Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:27 03.06.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Българските мъже не стават за нищо.нови  
Автор пeтъk ()
Публикувано01.04.05 12:12



Аз съм на 29 години, от Провадия. Наскоро се запознах на icq един германец, казва се Себастиан. Искам да ви кажа момичета, че такова отношение и уважение към дама не съм срещала у нито един български мъж.
Българските мъже са невъзпитани и простаци, необразовани, миришат лошо на пот и лук.
Обратно, чужденците знаят как да ухажват една дама, да я накарат да се почувства истинска жена, с други думи жанрово издържани са и имат добра хигиена.
Себастиан е данъчен инспектор в Мюнхен и изкарва добри пари. Това е нещо важно, макар повечето жени да лицемерничат и да казват, че парите нямат значение.
Аз и тук имах едно гадже, казва ми, че ме обича....не му вярвам, веднъж не ми е купил гривна или скъп парфюм...а Себестиан има и къща край морето.
Освен това на българските мъже от много пиене са им меки онези неща!Себастиан е друго нещо, по цял час издържа като правим виртуален секс.
Мили момичета, българските жени сме красиви и умни, не бива да се оставяме на тези Бай Ганьовци.
На всяка от вас, дами от сърце пожелавам да има моя късмет да срещне любим в чужбина. Тогава ще усетите разликата между нерез и расов кон!
Обичам Ви и от все сърце Ви желая успех........



Тема Re: Българските мъже не стават за нищо.нови [re: пeтъk]  
Авторara (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 14:33



Ha sega de....
То всичко виртуално е хубаво,но раелното е съвсем различно...
Дано виртуалното и реалното ти съвпаднат...



Тема Re: Българските мъже не стават за нищо.нови [re: ara]  
Автор пeтъk ()
Публикувано01.04.05 15:14



Завиждаш ми, затова така говориш...повярвай в себе си и си потърси чужденец



Тема Re: Българските мъже не стават за нищо.нови [re: пeтъk]  
АвторBarsy (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 02:29



Aaaaa, moment moeto momiche, posuspokoi malko topkata!!!
Da nezabraviame che ,germancheto .."vzima dobri pari" kakto ti spomena, pa neka ne si go mirisala i dushila chorapkite.....ot provadia li kaza che si...xmmm, xibava rabita, seliandurche mamino, eto zashto sa ti zamirisali majete na pot i luk, mi da, i ti ne si po-daleche ot tiax:)))
Ne se sardi, ama neka ne zabraviam vse pak luskavite nehsta, to zatiax se iska mnogo rabota dokato se pridobiat, a lubovta struva poveche ot tiax, eto zashto ne si ocenila i bezcennite sumichki "obicham te" ot priatel;ia ti.....malko ne te li e sram da pishesh v tva klubche i taka da se izlagash ,am???
ama aide , ot nas da mine, ne si parvata ili poslednada kade shte vlezne tuk i da oskverni duxat na bulgarskiat zemedelec;)))))
Ostani si sas zdrave i pomisli drugiat pat kakvo shte kajesh za germasnkite inspektori, shtoto i te iadat konservi ,za da spestiat za skapo parfiumche;)



Тема Re: Българските мъже не стават за нищо.нови [re: пeтъk]  
Автор Okтo ()
Публикувано02.04.05 22:24



Tova na snimkata ti li si?
Rаzbiram zashto si nedovolna ot Bg myje. A tiah pita li gi dali sa dovolni ot tebe? :-)



Тема Re: Българските мъже не стават за нищо.нови [re: пeтъk]  
Автор мaйничka (от Пловдив бе)
Публикувано03.04.05 11:58



Божее, ти за един парфюм ли рИвеш?а
хехе
И тези расовите жребци си търсят само неангажиращи връзки.
Дай боже при теб да е любов, но не се опивай от сладки приказки, девойче.
Опичай си акъла, както казваше баба ми навремето.
Ааре и късмет, очичките на 4 широко отворени, а розовите очила в
задния джоб на дънките. Като седнеш да се счупят, за да виждаш реално нещата.


Густо, майна, Филибето!!!


Тема Re: Българските мъже не стават за нищо. [re: пeтъk]  
АвторPokahontas (Нерегистриран)
Публикувано03.04.05 14:06



ima i muje ima i neporasnali momchenca....ot teb zavisi na kakuv ste popadnesh- toi moje da e strahoten, da ne vijdash nedostatucite mu sega, no niakoi den....ste gi otkriesh!!! niama perfektni horaq a nai0 malkoto muje!!!



Тема Re: Българските мъже не стават за нищо. [re: пeтъk]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано04.04.05 01:42



Аз бих се запознал с момиче от Провадия , не бих се погнусил от мисълта , че е от там ... а какво става с Българските мъже ... няма ги вече , и на мен ми липсват , едно време се събирах с такива мъже ,и се напивахме яко , после ходехме да къртиме мивки ,или да цепиме мрака , абе все такива неща , а онея западняците , от половинка плодова губят фокус и се напикават в гащите ... ти ходи при тях , нека ти купуват обички от по 150 долара , аз предпочитам да си седя тука, и да ми мирише на казан , на шльокавица ... на лютеница и на компоти ... да чешам прасето зад ушите , и от време на време да поебвам некое моме в плевнята...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Българските мъже не стават за нищо. [re: wiper]  
Автор пeтъk ()
Публикувано04.04.05 10:09



Много добре те знам, че и ти си жена, завистливка!!!!!



Тема Re: Българските мъже не стават за нищо. [re: пeтъk]  
Авторara (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 10:16



Боже , Боже...колко мъка има по тоя свят Боже!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.