Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 19.05.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема забравих да кажа -нови [re: wiper]  
Автор ЯceнМодератор (дърво)
Публикувано01.09.03 22:21



щом комшията има, ами делнете си го бе - ще се плаща по-малко.

“Two of the most famous products of Berkeley are LSD and Unix.
Coincidence?”


Тема Re: забравих да кажа -нови [re: Яceн]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано02.09.03 02:04



Тъпото в цялата тая работа е , че комшията е на 9-тия етаж а аз съм на 2-рия... бая метри прикрит кабел е това ;-0))
Като не върви , не върви...

Ше го мислиме някак...

А иначе комшията си точи разни филми и други глупости от безплатния им трансфер и само за 10 кинта на месец ... та затова ми е нервата...

Абе няма милост.


Тема Re: Евроком са гъби!нови [re: Яceн]  
АвторEBPOKOM (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 13:44



Spored moite skromni poznania po kabelna televizia i internet...i tova koeto znam za mrezite na evrokom...mnogo zavisi kude tochno ziveesh....i na vsichkoto otgore ima znachenie za podialbata na kabelnata da ne e element ot 50st ot pazara...a tova s firmata i modem na drugo miasto e po trudna rabota...moiat suvet e da namerite niakoi da napravi tehnicheskata chast kato horata...drugoto vie si znaete......
inache ot kabelnite interneti tozi na evrokom v naj-malko kvartali e problemen...i to samo na krajni tochki ili chastni sluchai...sorry ako ste edin ot tiah



Тема Re: Евроком са гъби!нови [re: EBPOKOM]  
Автор no_future (пътник)
Публикувано04.09.03 13:01



преди да даваш съвети, що не помислиш кой прави техническата част като те свързва ?

а отгоре на всичкото сам твърдиш, че имаш скромни познания !!!

изобщо думата 'тъпанар' ми се струва много уместна в случая


no_future


Тема Re: Евроком са гъби!нови [re: no_future]  
АвторEBPOKOM (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 14:00



Po princip ima dosta hora koito mogat da se spraviat s navivaneto na tri konektora bez da gi okasiat i da slozat element kojto da ne e spliter ot pazara za 1lev......tova e obshto vzeto tehnicheskata chast... i tia triabva da ostane skrita za tehnicite ot kabelnata....(imam predvid varianta slagane na modem na edno miasto i posledvashto premestvane na drug adres)...cheti vnimatelno

Inache nikoga ne podceniavaj nepoznat




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.