Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 03.06.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Kajete mi nie balgarite po ludi li sme ot drugite  
Автор Lilllit (дяволче)
Публикувано20.03.04 13:03



Znachi podadoh oplakvane sre6tu ediniq mi 6ef za seksualen tormoz za6toto edin den vleze v sablekalniqta na servitiorkite dokato bqh sama tam ( no v toaletnata zaklu4ena ) i me popita dali 6te mu duham ( izvinete za izraza ) i edna sedmica po kasno me celuna po vrata pred tri servitiorki! Vnignah neveroqten skandal za tova i te go uvolniha. Posle se okaza 4e toq bil prinudil nqkolko servitiorki da spqt s nego.

Vaprosa mi e za6to tiq francuzoiki deto sa bili prinudeni da spqt s nego ni6to ne napraviha a trqbva6e da 4akat da vdigna skandal za edna dreboliq za da progovorqt?

Spored semeistvoto mi razlikata e tam 4e nie balgarite sme po ludi ot tqh i ne se ostavqme da ni tap4at!

Vike kak mislite?

Pozdravi ot FRanciq!

Това, което не ме убива ме прави по-силна!


Тема Re: Kajete mi nie balgarite po ludi li sme ot drugiteнови [re: Lilllit]  
АвторSochnichka (Нерегистриран)
Публикувано20.03.04 21:55



Mi ne se ostavqme mi... No balgarite ne sa po-ludi, te sa si unikum nekakav Na vsichki drugi nacionalnosti v proizvolen moment im obednqva fantaziqta, kogato se razkazvat legendi na koi balgarin , koga i kade v edin moment mu e prichernqlo i e zabravil kolko" nazadnichav iztochnoevropeec" e- ne sme ve! Moje da sme ludi, no da si lud e po-dobre , otkolkoto da si jertva!
Pak i na chujdo mqsto sam sebe si opoznavash po-dobre, koi beshe kazal, che Chovekat e chovek, kogato e na pat?
Imam priqteli francuzi- za tqx ili dobro ili...celuvki, momichetata sa si momicheta navsqkade obache!Strax gi e bilo...Da gi pitash ot kakvo , shtom si imat pone qsni zakoni?A?
A teb te pozdravqvam, mila!



Тема Re: Kajete mi nie balgarite po ludi li sme ot drugiteнови [re: Lilllit]  
Автор eskarina (budeshta feia)
Публикувано20.03.04 21:56



da. opredeleno sa po ludi.
po nenormalni
po ..
po sme si i tova e ;-)

...smurtta e zanimanie samotno...

Редактирано от eskarina на 20.03.04 21:57.



Тема А! не е до лудост.нови [re: Lilllit]  
Автор ЯceнМодератор (дърво)
Публикувано22.03.04 11:39



поне според мен е до съотношение на ценностите. За тебе е важно да НЕ духаш на шефа, други може да имат по-толерантно отношение към задачата, да смятат че не си струва разправията или пък да си мислят че е от полза в кариерата. Може пък и да им харесва тоя плейбой, поне малко. Всяко нещо допринася. Може пък целия проблем да се отнася до културни различия. Може пък, там, във Франция, или конкретно в тази среда, предложенията за секс да са в рамките на добрия тон, а както отказа, така и съгласието да са нормални.

А тия французойки - знаейки за любимата тема за женски приказки във Франция "С кого да се разведа", мисля че просто са намерили удобния момент да извлекат социален, работен или направо паричен дивидент от ситуацията. Меркантилно-променливото целомъдрие не е необичайно в общества с традиции в класовото разслоение. (Нищо няма да кажа за нашето общество, което традиции няма в тая насока и затова няма оформен пазар на личностни отношения. Обликът му е съвсем друг.)

Аз съвсем доскоро илюстрирах разтегливостта на понятието "сексуален тормоз" (макар че целта ми беше друга) хапейки ушите на жените които ми харесват (те си знаят), а и на мъжете понякога (и те си знаят). Никой не ме е упреквал в сексуален тормоз, освен една колежка, която пък въобще не бях хапал. За нея сексуален тормоз беше дори това че хапя другите и ВЪЗМОЖНОСТТА да посегна на нея.

