама то за тях и със и без моята подкрепа би било по-добре да не ги...
въпросът беше защо за мен ще е по-добре, че да ги подкрепям.

има една в тексас дето удави 5-те си деца във ваната. за нея определено ще е по-добре да не я гътнат, но моя интерес, и в частност тоя на обществото, вероятно ще е по-добре защитен ако я... и нали...

затова питам.
невинни ли са та да не ги екзекутират? ако са невинни, къде са фактите? ако са виновни, същото.

питам бе дими, за инфо, не за да съм адвокат на дявола.


П.С. футбе, лапай патката манго. въобще не ме интересува твойто мнение по темата. теб бих подкрепил да те обесят и да си невинен.

When people fear the government u have tyranny. When the government fears the people u have freedom.


Тема Re: Инфо...нови [re: AC]  
Автор Sochnichka (realna)
Публикувано17.11.05 04:02



Шест месеца преди изобщо въпросните сестри да пристигнат в Либия, децата са били вече заразени. Подписан от непомня колко безпристрастни вирусолози, професори. Съдът не взема доказателството под внимание. Те са там вече от осем години, станали неволна жертва на мераците на Кадафи да мине метър външния дълг.

"Плати, за да живееш."- е точно така беше озаглавена статията във немското "Fakt ".

Не ме питаш мен, но аз тук споделям просто защо аз гласувам.

Не че ураган ше стане, както правилно отбелязва Окто, обаче е по- добре да го направиш, отколкото да не... Не може да се шири манипулация с цена на човешки животи, пък аз да си кротувам и да съм спокойна за детето си.

Тва е.

Всичко е за добро в най- добрия от световете.


Тема Тая работа...нови [re: Okтo]  
Автор ЯceнМодератор (дърво)
Публикувано17.11.05 21:53



е точно като оная работа.

С гласуване в интернет не става. Ако сте навити да си сменяме политическата система тука, само се записвайте в темата. И си купете пушки.

Докато сме демокрация, нямаме сурат пред Либия. Познайте защо.

Окти, за пеперудите на метеорологията - колко пъти съм казвал, че на никой не трябва да му дават диплома за висше образование без 4 семестъра математика?

there is no spoo^H^H^H^Hfork()


Тема Трябва, да, [re: dimiana]  
Автор ЯceнМодератор (дърво)
Публикувано17.11.05 21:55



но, повярвай ми, изобщо не е това причината.

there is no spoo^H^H^H^Hfork()



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.