Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 22.09.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Анкета  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано28.07.05 04:22




Циганин ли е футби?
Да
По-скоро Да
Със сигурност
Ми с това циганско име какъв да е?
Само прилича на циганин




When people fear the government u have tyranny. When the government fears the people u have freedom.

Тема Re: Анкетанови [re: AC]  
Автор @MORlL (НАЙ-ЛЮБЕЗЕН)
Публикувано28.07.05 10:07



а всъщност може да се окаже че само прилича на циганин...или...бе никой не знае май самата истина....сложен въпрос зададе @АС...сложен!


DUM SPIRO OTPORIL


Тема Re: Анкетанови [re: AC]  
Автор futbi (тарикат)
Публикувано28.07.05 14:40



Tc tc tc...mnogo nisko padash . Mnogo. Predelno jasno e che te tormozia dori kogato spish.
Useshtash li zlobata otvutre GrozDancho ? Benkata ti gnusna vizhdash li ia kak se razshiriava na cheloto ti ?


Барай меча


Тема Re: Анкетанови [re: futbi]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано28.07.05 19:54



не се тревожи за мен манго
притеснявай се Атака да не дойдат на власт и да те пратят в трудов лагер

забелязвам, че не си гласувал. нямаш ли мнение по въпроса. хахахаха

When people fear the government u have tyranny. When the government fears the people u have freedom.


Тема Re: Анкетанови [re: AC]  
Автор futbi (тарикат)
Публикувано29.07.05 02:39



Imam be... Mnenieto mi e che s Porky ste dosta zadrusteni tipove. Elementarni ... A za politika ne zapochvai izobshto..slaba kategoria si ..kakto vav vsichko drugo ! .
GrozDancho...kak ne se svetna dosega che s tezi opiti za obidi izglezhdash kato parvoklasnik ? Ne ti li svetna lampichkata pone vednuzh ?
Losho e da se pokazvash kolko si ogranichen. Aide..tuk mojebi ne e ot goliamo znachenie...no ti edva li se spirash samo s tuk !
Aide.. virei tam v Utah...razvivai se

I sashto taka da te svetna GrozDancho che ako Ataka doidat na vlast to tova shte e po-zle za teb a ne za ciganetata. Zashtoto te shte vkarat Balgaria v konflikt sas Shtatite (kadeto si ti) i togava teb kato bulgarski grazhdanin chesto shte te vikat na razpiti na koito parvo shte te prebivat ot boi a posle shte te iznasilvat brutalno v gaza ! Taka che ako Ataka doide na vlast...begai burzo za vazelin Benko !


Барай меча

Редактирано от futbi на 29.07.05 03:32.



Тема Re: Анкетанови [re: futbi]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано29.07.05 04:08



охохо
седефчо
да не си гледал война на световете
гледам развихряш си фантастиките
хахаха
в тоя дух, ако атака дойдат на власт, първо, ще те направят на сапун и абажури
после америка ще дойде да те спасява ама ще е късно щото вече ще си абажур (не че някой нормален би те ползвал за украса). с това ще се приключи жалкото ти съществуване като циганин и ще станеш историческа забележителност (забележително мургава). хора от цял свят ще идват да те гледат и да цъкат с език. майка ти, ако успеят да установят коя е, ще получи два лева и едно кисело мляко репарации.

оценявам загрижеността ти ама си мисля, че опастността за теб е по-непосредствена. не стига, че си циганин ми си и мозъчен инвалид. един вид, по две категории се класираш за абажур. от друга страна, по-добре абажур отколкото циганин, нали така. пък и жената да вкуси кисело мляко най-накрая. стига е живяла в заблудата, че това дето гълта е мляко.


очаквам с нетърпение отговора ти

When people fear the government u have tyranny. When the government fears the people u have freedom.


Тема Re: Анкетанови [re: AC]  
Автор futbi (тарикат)
Публикувано29.07.05 20:01



To kakvoto i da ti napisha niama da go razberesh. Bih se zaiazhdal s niakoi s udovolstvie obache niakoi koito ima pone malko v glavata ! A ti niamash..prosto vuzduh !
Taka che kakav e smisula da ti pisha ? Ot teb shte izleze porednata prostotia zashtoto ti drugo ne mojesh da napishesh.
Amerika kato spasitel a ? He he...bastune , bastune....
Tova praviat amerika na balkanite da. Sazdavat voinata..razcepvat darjavite i posle se iaviavat kato mirotvoriteli ! A v sashtoto vreme si izgrazhdat voennite bazi i paziat petrolnia put ot Blizkia Iztok koito minava tochno prez Balgaria.
Kakto i da e..prosto kopele si..niama smisul da ti se obiasniava. Ti shte doidesh s amerikancite v Bg. i shte se pravish na amerikanec mirotvoritel. I niakoi den balgarchetata kato nai-posle se usetim kakvo stava shte ti go navrem v gaza...
Aide amerikaneco...derzai

Барай меча


Тема Re: Анкетанови [re: futbi]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано30.07.05 09:37



хехехе манго

ще дойда аз, да ти го вдена с един кол, не да те спасявам. всъщност като се замисля, зарад теб никъде не отивам. мазни цигани колкото искаш в София.

хитроумното цигане, като не искаш да отговаряш що го правиш бе. да не те карам аз?

ти, Седефчо, си обещал да ме стреляш от пет години и аз още те чакам. та не ме плаши с навиране. нито имаш инструмента за целта, нито топките за да се опиташ.

абе, мазньо, още никой ли не ти е казал, че това твойто е клитор, а не член?

чакам с нетърпение да не ми отговориш... хахаха

When people fear the government u have tyranny. When the government fears the people u have freedom.


Тема Re: Анкетанови [re: AC]  
Автор futbi (тарикат)
Публикувано30.07.05 18:44



Otnovo dokaza che niamash s kakvo da me obidish...
Samo gluposti v tvoite postingi
Virei aide

Барай меча


Тема Re: Анкетанови [re: futbi]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано30.07.05 22:33



ох милия, мерси за разрешението. седефчо, не се опитвам да те обидя бе. просто пиша факти - циганин си, тъп си като галош, мазен си от прекалена употреба на гел, женствен си като майкъл джексън и си със всесезонен тен.

наистина няма какво да кажеш... няма с какво да обориш фактите...

When people fear the government u have tyranny. When the government fears the people u have freedom.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.