Държа да уточня едно нещо - вече не хапя.

В такива ситуации с неясни правила, важното е да си убедена че постъпваш правилно, а не дали наистина е правилно. Наистина правилно няма.

Успех и да наминаваш насам.

remember, there is no fork()


Тема Re: А! не е до лудост.нови [re: Яceн]  
АвторSochnichka (Нерегистриран)
Публикувано22.03.04 20:54



Qska ti me smaq foreverTaka e kato se malchi tolkova v chata, ponqtie si nemame edin ot drug eeeeeeeeeeeiTRAPISTI



Тема не бе толумбичкенови [re: Sochnichka]  
Автор ЯceнМодератор (дърво)
Публикувано22.03.04 22:58



просто отскоро четеш клуба.

remember, there is no fork()


Тема Re: Kajete mi nie balgarite po ludi li sme ot drugiteнови [re: AC]  
Автор Lilllit (дяволче)
Публикувано23.03.04 21:00



Smqtam che si prav nqkoi smqtat che kato si legnat shte preuspeqt v jivota. No otnasno moqta situaciq ima neshto koeto mi e trudno da razbera. Sledkato imahme konfrontaciq s toq chekidjiq se okaza che kolejkata koqto go obvinqva edva li ne v iznasilvane mejduvremrnno e otishla s nego v diskoteka v koqto si obmenqsh partniora i osven tova se e chukala s nqkakav deto ne poznava. Chudq se posle s kakvi ochi podava jalba i se qvqva na konfrontaciqta s dadeniq shef.
Shte mi bade mnogo stranno ako sadqta reshi che shte hodim na sad!

Mного са ми странни тия французи!

Това, което не ме убива ме прави по-силна!


Тема нали ти казах бе, дяволке -нови [re: Lilllit]  
Автор ЯceнМодератор (дърво)
Публикувано23.03.04 22:57



ти май си малък дявол за малките неща, а за големите неща си друго едно рогато нещо, дето обича люцерна. Какво и се чудиш - интересно и било, чукала се, сега се отваря далавера, която друг е започнал (ти) - включва се. Сексът при тези хора явно не е много важно нещо, не е израз на емоционална връзка и не е свързан с мило отношение към сексуалния партньор. Особено у жените. Абе французи - това ми е направило трайно впечаление у тях, не разбирам как ти дето си живееш там не го знаеш. Това не е лошо или добро, просто културна особеност. Виж, ако измъкнете пари или друга полза - измъкнете, ако не - не. В тази ситуация ти можеш да получиш максимум похвала, а тя - понеже участва с по-голям "капитал" - и "компенсация". В България със сигурност не бихте могли, и това има и добра страна - тук много рядко се случва жена да е постфактум изнасилена, както е станало с тези сервитьорки.

А, все се каня да ти намекна - това за убиването и по-силното - звучи ми като девиза на кокаиновите привърженици :)

remember, there is no fork()


Тема ужас направо колко сте по-луди от другите! [re: Lilllit]  
Автор @MORlL (ТВЪРДЕ ЯКОТО)
Публикувано24.03.04 09:06



истината е че или те е болел зъб или си гнуслива и затва не си му духала. пък и сигурно е некой мизерен пакистанец дето едва връзва двата края и нема далавера у него. е затва не си облизала сладоледа. не си луда - не се величай и ласкай излишно. просто си една от многото нашенки в чужбина.


DUM SPIRO OTPORIL

Тема Методът решава всичко. [re: AC]  
Автор ЯceнМодератор (дърво)
Публикувано24.03.04 17:21



ако не те хванат, няма да те съдят.

От трета страна, прави впечатление склонността ти да въдворяваш справедливост, натрапва се някак си. Що ли?

remember, there is no fork()



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.